آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

تصویر خط خطی در گرافیک radeon hd 6790 sapphire

top2002

کاربر
2007-04-02
45
343
با سلام و خسته نباشید من جدیدا یک کارت گرافیک radeon hd 6790 sapphireخریدم تو ویندوز 7 هیچ مشکلی ندارد ولی تو ویندوز xp فقط با مرورگر Firefox مشکل دارد ویندوز عوض شده نرم افزار کارت گرافیک اپدیت شده مرورگر Firefox اپدیت شده ولی هیچ فرقی نکرده مشکلشم اینه که موقعی که باFirefox کار میکنی با بالا پایین کردن موس یدفه کل صفحه مانیتور پر از خطهای افقی میشود و بعداز 1یا2 ثانیه کارت گرافیک خودش ریست میشه ودرست میشه ولی تو بازی ودیگر نرمافزارها هیچ مشکلی ندارد مادر برد=p8p67le

پیوست‌ها

• 46.8 کیلوبایت بازدیدها: 211
  • 43.6 کیلوبایت بازدیدها: 205

pedram

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-07-11
1,756
19,942
Country. iran
پاسخ : مشکل کارت گرافیک radeon hd 6790 sapphire

سلام
دوست خوبم خسته نباشيد بفرماييد .چند وقته كار ميكنه ودوم اينكه يك عكس واضح از برد گرافيك بذاريد.ولي قبل از اينكه اين كار را انجام بدهيد.اسلتها را با اسپري مخصوص كاملا شستشو دهيد.وسوكت شانه اي خود برد گرافيك راهم با همان اسپري تميز شستشو كنيد وخشك كنيد .كاملا اطمينان حاصل كنيد كه دو طرف كارشستشو داده خشك شده باشد.پس از ان سيستم را روشن كنيد .وببينيد مشگل مرتفع شده يا خير.پاسخ را اعلام بفرماييد.
سپاس

top2002

کاربر
2007-04-02
45
343

با سلام وخسته نباشید این کارت گرافیک و تمام قطعات کامپوتر 2ماهه خریدم واسمبل کردم کارت گرافیک گارانتی داره ولی تلفنی که صحبت کردم باهاشون گفتن نمدونیم باید کارت گدافیک بمونه تا تست کنیم فقطم با فایر فاکس مشکل داره Sapphire-Radeon-HD6790_2.jpgwpid-amd-radeon-hd-6790-untuk-pertama-kali-bocor-berkat-kehadiran-sapphire03.jpg

pedram

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-07-11
1,756
19,942
Country. iran

سلام
دوست خوبم شما اين كارت را باز كرديد فكر نميكنم گارانتي قبول بكنه؟... ولي اگر ابزار كار داريد ميتونيد تعمير كنيد.ابتدا نگاه كنيد از سالم بودن فن اطمينان حاصل كنيد.احتمالا با قلع گيري درست مشگل رفع شود .واگر تعميركار هستيد Hiteگيري اصولي انجام بدهيد.وموقع بستن هد سينك حتما از خمير خنك كننده استفاده كنيد.وقبل از ان حتما تميز كنيد كه فاصله بين هدسينك وICنباشه بايد فيت باشه واينكار با مقداري خمير به اندازه كافي بماليد وپس ان ببنديد.وپس اتمام كار نتيجه را اعلام كنيد. نحوه سرويس همين مدل را من در قسمت خودش اپ كردم ميتونيد دانلود كنيد .وروش تعميرش را خوب توضيح داده .

سپاس

بالا