آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: سلام 8ماهه که لپ تاپ فوجیتسو سری ah531دارم ولی چند روزی که الکی خاموش میکنه خودش ویندوز عوض کردم ولی درست نشد چکار کنم

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
پاسخ : سلام 8ماهه که لپ تاپ فوجیتسو سری ah531دارم ولی چند روزی که الکی خاموش میکنه خودش ویندوز عوض کردم ولی درست نشد چکار کنم کمکم کنید

سلام

دوست عزیز امیدوارم که مشکل سخت افزاری نداشته باشید. وارد تنظیمات بایوس بشید و حرارت سی پی رو چک کنید اگر سی پی یو حرارتش بالا باشه احتمالا فنتون نیاز به سرویس یا تعویض داره. شاید هم ویروس دارید شما یک بار درایو ویندوز رو فرمت کنید بعد ویندوز رو نصب کنید. به هیچ عنوان وارد هیچ درایو دیگری غیر از درایوی که ویندوز نصب هست و فرمت کردید نشید. یک روز همینجوری کار کنید اگر خاموش نشد ویروس دارید همینجا اعلام کنید یادتون بدم چیکار کنید. ولی اگر باز هم خاموش شد دیگه صد درصد سخت افزاریه و درجه اول همون درجه حرارت سی پی یو رو کنترل کند

aafar

کاربر
2011-03-22
69
143
پاسخ : سلام 8ماهه که لپ تاپ فوجیتسو سری ah531دارم ولی چند روزی که الکی خاموش میکنه خودش ویندوز عوض کردم ولی درست نشد چکار کنم کمکم کنید

سلام دوست عزيز اين مشكل در لپ تاپ سري AH531
وجود داره و اين مشكل براي من هم پيش اومد بود و با پرگرام كردن بايوس درست شد

8578

کاربر
2010-01-31
3
2

سلام نمی دونم چه جوری وارد بایوس بشم میشه مسیر رو برام اعلام کنید

8578

کاربر
2010-01-31
3
2

سلام یعنی یکی نیست به داد من برسه من تو شهری زندگی میکنم که یه کامپیوتری درست وجود نداره تو رو خدا دوست ندارم بفرستم نمایندگی تا حالا دو بار ویندوز عوض کردم یه دفعه هم کلی همه درایو هامو فرمت کردم ولی همین که آنتی ویروس را اسکن فول میکنم دوباره خاموش میشه آنتی ویروس هم کسبر اورجیناله با آبدیت هر روزه ولی دیگه نمی دونم چکار کنم

alijobemail

کاربر
2012-04-03
2
1

درود
وقتی لب تابت روشن شد دکمه های f2 یا f12 رو فشار بده وارد محیط بایوس می شی

hasa2005

VIP+ افتخاری
کاربر
2006-10-04
423
2,507

با سلام لپ تاب فوجیتسو دارای گارانتی تعویض میباشد از نمایندگی که خریدید مراجعه کن برایت تعویض میکنند بشرط اینکه گارانتی ان را دست نزده باشید یا حد اقل تعمیر میکنند

بالا