آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل لپ تاب dell xpl 502 میشه کمکم کنید؟

maryamj

کاربر
2012-03-14
2
0
من این لپ تابو 6ماهه خریدم و زیاد هم ازش استفاده نکردم تا اینکه یک هفته پیش به طور اتفاقی وقتی روشنش کردم فقط آرم دل روی صفحه می امد و بعد بدونه اینکه اجازه بده کلید f2 و f12 رو بزنم دستگاه خودبخود ریست میشد و دوباره همون علامت دل روی صفحه می امد و دوباره....
چون گارانتی داشت بردمش برای تعمیر اول گفتن بایوس بعد هم گفتن مادر بردشه و بعده یک روز! یهو بهم زنگ زدن که لپ تابت درست شده بیا ببر...هیچ تغییری در لپ تاب دیده نمیشد خودشون در کارت گارانتی نوشتن تعمیر مادر برد آیا امکان داره فلشش کرده باشن؟
و حالا اینکه دوتا از پورت های usb که روشون نوشتهss کار نمیکنن و غیر فعال هستن ...میشه کمکم کنید؟من باید چیکارش کنم؟آیا مشکل نرم افزاریه یا اتفاقه سخت افزاری هستش؟ممنون میشم زودتر کمک کنید چون من اصفهان هستم و گارانتیه لپ تابم تهرانه باید بدونم این مسیرو باید دوباره برم یا نه؟مرسی

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
سلام
اگر usb هاتون کار نمیکنه و ویندوز دست نخورده مشکل خت افزاریه باز باید زنگ بزنید بهشون بگین. اگر بخواین مطمئن بشید که راه رو بیخودی نرین یک بار ویندوز رو دوباره نصب کنید یا اگر ریکاوری دارید ریکاوری کنید. اگر باز هم کار نکردن مشکل سخت افزاریه مطمئن باشید

بالا