آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: عکسهای که با دوربین گوشی موبایل گرفته شده نمایش داده نمی شود

sohil62

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2009-11-15
279
2,840
اصفهان
با سلام

تعداد زیادی عکس با دوربین موبایل گرفته شده که روی کامپیوتر نمایش داده نمیشود در صورتی که وقتی روی پراپرتیس میرود تمام عکس های داری حجمهای مختلفی میباشند ولی باز هم عکسی نشان داده نمیشود اگر دوستان دلیل این عیب را میدادند لطفا راهنمایی کنند من پسوند عکس ها را هم عوض کردم و با برنامه های acd هم نصب کردم ولی باز هم عکسی نشان داده نشد و متاسفانه گوشی هم گم شده و عکسها قابل دسترسی نیست

مرسی

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
تا فایل عکس رو نبینم نمیتونم راهنمایی کنم. اگر عکس غیر خانوادگی هم داخلشون هست یکی رو از داخل پیام خصوصی به من بدید ببینم میتونم مشکلش رو پیدا کنم یا نه

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,095
74,081
48
ایران
با سلام

تعداد زیادی عکس با دوربین موبایل گرفته شده که روی کامپیوتر نمایش داده نمیشود در صورتی که وقتی روی پراپرتیس میرود تمام عکس های داری حجمهای مختلفی میباشند ولی باز هم عکسی نشان داده نمیشود اگر دوستان دلیل این عیب را میدادند لطفا راهنمایی کنند من پسوند عکس ها را هم عوض کردم و با برنامه های acd هم نصب کردم ولی باز هم عکسی نشان داده نشد و متاسفانه گوشی هم گم شده و عکسها قابل دسترسی نیست

مرسی

سلام
با اجازه از آقای نکویی
احتمالا تمامی فایل ها با ویروس مخفی شده این نرم افزار (Attribute changer 6)رو دانلود کنید بعد از نصب به کلیک راست موس اضافه میشه می تونید روی درایو مورد نظر کلیک راست کرده change attribute اجرا نمایید بعد تیک گزینه Hidden را بر دارید ok کنید بعد نتیجه را ملاحظه نمایید
[hide] Untitled.png[/hide]

آخرین ویرایش:

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
سلام فایلها رو دیدم. این عکسها خراب شدند در واقع اصلا عکسی نیست. حجم فایل رو ویندوز اشتباه میزنه و حجم اصلی رو که باید بود نشون میده و در واقع اینها اصلا حجمی ندارند. فایلی که آپلود کردید نگاه کنید حتی یک کیلوبایت هم حجم نداره و حدود 600 بایت هست. اگر عکس بودند این باید نزدیک یک مگابایت بود. jpg خودش نوعی فرمت فشرده سازی مخصوص عکس هست و اگر شما 100 ها فایل jpg رو با فرمتهای zip یا rar فشرده کنید تغییری در حجم اونها صورت نمیگیره و حجم اصلی رو نشون میده که اینجا 606 بایت هست و یعنی عکسی وجود نداره!
متاسفم کاری نمیشه کرد

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,476
اهواز
دوست عزیز
اگه این فایل ها در کامپیوتر شما ویروسی شدن