آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

مین گیگا روشن میشه ولی دیباگر هیچ عدد یا حروفی نشون نمیده

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
با درود
دوست گرامی مدل مادربرد چیه و یک مقدار توضیحات را کامل بیان کن و تا حالا چه کارهایی انجام دادید
تا زودتر به نتیجه برسید و دیگر دوستان راحتر بتونند راهنمایی کنند
با سپاس

kh@sh

کاربر
2011-10-22
285
991
62
اهواز - کرج
ولتاژ روی سلفهارو چک کردم درست بود . سی پی یو aga هست . جای دوتا بایوس داره که معلوم از فابریک روی اون نبوده . فتهارو در حد اینکه داغ نمی کنندچک کردم . سی پی یو طول میکشدتاداغ کند. مدل گیگا ga-81945pl-g هست-------- ویک مین elite دارم که همین اشکال رو داره ولی روی سلفها هیچ ولتی نیست. ممنون ازدوستای خودم

آخرین ویرایش:

yp1248

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-10-12
335
1,940
اصفهان
سلام دوست عزیز ،
اول از همه شما وقتی سی پی یو رو روی یه مادربورد عوض میکنید یک بار Clear CMOS انجام بدید.
بعد مادربورد رو روشن کنید و ببینید سی پی یو گرم میشه؟ اگه گرم نشد با یه سی پی یو دیگه هم امتحان کنید. به FSB مادربورد و سی پی یوای که روی مادربورد میگذارید دقت کنید تا مطمئن بشید مادربوردتون از این سی پی یو پشتیبانی میکنه.
به کدهای دیباگر دقت کنید اگه کدی نشون نده تو بعضی دیباگرها یعنی سی پی یو رو نشناخته.
ولتاژ Vcore یعنی همون که از پایه سلف میگیرید بین 0.8 تا 1.7 باید باشه بستگی داره.
....
موفق باشید.

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
ولتاژ روی سلفهارو چک کردم درست بود . سی پی یو aga هست . جای دوتا بایوس داره که معلوم از فابریک روی اون نبوده . فتهارو در حد اینکه داغ نمی کنندچک کردم . سی پی یو طول میکشدتاداغ کند. مدل گیگا ga-81945pl-g هست-------- ویک مین elite دارم که همین اشکال رو داره ولی روی سلفها هیچ ولتی نیست. ممنون ازدوستای خودم

با درود خدمت شما
شما اول فرمایشات دوست عزیزم
yp1248 را انجام دهید اگر جواب نداد
باید bios را پروگرم کنید
اون دو جای bios نباید هر دو خالی باشه روی یکی bios قرار داره این هم عکسش

573.jpg
این هم فایل bios تست شده
با سپاس

پیوست‌ها

• 302.6 کیلوبایت بازدیدها: 11

kh@sh

کاربر
2011-10-22
285
991
62
اهواز - کرج
آقای مهدی امجدی عزیز من 38 سال کار تعمیر میکنم ولی نه خودم ونه دیگران ندیدم اینجوری عشق بدن .کار من صوتی وتصویر بوده . الاهی موفق باشی . شماره آی سی بایوس رو نمیدونم ممنون عزیزم.

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
درود بر شما دوست گلم
لطف دارید
میتونی به جاش بایوس SST 49LF002A بزنید تجربه نشان داده این شماره بایوس به بیشتر مادربردها
جواب میده . ( در صورت نداشتن مدل BIOS )
راستی هیچ وقت مادربرد دست خورده را تحویل نگیر . چون معلوم نیست چه بلایی سرش اومده
با سپاس

آخرین ویرایش:
بالا