آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشابه پی آی سی 16f676

freedan3d

کاربر
2010-11-02
11
10
به جای این pic از چه مدل دیگری میتونم استفاده کنم یا این آی سی رو از کجا بخرم ؟

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,544
به جای این pic از چه مدل دیگری میتونم استفاده کنم یا این آی سی رو از کجا بخرم ؟
با سلام :
این یک میکروکنترل PIC هست و مشابه هم نمیتونید بجاش استفاده کنید تازه اگر خود این میکروکنترل را هم بخرید باز مستقیما نمیتونید بکار بگیرید باید ابتداعا نرم افزار خاصش را براش پروگرام کنید تا در مدار جواب دهد در ضمن از فروشگاه های قطعات الکترونیک صنعتی و به صورت خام میتونید تهیه کنید .با این حال توصیه میکنم در هر مداری که استفاده شده به شرکت سازنده ان مراجعه تا ابتدا از وجود و در دسترس قرار دادن نرم افزار فوق مطمین شوید سپس میکرو را تهیه کنید .ممکن هست میکروی شما سالم باشد و مشکل نرم افزاری پیدا کند که با پروگرام کردن مجدد همون نرم افزار مشکلتون حل خواهد شد .
بفرمایید این میکرو در چه مداری بکار گرفته شده و عکس یا شماتیکی از مدار را بزارید تا در صورت امکان نرم افزاری کمک تون کنم .
موفق باشید .

freedan3d

کاربر
2010-11-02
11
10
با تشکر از پاسخ شما
:in_love:
بله میدونم که این pic و یک میکرو کنترلر هست ام متاسفانه نتونستم پیداش کنم .
این قطعه در نمایشگر دلتا پالس بکار رفته و قسمت تفکیک هم به عهده اون هست .
گفتم اگه به جاش یک میکرو دیگه با توجه به پایه هاش بذارم بتونم قسمت هدر فایل هگز رو دستکاری کنم تا این میکرو رو جاش بذارم ولی نمیدونم کار میکنه یا نه.
اگه جایی میشناسی که این قطعه رو دارن لطفا بهم بگو چون معلوم نیست مشابه اون با پروگرم کردن کار کنه !

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,628
اصفهان
با تشکر از پاسخ شما
:in_love:
بله میدونم که این pic و یک میکرو کنترلر هست ام متاسفانه نتونستم پیداش کنم .
این قطعه در نمایشگر دلتا پالس بکار رفته و قسمت تفکیک هم به عهده اون هست .
گفتم اگه به جاش یک میکرو دیگه با توجه به پایه هاش بذارم بتونم قسمت هدر فایل هگز رو دستکاری کنم تا این میکرو رو جاش بذارم ولی نمیدونم کار میکنه یا نه.
اگه جایی میشناسی که این قطعه رو دارن لطفا بهم بگو چون معلوم نیست مشابه اون با پروگرم کردن کار کنه !

به نام خدا

سلام. شما نمی توانید پروگرام این آی سی را روی آی سی مشابهی بریزید و باید از نو برنامه نویسی کنید. یعنی یک آی سی با همان تعداد پین بخرید و برنامه نویسی کنید.
البته این آی سی در تهران باید یافت شود.

بالا