آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

هیترچهار کاره yaxun بعداز تعویض نوک هویه گرم نمیگند

aisam

کاربر vip
vip
کاربر
2008-11-30
450
6,252
با سلام خدمت دوستان
یک هیتر هویه چهار کاره yaxunدارم که بعداز تعویض نوک هویه داغ نمیکند حتی حداکثر دما هم که تنظیم میکنم باز هم نوک هویه دمایش حدی نیست که قلع را ذوب کند
ایا کسی این مشکل را داشته .لطفا راه کار اراعه دهید
با تشکر

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,686
61,983
اصفهان
با سلام خدمت دوستان
یک هیتر هویه چهار کاره yaxunدارم که بعداز تعویض نوک هویه داغ نمیکند حتی حداکثر دما هم که تنظیم میکنم باز هم نوک هویه دمایش حدی نیست که قلع را ذوب کند
ایا کسی این مشکل را داشته .لطفا راه کار اراعه دهید
با تشکر
با عرض سلام

عزیزم اگر میله هویه گرم میشود ولی نوک آن خیلی کم گرم میشود لوله ای که نوک داخل آن شده و با پیچاندن به میله گرم شونده اتصال می یابد بصورت کامل به این میله متصل نمی شود

aisam

کاربر vip
vip
کاربر
2008-11-30
450
6,252
سلام دوست عزیز
نوک قشنگ داخل میره ومهره دور هم تا اخر بسته میشه بدنه قشنگ داغ میکنه ولی هرچی به طرف نوک میاد سرد میشه
میخواستم ببینم از نظر جنس اینا مشکل ندارن . من اولین بار نوک اینها را عوض میکنم تا حالا خوب بود ایا شما قبلا عوض کردید خوب جواب داده .من هرعدد 3500 خریدم.شاید مشکل کیفیت داشته باشد

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,628
اصفهان
سلام دوست عزیز
نوک قشنگ داخل میره ومهره دور هم تا اخر بسته میشه بدنه قشنگ داغ میکنه ولی هرچی به طرف نوک میاد سرد میشه
میخواستم ببینم از نظر جنس اینا مشکل ندارن . من اولین بار نوک اینها را عوض میکنم تا حالا خوب بود ایا شما قبلا عوض کردید خوب جواب داده .من هرعدد 3500 خریدم.شاید مشکل کیفیت داشته باشد

به نام خدا

سلام دوست من. اگر ممکن است یک عکس هم از آن بگذارید.
به نظر میرسد که یا جنس نوک مرغوب نیست یا قطر آن کمتر از ارجینال آن است.

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,686
61,983
اصفهان
با عرض سلام
عزیزم احتمال بد بودن جنس بعید است چون تکنولوژی خاصی ندارد ولی احتمال اینکه کمی طول نوک از قسمتی که به میله حرارتی میچسبد کم در نتیجه انتقال دما صورت نمیگیرد شما یک واشر کوچک به ته نوک بچسبانید و پیچ را سفت کنید ببینید حرارت بهتر می شود

aisam

کاربر vip
vip
کاربر
2008-11-30
450
6,252
سلام دوستان عزیز
من هم موندم حرارت خوب تا اخر منتقل نمیشود یعنی حدود4میل مانده تا نوک هویه دما خوبه ولی نوک هویه در درجه 350نیز قلع را ذوب نمیکند
Yaxun.jpg
با تشکر از دوستان
این هم عکس

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,686
61,983
اصفهان
با عرض سلام
عزیزم داخل لوله اصلی یک ورقه نازک وجود دارد که به انقال حرارت کمی زیادی میکند و اگر این ورق نباشد انقال دما بین لایه از هوا کمتر میشود و نیز با کولیس عمق نوک های جدید را اندازه گیری کنید باید در حدود 25.6 میلی متر باشد و نیز لوله که در ته این نوک قرار میگیرد باید 23 میلی متر باشد

بالا