آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشاوره جهت خرید ابزارآلات

seasouti

کاربر
2012-03-18
5
21
با سلام

بنده دانشجوی ترم آخر مهندسی تاسیسات هستم و در کارگاه ، چند بار عملیات باز و بست و همچنین شارژ کولر دو تیکه (اسپلیت) رو انجام دادم ... حالا واسه خودم میخوام وسایل زیر رو بخرم. لطفاً راهنمایی کنید که از چه مارکی بخرم و محدوده ی قیمت این وسایل (هر کدوم) چه قدر است؟

منیفولد شلنگ دار
لوله بر دستی
لوله گشاد کن (لوله پرج کن)
پمپ وکیوم
مته گرد بر مخصوص دیوار ( چه سایزی ؟ )

ممنون

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
با سلام

بنده دانشجوی ترم آخر مهندسی تاسیسات هستم و در کارگاه ، چند بار عملیات باز و بست و همچنین شارژ کولر دو تیکه (اسپلیت) رو انجام دادم ... حالا واسه خودم میخوام وسایل زیر رو بخرم. لطفاً راهنمایی کنید که از چه مارکی بخرم و محدوده ی قیمت این وسایل (هر کدوم) چه قدر است؟

منیفولد شلنگ دار
لوله بر دستی
لوله گشاد کن (لوله پرج کن)
پمپ وکیوم
مته گرد بر مخصوص دیوار ( چه سایزی ؟ )

ممنون

من به شما پيشنهاد ميكنم كه ابتدا بري با يك استادكار چندتا كار انجام بدي بعدش بري دنبال ابزار
چون با تمرينات كارگاهي شما تجربه كافي بدست نمياريد

seasouti

کاربر
2012-03-18
5
21
من به شما پيشنهاد ميكنم كه ابتدا بري با يك استادكار چندتا كار انجام بدي بعدش بري دنبال ابزار
چون با تمرينات كارگاهي شما تجربه كافي بدست نمياريد

دوست عزیز ، اگر نصب موتور خانه یا سرد خانه یا تعمیرات پکیج بود ، با حرفتون موافق بودم ... اما آخه نصب و شارژ یه کولر اسپیلیت چه نکاتی داره که یه خاطرش برم زیر دست یه تکنسین کار کنم؟

البته کلیت حرفتون درسته...
یه کولر اسپلیت AUKIA توی خونه داریم که قرار بود بفروشیم (چون دیگه بهش نیاز نداشتیم) . اما برای کسب تجربه از این موقعیت استفاده کردم و به جای اینکه بفروشیم ، قرار شد توی اتاق خودم نصب کنم.
علاوه بر این ، خوندن مطالب این انجمن برای من (که چهار سال هست با علوم تاسیساتی دست و پنجه نرم می کنم) باعث شد هر گونه خلا و ابهامی که داشتم ، برطرف بشه.

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
دوست عزیز ، اگر نصب موتور خانه یا سرد خانه یا تعمیرات پکیج بود ، با حرفتون موافق بودم ... اما آخه نصب و شارژ یه کولر اسپیلیت چه نکاتی داره که یه خاطرش برم زیر دست یه تکنسین کار کنم؟

یه کولر اسپلیت AUKIA توی خونه داریم که قرار بود بفروشیم (چون دیگه بهش نیاز نداشتیم) . اما برای کسب تجربه از این موقعیت استفاده کردم و به جای اینکه بفروشیم ، قرار شد توی اتاق خودم نصب کنم.
علاوه بر این ، خوندن مطالب این انجمن برای من (که چهار سال هست با علوم تاسیساتی دست و پنجه نرم می کنم) باعث شد هر گونه خلا و ابهامی که داشتم ، برطرف بشه.

از اینکه این فروم به دردتون خورد خوشحالم
و برای خرید لوازم هم شما در بازار مارک های مختلف و قیمت های مختلف پیدا میکنید که بستگی به توان مالی شما داره
موفق باشید

ja3m

کاربر
2012-11-05
6
2
دوستان سلام من میخوام تازه برم سرویس و تعمیر اسپلیت رو یاد بگیرم و کار کنم خواستم ببینم درامدش چطوره میشه یه لقمه نون ازش خورد در ضمن من تهرانم ممنون میشم کمکم کنید

sasix

کاربر
2012-12-06
1
0
منیفولد شلنگ دار : روتنبرگر r410,r22
لوله بر دستی: روتنبرگر (مشتی)و پی م
لوله گشاد کن (لوله پرج کن): کول مکس
پمپ وکیوم:روتنبرگر 3 یا 6
مته گرد بر مخصوص دیوار ( چه سایزی ؟ ):ماکیتا

در صورت تمایل رزومه ارسال کنید جهت کار در یکی از نمایندگی های ال جی

sami2

کاربر
2013-01-08
55
181
سلام دوست عزیز
COOL MAX و ATI مارکهای خوبی واسه گیج و دستگاه پرچ هستن چند ساله دارم راضیم در مورد گرد بر اگه واسه همه با هم میخوای 60 ولی اگه بتونی واسه 9000 تا 18000 از 40 استفاده کنی کارت تمیز تر میشه در مورد دریل هم ماکیتا مارک خیلی خوبی بود اما پول اسمشو میگیره واسه همین یه خورده گرونه من خودم بوش و کرون(CROWN) و توسان دارم هر سه تا کارشون خوبن البته بستگی به نگهداریتم داره

soheiloooooo

کاربر vip
کاربر
2010-06-24
81
39

ایشالاکه تو انتخاب این حرفه تردیدی به دل ندید و با موفقیت قدم روبه جلو بزارید.اما از من برادر کوچکتر چن نکته رو بپذیر.کار فنی روز به روز آپدیت میشه و تکنیک های جدید به اون افزوده میشه پس سعی کن خودتو بروز کن.کار فنی همچنان که بروز میشه نیاز به آموزش های جدید داره که هیچ وقت مدعی برتری نداشته باش و با افتادگی هر نکته ای رو میشنوی به پذیر و کامل گوش کن.
موضوع همکاری با یه استاد کار رو هم حتما بپذیر چون آموزش های دوره تحصیلی بیشتر جنبه تئوری داشته و کارگاههای فنی به لحاظ استاندارد بودن هیچ وقت شما رو در مسیر چالش ها و تعمیرات و عیب یابی های پیچیده قرار نمیده.دقیقا مثل فرمول های ریاضی میمونه که دبیران پای تابلو به ما آموزش میدادن ولی روز امتحان یه سوالی میدادن که اکثر بنی بشرها از پاسخ گویی به اون عاجز بودن.بازم براتون آرزوی موفقیت دارم

بالا