آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

مشکل: شناسایی نکردن آیسیهای فلش 48 پین در tnm2000

elnino909

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-12-03
960
4,808
با سلام
بنده یک پروگرامر tnm2000 دارم که مدتیه فلشهای 48 پین را شناسایی نمیکنه روزهای اول شناسایی میکرد موقع پاک کردن خطای قطعه انتخاب شده با قطعه مورد نظر تفاوت داره میداد بعضی مواقع پاک میکرد اما موقع پروگرام همین خطا را میداد
یکبار بردم پیش همکار که بفهمم مشکل چیه راحت کرد بعدش اوردم رو سیستم خودم تست کردم یک روز سالم بود دوباره خطا داد گفتم شاید از سیستمم باشه بردم رو سیستم خونه تست کردم اونجا هم 2 تا ایسی برام پر کرد اما دیگه کار نکرد و الانم دیگه اصلا شناسایی نمیکنه
ایسیهای ایپرام و فلش 8 پایه را میشناسه مشکلی نداره و فقط با 48 پین مشکل داره بیشتر با این ایسی کار میکنم 39vf1601 البته ایسیهای دیگه هم تست کردم جواب نمیده
درخواست راهنمایی دارم

ahmadzahedi5

کاربر
2012-04-14
4
25
باسلام دوست گرامی ازمن نیزاین مشکل راداشت از وقتی اخرین نرمافزار سایت کارخانه راریختم وبروزش کردم درست همین مشکل را بوجود اورد مجبورشدم برنامه را پاک کنم واز روی سی دی برنامه رانصب کنم وبرنامه قبلی کارخانه را بریزم وفعلا درست شد اگر مشکلی دیگر است دوستان راهنمایی کنند

قیصر

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2008-09-21
3,028
29,115
سلام
با آخرین نرم افزار آبدیت کنید.برای پروگرام ایت آی سی ها هم باید دقت کنید که هم آداپتور سالم باشد وهم آی سی وهم پایه طوری مرتب باشد که به پینهای آداپتور اتصال کند.

TNM

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-11-08
826
3,752
با سلام
آی سی 39VF1601 در آخرین نسخه تست شده است و مشکلی ندارد.
لطفا به مسائل مطرح شده در پستهای قبلی همین تاپیک در مورد کابل USB و نحوه شستشو و غیره توجه فرمائید.
حدود 1 سال است که فلشهای 48 بجز EON EN29LV160 در آپدیتها تغییر نداشته اند و مشکل به آپدیت مربوط نیست.
این آیسی از نوع 3 ولتی است و فاقد 12 ولت و امکان خراب شدن آن روی سوکت پروگرامر سالم وجود ندارد.

TNM

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-11-08
826
3,752
با سلام
ممکن است ایراد در پروگرامر ( قطعی در برد یا زیف) باشد. ابتدا زیف را با اسپری شستشو دهید عمل نکرد
دستگاه + کابل + تبدیل + آی سی ارسال شود

ALI.RISIVER

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2006-10-03
774
1,839
USA
WWW.ALIRISIVER.TK
ای سی های 48 پایه با بیشتر آداپتورها کارکرده مشکل دارند برای رفع مشکل باید چندین بار پایه ها قلع کشی و تنظیم شود این نوع ای سی ها به علت نزدیکی پایه ها به یکدیگر و یا ناهماهنگی پایه ها براحتی پروگرام نمی شوند

elnino909

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-12-03
960
4,808
مرسی. اما دستگاه را فرستادم شرکت گفتن سوکت سیاه روی خود پروگرامر مشکل داشته و برام تعویض کردن و گفتن درست شده البته هنوز دستم نرسیده 2 یا 3 روز دیگه میرسه.
ولی دستشون درد نکنه که خیلی زود کارم را راه انداختن

بالا