آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

آموزشی: دکتر هارد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

aryakorush55

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
سلام یه دستگاه ساده و 100% عملی برای تعمیر هارد:43000000: من الان چند ساله باهاش کار میکنم و ساخت خودمم هست و کار باهاش راحته و در سال 87 تو دانشگاه امیر کبیر به عنوان رساله ارایه دادم و 100% عملیست عکسشو میزارم و اجزاشو موفق باشید.

آخرین ویرایش:

aryakorush55

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
با سلام شرح این سیس به این صورت میباشد که شما یه اکواریوم حالا نه بزرگ نه زیاد کوچک را بر داشته و چون اکواریوم قسمت بالاش ازاده یه شیشه ترجیحا 6 میل را روی اون چسب و عایقکاری میکنیدو بعد از قسمت جلو شیشه به اندازه دو تا دست ترجیحا ولی با فاصله 35 سانتی متر از هم خوب یه بمب ساکشن معمولی به قدرت حالا از 1200 تا 2000 واتو یه سرشو از سوراخی که قبلا از عقب شیشه سوراخ کردیم رد کرده و حسابی چسب کاری میکنیم تا هوا بیرون نیاد و کلیدشو کاری که من کردم زیر با گذاشتم و بر میگردیم به جای دستها میشه از دستکشهای ساقه بلند استفاده کرد و از قسمت انگشتان بریده و به حول دایره سوراخ شدهای که قبلا بجای دستها تعبیه شده حسابی چسبکاری میکنیم خوب از قبل ابزار باز کردن هارد و اسبری ها رو در داخل میزاریم همچنین زیرو کش روکاب و غیره...........حالا نوبت باز کردن هارده قبل از شروع ساکشن روشن شده البته بنده حقیر یه نمایشگر عقربه ای رو این اک نصب کردم که میزان ساکشنو کنترل کنم .بعضی از اساتید هاردو رو میز و بدون خلا باز میکنن و شایدم درست و استفاده کنن ولی راندمان این شیوه 100% عالیه خوب زمانی که میخواهید بد سکتورو از بین ببرید بصورت سخت افزاری به هیچ وجه نمیتونید اسبری نمایید بنابراین چون این مواد تحت شرایط معمولی و در فضای باز بعد از باف لکه های سیاه براب میکنن داشتن این اک خالی از فایده نیست دلايل از بين رفتن اطلاعات دو بخش مي باشد :
1. ايراد منطقي ( Logical Failure )
در اين مورد هارد ديسك آسيب فيزيكي نديده و سالم است ، اما برخي از فايل ها يا فولدرها يا حتي پارتيشن ها به دلايل منطقي پاك شده و آسيب ديده است كه ناشي از پاك شدن اتفاقي پارتيشن ها و فرمت كردن اتفاقي و يا حمله ويروسها
مي باشد .
2. ايراد فيزيكي ( Mechanical Failure )
در اين مورد هارد ديسك بطور فيزيكي آسيب ديده و كار نمي كند كه نتيجه آن صدا كردن هد يا آسيب ديدن موتور هارد مي باشد .
نوسانات برق ، ضربه هاي فيزيكي ، برخي ويروسها ، بلاياي طبيعي ( آتش سوزي و .... ) دلايل آسيب رساندن فيزيكي به هارد ديسك مي باشد امید دارم که این موضوع براتون خوشایند باشه موفق باشید.

aryakorush55

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
در ضمن اینو اضافه کنم که در سال 1960 یه اتاقکی بنام اقای استیون مک دونال بنام موسوم به کلین روم ساخته شد که این الگو با اقتباس از ایشون میباشد و بنا به درخواست دوستان برابلمایه هاردو تا حدودی توضیح میدم موفق باشید. . code در Sa یا Rom . هد . پری آملیفایر در Hda ( سیلندر ) . موتور . نوک زدن هد . Flash Rom . ایرادهای میکرو کد APP . ایرادهای Servo Labels . ساپرت نکردن نوع preamplifier .خرابی ata overlay در sa . خرابی appcode در SA .ایراد ECC و گم شدن address maker در خواندن . adaptive data . Overlay 01 . خرابی در sa . مشکل در Stuff هارد .درست نبودن سایز Ram . HPA . ایراد AM Reacquired . هارد Busy . کدهای CERT . مچ کردن ROM با ورژن فرم ور . SMART. GC Seek code error .یا MDW یا HDW

mehdi.m.noor

کاربر
2011-06-03
15
44
قم
در ضمن اینو اضافه کنم که در سال 1960 یه اتاقکی بنام اقای استیون مک دونال بنام موسوم به کلین روم ساخته شد که این الگو با اقتباس از ایشون میباشد و بنا به درخواست دوستان برابلمایه هاردو تا حدودی توضیح میدم موفق باشید. . code در Sa یا Rom . هد . پری آملیفایر در Hda ( سیلندر ) . موتور . نوک زدن هد . Flash Rom . ایرادهای میکرو کد APP . ایرادهای Servo Labels . ساپرت نکردن نوع preamplifier .خرابی ata overlay در sa . خرابی appcode در SA .ایراد ECC و گم شدن address maker در خواندن . adaptive data . Overlay 01 . خرابی در sa . مشکل در Stuff هارد .درست نبودن سایز Ram . HPA . ایراد AM Reacquired . هارد Busy . کدهای CERT . مچ کردن ROM با ورژن فرم ور . SMART. GC Seek code error .یا MDW یا HDW

حاجی جان من که اصلا متوجه مطالب فوق نشدم میشه مشروح تر توضیح بفرمایید؟ممنون میشم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا