آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

دیمر دستی برای کنترل جارو برقی. هویه . لامپ

jsm

کاربر
2010-08-18
6
25
با سلام.من سوالی در مورد این مدار دیمر داشتم ایا این مدار بارازیت روی شبکه برقی ایجاد میکنه؟ مدار دیمر دارم یک کمی ساده تر از این مداره برای کنترل حرارت هویه ازش استفاده میکنم ولی در هنگام استفاده بارازیت شدیدی روی شبکه برق ایجاد میکنه که روی دستگاههای گیرنده صوتی بصورت گوشخراش به گوش میرسه اکر این مدار هم این بارازیت را داره چطور میتونیم بارازیت را از مدار دیمر حذف کنیم؟متشکرم

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,550
با سلام.من سوالی در مورد این مدار دیمر داشتم ایا این مدار بارازیت روی شبکه برقی ایجاد میکنه؟ مدار دیمر دارم یک کمی ساده تر از این مداره برای کنترل حرارت هویه ازش استفاده میکنم ولی در هنگام استفاده بارازیت شدیدی روی شبکه برق ایجاد میکنه که روی دستگاههای گیرنده صوتی بصورت گوشخراش به گوش میرسه اکر این مدار هم این بارازیت را داره چطور میتونیم بارازیت را از مدار دیمر حذف کنیم؟متشکرم
با سلام :
اگه بخواهید که نویزی تولید نشه باید کنترل زاویه اتش تریاک را در محدوده نقطه صفر طراحی کنید در این صورت با توجه به اینکه به هنگام عبور دامنه برق AC از نقطه صفر هیچ علایمی وجود ندارد در نتیجه نویز نیز تولید نخواهد شد مداراتی از این قبیل در همین بخش مدارات الکترونیک و تاپیک مدارات ساده برای مبتدیان موجود هست .
موفق باشید .

moslom

کاربر
2008-04-09
7
2
سلام
ميخوام دور سنگ فرز 220ولت با2800واتي را با ديمر يا هر چيز ديگري کم کنم لطفا کمکم کنيد
همراه با نقشه و توضيحات

امیر سجاد

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2018-07-10
1,217
4,301
ایران
سلام
شماره تریاک چند هست؟
چن امپر هم میشه تحمل کرد؟
سلام دوست عزیزم . شماره ترایاک را باید با مصرف جریان وسیله ( جاروبرقی 10 آمپر و هویه 1 آمپر ) انتخاب کنی . مثلا ترایاک bta08 8A . Zo107NA 1A . bta16 16 A

بالا