آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

راهنمائی در مورد خریدقطعات کامپیوتر

سفیر امید

VIP+ افتخاری
کاربر
2006-11-29
1,058
10,007
با سلام دوستان لطفا در موردسی پی یو 620 و 5700 در مورد سرعت عمل وکارائی وهمچنین از لحاظ مین برد توضیح فرمائید وایا با مین برد غیر ان برد ست میشن یا نه ممنون

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
با درود خدمت دوست عزیز
سي پي يو 2 هسته اي Intel Pentium® Processor G620 2.6 GHz - 3MB Cache قابل نصب بر روي مادربورد هاي با سوکت 1155 ( این مدل خیلی بهتره . فقط مین giga یا asus غیر آن برد بگیر )
سي پي يو 2 هسته اي Intel® Pentium E5700 3.0 GHz - 2MB Cache قابل نصب بر روي مادربورد هاي با سوکت LGA775
فقط زمانی که میخواهی مین بگیری به سوکت آن نیز توجه کن .
با سپاس

آخرین ویرایش:

سفیر امید

VIP+ افتخاری
کاربر
2006-11-29
1,058
10,007
با سلام وتشکر سرعت کدام یک نسبت به دیگری بهتر است در ضمن میگن که سی پی یو 620 روی مادر برد غیر ان برد جواب نمیده ایا این درسته یانه در ضمن گرافیک خوب برای این مدل کدومه ممنون

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
با سلام وتشکر سرعت کدام یک نسبت به دیگری بهتر است در ضمن میگن که سی پی یو 620 روی مادر برد غیر ان برد جواب نمیده ایا این درسته یانه در ضمن گرافیک خوب برای این مدل کدومه ممنون
با درود خدمت شما
سرعت 620 خیلی بهتره
3MB Cache
روی مادربرد غیر آنبرد هم جواب میده حالا فرقی آنچنان نداره آنبرد یا غیر آنبرد فقط سعی کن ASUS باشه
گرافیک هم بهتره ATI 2GIG برداری تمام برندهای 2 گیگ ATI خوب دراومده
با سپاس

آخرین ویرایش:

imanfc

کاربر
2012-01-04
345
1,003
با سلام من یه مغازه فروش لپ تاپ و کامپیوتر و لوازم جانبی و کابل و تبدیل تو شهرستان زدم مشکلی که دارم گارانتی محصولاته مجبورم تو شهر خودمون با چند نفر فروشنده کار کنم البته اوناهم قیمت همکار میدن اما بازم قیمتشون مناسب نیست اما خوبیه که داره اگه قطعات خراب باشه یا مشکلی داشته باشه بلافاصله تعویض می کنم از شما اساتید می خواستم که فروشگاههایی رو به من معرفی کنید که علاوه بر قیمت مناسب در صورت خرابی قطعات اونا را بلافاصله تعویض کنند و آدمو اذیت نکنن لطفا دوستانی که در تهران تشریف دارن و اهل فن هستند راهنمایی کنند

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hassan33

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
سلام دوسته عزیز
من ازفلش میموری ها TDK خیلی راضی هستم-این فلش میموری ها رو خودمون تو مغازه عوض میکنم بعد سره ماه جمشون میکنیم و میفرستیم شرکت-شرکت هم اون ها رو عوض میکنه
شاید باورتون نشه در عرض 4 سال نزدیک به 15000 تا رو فروش داشتن.از بین هر 100 تاش یک و یا دوتا خرابی داره
از مزایای این فلش میموری های TDK نسبت به سایر مارکها ( همچون سونی-ترسند-ای دیتا و... )
1 سرعت بالا
2 دارای چیپ اصلی توشیبا ژاپن
3 مقاوم بودن با انواع ضربه-نوسان و رطوبت
مرکز پخش-تهران-شرکت آرتا-خ. كريمخان - بعد از خ. خردمند شمالي - پ. 43 - ط. 5 آقای علیزاده

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hassan33
بالا