آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

روش تشخيص مشگل GPU گرافيك ورفع مشگل ان مدل Fixing a Failed nVidia GPU on Dell XPS 1330.

pedram

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-07-11
1,756
19,942
Country. iran
[

پیوست‌ها

pedram

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-07-11
1,756
19,942
Country. iran
سلام
شما مشگلي داريد؟... بفرماييد.به اشتراك بذاريم.در ضمن شما اگر خوشتون نمياد دليل نميشه كه ديگران احتياج دارند يا خير.راستي متوجه ميشيد.يا فقط خواستي مخالفت داشته باشيد؟...ما هديه ميكنيم.شما هم دل داشته باش واين مقدار هزينه را بكن دوست من اين نرم افزار اموزشي براي بنده هزينه زيادي دارد. با اين حل معرفت دارم هزينه كنم.اما شما حتي معرفت نداريد.از هديه تقدير كنيد.منظورم تو هستس؟...

آخرین ویرایش:

aafar

کاربر
2011-03-22
69
143
سلام بر شما دوست عزيز من در حد شما نيستم
و
قصدم
توهين و يا چيزه ديگي نيست
من فقط نظر دادم و اين كارو انجام ميدام ولي الان كاري ديگي رو انجام ميدم اونم تعويض چيپ هستش كه با دستگاهي كه دستي ساختم

hirad.sabet

کاربر
2012-05-23
114
567
دوستان ممنون از همتون برای حل مشکل NVIDIA در لپ تاپ های دل که معمولا شامل همه لپ تاپ هاش نیست فقطنیاز تا تغییراتی رو به صورت دستی در فایل بایوس اون ایجاد کنید تو سایت NOEBOOKREVIEW اطلاعات خوبی رو نمایش دادن ! یه سری بزنید !

Dr.Laptop

کاربر
2013-03-04
151
1,232
www.Dr-Bios.ir
www.bios-laptop.ir
روشی که با هیتر و هات گان روی چیپ گرما بدی و بعد تصویر بگیری و ذوق کنی که تصویرت اومد !! روش درستی نیست. این مشکل دوباره تکرار میشه حالا 1 ماه نشه ماه دوم .. حتما ایراد برمیگرده. بهترین راه تعویض چیپ دا دستگاه bga machin.

pc.heidari

کاربر حرفه ای, VIP2
کاربر
2013-01-09
399
6,732
تهران
سلام دوستان . هیت دادن چیپ گرافیک اینطور نیست که همیشه جواب نده . من الان لپتاپی بوده که هیت دادم و تصویر اومد ولی 1 ساله داره کار میکنه . هیت دادن گرافیک نیازمند یک سری اضافی کار ها هم هست . که مهمترین آن سرویس کردن فن و استفاده از کولپد و خمیر سیلیکون مرغوب هستش . با این کار احتمال برگشت دستگاه بسیار کم میشه . من کردم و میگم میشه . شما هم ضرر نمیکنید . قربان همتون

mh1963

کاربر
2008-05-29
5
3
دوستان عزیز به نظر من کار باید علمی باشه حتی اونیکه با تجربه یه نکته توی کار به نتیجه جالبی میرسه بایستی پشتوانه علمی داشته باشه در غیر اینصورت کار اساسی نیست.چون چیپ گرافیک اگه لحیم سردی داشته باشه اره با گرما دادن صحیح (نه گرما دادن از طریق سشوار یا heaterبلکه با استفاده از یه bga machine)در غیر اینصورت اصولی نیست و جواب درست هم نمیده.

آخرین ویرایش:
بالا