آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل نوت بوک dell

eastboy

کاربر
2010-07-27
268
431
راستی یه چیز دیگم هست!وقتی رو حالت باطری بازی می کنم لپ تاپ کند میشه!اصلا خیلی مواقع پیش میاد که گیر می کنه و تا دستمو از رو صفحه کلید برندارم آزاد نمیشه!می خواستم ببینم همه 5110 ها اینجورین؟یکی از دوستان XPS L501 داره اما اون رو حالت باطری این مشکلو نداره!آیا داشتن دوتا پردازنده گرافیکی می تونه دلیل این باشه یا دلیل دیگه ای داره؟

pedram

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-07-11
1,756
19,942
Country. iran
سلام
دوست عزيز اين مشگل گرافيك هست .شما بيشتر روي سخت افزار گرافيك كار كنيد.در ضمن در بخش لپ تاپ اموزش مربوطه هست.من خودم اپلود كردم تمام موارداموزشي در ان بخش را مرور كنيد.
سپاس

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
کمککککککککککک!!!دوستان سلام..من یک لپ تاپ دل 5110 دارم که یه کم که باهاش کار می کنم هنگ می کنه و این صفحه رو میاره..رم رو تعویض کردم هارد و مادربردم تعویض کردم افاقه نکرد!بازم همین مشکل هست!لطفا راهنمایی کنید!خیلی کارم گیره بخدا!!

با درود خدمت دوست عزیز
به احتمال زیاد مشکل از فلت lcd می باشد سوکتهای مربوط به فلت را شستشو بده اگر نشد با یک فلت دیگه چک کن و از سفت بودن هتسینک cpu اطمینان کسب کن
با سپاس فراوان

آخرین ویرایش:

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
اون که گفتید وقتی روی حالت باطری بازی میکنید کند هست که طبیعی هست. چون توان کارت گرافیک برای بازی فقط رو حالت برق مستقیم به صورت کامل استفاده میشه. البته شما وقتی باطری رو بر میدارید باز هم میتویند برید تنظیماتش رو دستکاری کنید که از تمام توان استفاده کنه اما انرژی کافی چون برای این کار وجود نداره نهایتا باز هم سرعت گرافیکتون افت میکنه.

aafar

کاربر
2011-03-22
69
143
سلام دوست عزيز بعد از اينكه 3 بار اشتباه پسورد رو وارد ميكني چه كدي رو به شما ميده كه اولش هم با # شروع ميشه....

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
مربوط به درایور که نیست چون اگر درایور بود به این شکل هنگ نمیکرد. مطمئن باشید ایراد سخت افزاریه. شما که دو تا سیستم دارید کارت گرافیک اون یکی مدل و رمش رو با سیستم خودتون جا به جا کنید ببینید مشکلتون حل میشه یا نه. اگر مشکل حل شد رم رو برگردونید ولی کارت گرافیک رو بگذارید باشه اگر باز هم مشکلی نبود مشکل از همون کارت گرافیک هست. اگر سیستم هنگ میکنه از LCD هم نمیتونه باشه چون ال سی دی فقط تصویرش قاطی میکنه ولی سیستم هنگ نمیکنه مثلا اگر آهنگی در حال پخش داشته باشید وقتی تصویر اونجوری میشه آهنگ نباید قطع بشه و به خوندش باید ادامه بده

arashshr

کاربر vip
کاربر
2010-12-18
90
601
با سلام به دوست عزیز
اشکال احتمالا مال سخت افزار گرافیکت هست که گرافیکت ایراد پیدا کرده. احتمال اینکه چیپست اصلی گرافیکت معیوب باشه نیست و یا اگه باشه خیلی کم هست. و دلیلش هم احتمالا به خاطر کشیدن کار گرافیکی زیاد از لپ تاپت هست. پیشنهاد من این هست که لپ تاپت رو پیش یه متخصص تعمیرات ببری.
موفق باشی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: eastboy
بالا