آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

کنده شدن PBC

Dead Man

کاربر
2012-02-24
56
154
باسلام خدمت دوستان

یه صفحه کیلومتر پراید دستم هست که 2 ماه پیش موقع دراوردن ای سی 8 پایهه مدل 93s56 پایه های سمت راستش رو یعنی شماره های 1.2.3.4 رو موقع درواردن منجر به کنده شدن PBC شده...که بعد صفحه سالم بود اما فقط رو LCD دیجیتال بجای کیلومتر Error نمایش میداد مجبور شده بودم به دلیل نبود تقشه و تعمیرکار صفحه کیلومتر جدید بخرم الان یکی از دوستانم مشکل حادی داره خواستم اینو تعمیر کنم بدم بهش اگه نقشه ای از اون قسمت دارید که بگید اون پایه هارو به کجا وصل کنم ممنون میشم ارائه کنید

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,636
اصفهان
باسلام خدمت دوستان

یه صفحه کیلومتر پراید دستم هست که 2 ماه پیش موقع دراوردن ای سی 8 پایهه مدل 93s56 پایه های سمت راستش رو یعنی شماره های 1.2.3.4 رو موقع درواردن منجر به کنده شدن PBC شده...که بعد صفحه سالم بود اما فقط رو LCD دیجیتال بجای کیلومتر Error نمایش میداد مجبور شده بودم به دلیل نبود تقشه و تعمیرکار صفحه کیلومتر جدید بخرم الان یکی از دوستانم مشکل حادی داره خواستم اینو تعمیر کنم بدم بهش اگه نقشه ای از اون قسمت دارید که بگید اون پایه هارو به کجا وصل کنم ممنون میشم ارائه کنید

به نام خدا

سلام دوست عزیز. شما باید در بخش کیلومترهای خودرو تاپیک میزدید!
اما یک عکس از pcb مورد نظر بگذارید تا شاید معلوم شود پایه ها به کجا وصل میشده.
البته در بیشتر آی سی های ایپرام پایه های 1 تا 4 گراند هستند.

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,018
اصفهان
با عرض سلام
با پوزش فراوان از استاد گرامی ،آقای صابری
آی سی اینگونه داشبورد ها 93S56 است و پایه های 1 تا 4 به چیپ وصل شدن و فقط آی سی های 24XX است که پایه های 1 تا 4 منفی است
در مورد سوال تان نیز باید عرض کنم 3 مدل داشبورد استفاده شده کدام مدل مورد نظر شماست تا عکسی از بخش ایپرام برایتان ارسال کنم و دقیقا به مسیر پی ببرید

Dead Man

کاربر
2012-02-24
56
154
با عرض سلام
با پوزش فراوان از استاد گرامی ،آقای صابری
آی سی اینگونه داشبورد ها 93S56 است و پایه های 1 تا 4 به چیپ وصل شدن و فقط آی سی های 24XX است که پایه های 1 تا 4 منفی است
در مورد سوال تان نیز باید عرض کنم 3 مدل داشبورد استفاده شده کدام مدل مورد نظر شماست تا عکسی از بخش ایپرام برایتان ارسال کنم و دقیقا به مسیر پی ببرید

دوست خوبم پراید مدل 86 دارم.و صفحه کیلومتر اسمش هم روش نوشته شده بود اما کنده بودم الان یادم نیست اگر اسامیشون رو بگید بهتون میگم اولش یادمه (C) داشت اسمش..یه چیزی تو مایه های Curse

اما درست میگید انگار پایه هاش تو اون چیپ رفته

آخرین ویرایش:

Dead Man

کاربر
2012-02-24
56
154
دوست خوبم پراید مدل 86 دارم.و صفحه کیلومتر اسمش هم روش نوشته شده بود اما کنده بودم الان یادم نیست اگر اسامیشون رو بگید بهتون میگم اولش یادمه (C) داشت اسمش..یه چیزی تو مایه های Curse

اما درست میگید انگار پایه هاش تو اون چیپ رفته

از دوستان کسی میتونه مسیر پایه های این ای سی رو با عکس واضح برام قرار بده یا اینکه یه تصویر کاملا واضح برام بزاره؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: pedram

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,018
اصفهان
بالا