آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

کمک برای رفع اشکال ماشین لباس شویی سامسونگ big wash B1280D

rezarst

کاربر
2012-02-02
1
0
دوستان لباس شویی موقعی که در حال گردش بعضی وقت ها گردش کامل نمی کنه و انگار قدرت موتور پایین امده برای رفع این اشکال چه باید کرد , در حالت خشک کن این مشکل پیش نمیاد ولی مجبورم لباس کمتر از ظرفیت لباس شویی توش بزارم تا درست کارکنه وگیر نکنه

البته باید بگم موتور کاملا سالمه (این ماشین لباس شویی ها دکمه برای بازگشت به کارخانه یا ریست نرم افزارشون ندارند؟)

rodbast90

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-08-21
545
1,970
babolsar
باسمه تعالی
سلام دوست گرامی
اگه سینی پشت ماشین را باز کنید به احتمال خیلی زیاد تسمه آن معیوب ویا شل شده آنرا سفت ویا تعویض کنید
انشاءالله عیب برطرف میشه/
موفق باشید

reza850101

کاربر
2012-08-14
1
0
شرمنده كليه اساتيد، تازه عضو شدم وجايي براي ارسال مشكل نيافتم بنابراين ممنون ميشم اگر در اين تايپيك راهنماييم كنيد ، مدل ماشين همينه كه اينجاست ، مشكل اينه كه درحال شتشو از زير ماشين آب چكه ميكنه تقريبا جلوي ماشين، تعمييركار قبلا آمده جاي پودرش را چسب زده اما مجدد آب اززير ماشين (قاب پايين)چكه ميكنه لطفا راهنمايي كنيدمشكل از كجاست

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
شرمنده كليه اساتيد، تازه عضو شدم وجايي براي ارسال مشكل نيافتم بنابراين ممنون ميشم اگر در اين تايپيك راهنماييم كنيد ، مدل ماشين همينه كه اينجاست ، مشكل اينه كه درحال شتشو از زير ماشين آب چكه ميكنه تقريبا جلوي ماشين، تعمييركار قبلا آمده جاي پودرش را چسب زده اما مجدد آب اززير ماشين (قاب پايين)چكه ميكنه لطفا راهنمايي كنيدمشكل از كجاست

قاب جا پودری تعویض شود

pumao07

کاربر
2013-04-24
2
1
سلام لباسشویی من b1280d است.آیا این لباسشویی با سیستم آبگرمکن کار میکنه.من وقتی رو هر تایمی میزارم آبگرمکن روشن نمیشه .آیا نیاز به دکمه ای داره یا باید رو درجه خاصی باشه تا آب گرم واردش بشه ؟؟؟
ضمنا من هر دو شیرو درست وصل کردم.حتی یه بار شیر آب سرد رو به جای آب گرم لباسشویی وصل کردم تا مطمئن شم راه آب گرمش بازه و بازم بود.لطفا راهنمایی کنید.؟؟؟؟
::bounce::

usta.karim

کاربر
2013-05-14
15
22
قاب جا پودری تعویض شود

علاوه بر این مورد که آقای oweis عزیز ذکر کردند ، لطفا فشار آب ورودی به دستگاه را هم چک کنید متاسفانه دوش آب جاپودری سامسونگ در فشارهای بالای آب ورودی درست عمل نکرده و فشار زیاد آب موجب پاشیدن آب از جاپودری به بیرون آن می شود !! با قدری تنظیم شیر آب ورودی و کم کردن فشار این مشکل برطرف می شود ( البته در بعضی موارد نه همه موارد آبریزی ) گاهی نیز آبریزی زیر دستگاه به دلیل گرفتن لوله ارتباطی بین آبریز جاپودری با دیگ است ، جاپودری را در آورده 2 تا 3 کتری آب جوش به داخل محفطه بریزید تا پودرهای خشک شده در شیارهای لوله خرطومی ارتباطی شسته شده و مسیر باز شود

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: fkh52000

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
سلام لباسشویی من b1280d است.آیا این لباسشویی با سیستم آبگرمکن کار میکنه.من وقتی رو هر تایمی میزارم آبگرمکن روشن نمیشه .آیا نیاز به دکمه ای داره یا باید رو درجه خاصی باشه تا آب گرم واردش بشه ؟؟؟
ضمنا من هر دو شیرو درست وصل کردم.حتی یه بار شیر آب سرد رو به جای آب گرم لباسشویی وصل کردم تا مطمئن شم راه آب گرمش بازه و بازم بود.لطفا راهنمایی کنید.؟؟؟؟
::bounce::

برای اینکه برای شستشو دستگاه از آب گرم استفاده کنه باید دمای ترموستات رو بالا ببری
معمولا اگر دمای آب داخل ماشین به حد تنظیم شده نرسه دستگاه از المنت برای گرم کردن آب استفاده میکند.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: fkh52000

Ardeshir moh

کاربر
2016-02-26
1
0
سلام دوستان من تازه عضوشدم مدل ماشين لباسشوييم Bigwash B1280Dهستش بعدازروشن كردن پنج ياشش دقيقه كارميكنه بعدقفل ميشه ودوباره ازاول شروع به كار كردن ميكنه وبازهمينجورتكرارميشه ممنون راهنماييم كنيد

بالا