آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

ترانزیستور SMD

ojo

کاربر vip
vip
کاربر
2010-08-11
75
135
سلام دوستان ببخشید که این سوال رو اینجا مطرح میکنم چون توی فهرست چیزی به عنوان SMD پیدا نکردم خلاصه
به دو ترانزیستور نصب سطحی یکی به کد ASG 20 برخورد کردم که مال امپلی فایر ماشین ساند استریم هست که سوخته نمیدانم چی هست و دومی که کد SMD اون رو ندارم ولی شماره ترانزیستور رو دارم که مال یک پخش بود که از توی سرویس منوال مشخص شد که به شماره 2sk2615 هست حالا چه جوری کد SMD یا شمار این ترانزیستور ها رو پیدا کنم در ضمن PDF SMd code رو از توی گوگل پیدا و چاپ کردم حال راهنمای کنید اساتید محترم در ضمن این دو ترانزیستور توی این PDF پیدا نکردم اگه نرم افزار یا چیز دیگری سراغ دارید به بند برسانید متشکر

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,095
74,081
48
ایران
سلام کدش ZA هست البته ZA مال سه تا شرکته شما باید مال توشیبا رو تهیه کنی

[hide]
za.jpg
[/hide]

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,095
74,081
48
ایران
سلام دوستان ببخشید که این سوال رو اینجا مطرح میکنم چون توی فهرست چیزی به عنوان SMD پیدا نکردم خلاصه
به دو ترانزیستور نصب سطحی یکی به کد ASG 20 برخورد کردم که مال امپلی فایر ماشین ساند استریم هست که سوخته نمیدانم چی هست و دومی که کد SMD اون رو ندارم ولی شماره ترانزیستور رو دارم که مال یک پخش بود که از توی سرویس منوال مشخص شد که به شماره 2sk2615 هست حالا چه جوری کد SMD یا شمار این ترانزیستور ها رو پیدا کنم در ضمن PDF SMd code رو از توی گوگل پیدا و چاپ کردم حال راهنمای کنید اساتید محترم در ضمن این دو ترانزیستور توی این PDF پیدا نکردم اگه نرم افزار یا چیز دیگری سراغ دارید به بند برسانید متشکر

احتمالا شماره ASG20 درست ننوشتی من پیدا نکردم

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,686
61,984
اصفهان

با عرض سلام
عزیزم من دیتاشیت قطعات SMD 2011 را در همین بخش ارسال کرده ام حدود 19 مگ است آنرا دانلود و ببینید ، مشکل تان حل میشود

sahhdnaz

کاربر
2013-04-21
4
1
سلام باتشکر اگه ممکنه مشابه ترانزیستور p75n02ldg را برایم بنویسید .

بالا