آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

آموزشی: دکتر هارد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

entezar11

کاربر
2012-01-30
10
15
با سلام خدمت استاد محترم
من یه هارد لب تابی مدل hitachi 7k750-750 با شرفیت 720 گیگ دارم
مشکل نداشت تا اینکه من در لب تاب را محکم بستم و ظاهرااً بوت ویندوزم پرید
ویندوز عوض کردوم و مشکلی نداشت ولی یه بار ویندوز داخل خوش آمد گویی طول کشید حدود 5 دقیقه و من پاور رو کشیدم و خاموش کردم بالا نیومد و پیغام دیگاگ داد و خودش درست کرد ولی من واسه نصب مجدد ویندوز داخل قسمت تنظیم و انتخاب درایو نصب ویندوز دیرایو سی رو پاک کردم و مشکلی برام پیش اومد که نتونستم دیگه ویندوز نصب کنم و همه هارد رو اف دیسک کردم و دادمش یه تعمیر کار اونم زد پدرش رو درآورد و داد تحویل الان هم صدای تیک تیک میده و نمیشه کاملا پارتیشن بندی کرد و ویندوز نصب کرد در صمن داخل دیاگ ناسیس خود لب تا بم که مذلش هم hp4530 هست ارور میده که با سایت اچ پی تماس بگیرید اونجا هم رفتم و مشکام رو گفتم ،بهم پیغام دادن برو از سایت هیتاچی نرم افزار رو دانلود کن رفتم این کارو کردم ولی نرم افزاری که بهم دادن کاری انجام نمی داد و فقط واسه تست بود
حالا من موندم با یه هارد خراب لطفاً راهنمایی کنید و کمک کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: abady

AHMADFR

کاربر
2012-08-25
1
1
با سلام خدمت استاد محترم

من يك lcd سامسونگ سري 4 دارم 32 اينچ كه از قسمت بالاي ان 5 سانت رنگ قرمز رو سبز نشون ميده ؟
چقد خرجش مي شه .كجا ببرم.( مشهد )

• Like

yousef12

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-11-12
502
3,904
آذربایجان غربی
با سلام خدمت استاد محترم

من يك lcd سامسونگ سري 4 دارم 32 اينچ كه از قسمت بالاي ان 5 سانت رنگ قرمز رو سبز نشون ميده ؟
چقد خرجش مي شه .كجا ببرم.( مشهد )
دوست من اینجا مربوط به قسمت LCD نیست هیچ جوابی دریافت نمی کنید
​باید به بخش مربوطه بروید وکاربرVIPشوید..

• Like

ehsangh7

کاربر
2012-02-26
53
152
خسته نباشید میتونین بیشتر توضیح دهید شما کلین روم ساختین ؟

• Like

monfared68

کاربر
2012-05-27
25
63
سلام دوست عزیز،مشخصه که معلومات خیلی بالایی داری اما هنر اینه که بتونید آسون اطلاعاتتونو انتقال بدید
!یقین دارم که خودتون هم میدونید کسی سودی از پست شما نبرد.پس لطف کنید واضح تر توضیح بدین

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا