آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

راهنمای برا ی خرید آمپلی آماده 200 وات

glaxi_x

کاربر
2009-04-04
16
34
با سلام منی یک آمپلی 200 وات راست و 200 وات چپ جدا خریدم قیمتش 15000 تومن شد اما صدای ویز ویز داره و نویز داره راهنمایی کنید چگونه صدای نویز برطرف کنم از سیم شییلد هم استفاده میکنم و بگید ولوم 100 کیلو وات استریو رو چه طور وصل کنم من این آمپلی برای وصل کردن به ال سی دی گرفتم خروجی صداش با ریسیور همین شکل با گوشی هم همینطور
ولوم وصل کنم به این پوتش ورودی یا خروجی لطفا راهنمایی کنید اما ورودیش میتونه با ال سی دی یا ریسیور کم کنم

وقتی ولوم میبندم یک کم بچرخونم صداش قطع

پایه منفی خروجی به وسط مینم یک پایه دیگر به باند و پایه دیگربه باند پایه مثبتم بزنم همینطور

glaxi_x

کاربر
2009-04-04
16
34
لطفا طریقه بستن ولوم کامل توضیح دهید اگر امکان دارد عکس بگذارید هیمن جا ممنونم

glaxi_x

کاربر
2009-04-04
16
34
مرسی که پاسخ دادین فکر میکردم سایت میشه اطمینان کرد اما تا پول ندیم کسی محل نمیگذاره

m-j

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-04-15
837
2,829
با سلام منی یک آمپلی 200 وات راست و 200 وات چپ جدا خریدم قیمتش 15000 تومن شد اما صدای ویز ویز داره و نویز داره راهنمایی کنید چگونه صدای نویز برطرف کنم از سیم شییلد هم استفاده میکنم و بگید ولوم 100 کیلو وات استریو رو چه طور وصل کنم من این آمپلی برای وصل کردن به ال سی دی گرفتم خروجی صداش با ریسیور همین شکل با گوشی هم همینطور
ولوم وصل کنم به این پوتش ورودی یا خروجی لطفا راهنمایی کنید اما ورودیش میتونه با ال سی دی یا ریسیور کم کنم

وقتی ولوم میبندم یک کم بچرخونم صداش قطع

پایه منفی خروجی به وسط مینم یک پایه دیگر به باند و پایه دیگربه باند پایه مثبتم بزنم همینطور

با سلام دوست عزیز glaxi_x
آخه وقتی شما یک عکسی از مدارتون قرار ندادید چه جوری راهنمایی کنیم ؟؟؟؟
شما یک عکس از مدارت قرار بده تا راهنمایی کنم.

glaxi_x

کاربر
2009-04-04
16
34
لااقل بگید ولوم باید به خروجی ببندم یا ورودی

بالا