آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تستر ریموت کنترل برای انواع دستگاه ها و مشخص کننده نوع دستگاه با pic16f628 و lcd

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,097
74,085
48
ایران
سلام دوستان
اینهم عیدی من به همکاران و علاقه مندان به الکترونیک

تستر ریموت کنترل برای انواع دستگاه ها و مشخص کننده نوع دستگاه tv ,sat, tuner ,و غیره

lcd_rc5naam.jpg

[hide]schema_rc5-rc6_ .gifمشاهده فایل‌پیوست rc 5 rc6 jfrras.rar
[/hide]

آخرین ویرایش:

aliavr

Banned
2010-02-13
208
494
سلام دوستان
اینهم عیدی من به همکاران و علاقه مندان به الکترونیک

تستر ریموت کنترل برای انواع دستگاه ها و مشخص کننده نوع دستگاه tv ,sat, tuner ,و غیره

مشاهده فایل‌پیوست 48108

hidden content may not be quoted

سلام دوست عزیزدستت دردنکنه بسیارممنون واقعاباارزشه یک سوال فایل هگزآی سی میکروهمونه که به اسم کاربری خودته دیگه؟

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,097
74,085
48
ایران
سلام دوست عزیزدستت دردنکنه بسیارممنون واقعاباارزشه یک سوال فایل هگزآی سی میکروهمونه که به اسم کاربری خودته دیگه؟

سلام
بله همون فایل هگز که بصورت bin هستش
موفق باشید

msh.27

کاربر vip
vip
کاربر
2012-09-06
246
832
تهران
درود دوستان من این تستر رو ساختم ولی یه اشکال داره اونم اینه که برنامش فقط کنترل های قدیمی رو میشناسه و جدید ها رو فقط یه حرفrمیزنه از دوستان کسی برنامه نویسی avrروی picبلد هست که بتونه کد های جدید تری به این برنامه اضافه کنه یا از دوستان کسی نقشه دیگه ای داره که فرکانس یا کد باینری کنترل ها رو پورتکل rc5rc6نشون بده یه نمونه بعضی از کنترل فروش ها دارند که فرکانس نشون میده توی تعمیر این دستگاه های بی درو پیکر چینی مثلا ست اپ باکس ها داشتن فرکانس ریموت یا همون کد برای کنترل نمونه پیدا کردن به درد میخوره از دوستاناگه کسی میتونه کمک کنه تا انشاالله یه تستر خوب بسازیم وتقدیم همکارای عزیز بکنیم
اگر از دوستان کسی میتونه کد های پروتکل های جدید تر رو به فایل زیر اضافه کنه

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:
بالا