آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

نحوه استفاده از فایل ایپرام

قیصر

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2008-09-21
3,028
29,116
سلام
دوست گرامی اگر مشکلی در دستگاههی وجود داشته باشد یکی از کارهای تعمیراتی پروگرام کرده یا برنامه ریزی آی سی ایپرام می باشد واین در صورتی امکان دارد که فایل سالم ودرست آن را داشته باشیم واین فایل حاوی اطلاعات مربوه برای دستگاه مورد نظر هست . در هر دستگاه الکترونیکی که دارای ایپرام باشد برنامه نرم افزاری خاصی نوشته شده وبه عنوان فایل ایپرام شناخته می شود.

maryam_teh0

کاربر
2012-03-16
144
513
با تشکر فراوان

منظور من این بود که از این فایل چه طور استفاده میکنن یعنی آیا آی سی را در دستگاه دیگری میگذارند و برنامه میریزن و یا در روی خود همان تلفن؟

amiric

ناظم انجمن
2007-09-29
2,998
29,012
با تشکر فراوان

منظور من این بود که از این فایل چه طور استفاده میکنن یعنی آیا آی سی را در دستگاه دیگری میگذارند و برنامه میریزن و یا در روی خود همان تلفن؟
سلام
برای استفاده از فایل ایپرام
ایسی خام ویا نوع که قابلیت برنامه ریزی یا پروگرام شدن باشد را در دستگاهی به نام پروگرامر گزاشته و فایل مناسب وسالم را
بوسیله این دستگاه پروگرامر به ایسی انتقال میدهند
موفق باشید

esi_pg

کاربر
2013-10-19
9
12
سلام، روی خود برد چطور میشه؟ از چه پروگرامری باید استفاده کرد؟ دستگاه مورد نظر من تلویزیون اسنوا قدیمی هست

MOHSEN&A

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-03-25
938
8,849
استان مرکزی-اراک
باید با z3x روی دستگاه رایت بشه:50000000:
این موردی که شما گفتی برای تلفن همراه استفاده میشه نه تلفن ثابت و یا بی سیم.
اکثر پردازنده ها باید خارج و با پروگرام برنامه ریزی بشن در بعضی موارد هم با سیم کشی روی برد و استفاده از پروگرامی مثل جی تگ و.... این کار انجام میشه.

بالا