آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

_.-._آموزش تعمير فلش مموري هاي تقلبي و ساير _.-._

~H03in~

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-08-20
899
7,084
با سلام
دوستان اين آموزش براي فلشهايي استفاده ميشه که توسط کامپيوتر شناخته ميشه و به هر دليلي با عدم فرمت شدن يا پيغامهاي خطا مواجه هستيم مثلا شما فرض کنيد يک گوشي رو ميخواين فلش کنيد و اين گوشي به عنوان مثال به دليل آب خوردگي اصلا بوت نميشه در نتيجه اول بايد مشکل سخت افزاريش را حل کنيد (مثلا سرويس با تينر و هيترکشي>>>> براي از بين بردن سولفات و ..)و بعد فلش کنيد.
در نتيجه براي فلشهايي که شناخته نميشوند ابتدا بايد مشکل سخت افزاريش را حل کنيم بعد وقتي که کامپيوتر فلش را شناخت اقدام به حل مشکل فلش مموري با روش زير کنيم.
براي مشکل سخت افزاري خود من 2 تا کار انجام ميدم اول اينکه بعد از باز کردن, برد فلش و با تينر سرويس ميکنم ........
اگر جواب نگرفتم مقاومتهاي اس ام دي کم اهم و فيوزي رو چک ميکنم .......

زياد وارد جزئيات نميشم
ابتدا برنامه chipgenius را دانلود کرده و بعد از اينکه فلش و به کامپيوتر وصل کردين برنامه رو باز کرده VID و PID رو توسط برنامه ميگيريد و به سايت روسي زير ميرويد و VID و PID رو در قسمت مورد نظر نوشته و نرم افزارهايي که توسط اين سايت ليست ميشود (به رنگ آبي)را دانلود کرده و بعد فلش مموريتون و توسط اين برنامه ها تعمير ميکنيد

نکته:در فلش مموري هايي که با حجم اسمي زياد فروخته ميشن با اين روش ميتوانيد به حجم واقعي خودشان برگردانيد.

c.g.jpgiflash.jpg

سایت:http://flashboot.ru/index.php?name=iflash

دست علــــــــی نگهدارتان

~H03in~

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-08-20
899
7,084
با سلام
مهندس عزیز لطفا بیشتر توضیح بده ...........
شما بعد از دادن دو مقدار روی دکمه کنار VID و PID کلیک کن و در زیر یک سری نرم افزار به رنگ آبی لیست میشود روی آنها کلیک کرده وارد صفحه ای میشوید که روی یک دکمه دیگر کلیک کرده و در مرحله بعد با دادن CAPTCHA نرم افزار را دانلود میکنید>>>>>>>>همه چی مشخص است
همین الان لینک و آزمایش کردم و از سایت دانلود کردم.

دست علـــــــی یارت

kharad

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-03-04
639
3,950
با سلام
مهندس عزیز لطفا بیشتر توضیح بده ...........
شما بعد از دادن دو مقدار روی دکمه کنار VID و PID کلیک کن و در زیر یک سری نرم افزار به رنگ آبی لیست میشود روی آنها کلیک کرده وارد صفحه ای میشوید که روی یک دکمه دیگر کلیک کرده و در مرحله بعد با دادن CAPTCHA نرم افزار را دانلود میکنید>>>>>>>>همه چی مشخص است
همین الان لینک و آزمایش کردم و از سایت دانلود کردم.

دست علـــــــی یارت[/QU

قسمت آخرش متوجه نشدم کاش توضیح بهتر می دادید

~H03in~

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-08-20
899
7,084
با سلام
دوستان بعد از وارد کردن VID و PID ابتدا روي يکي از نرم افزارهايي که در پایین به رنگ آبي ليست ميشود کليک کرده
در صفحه بعد در پايين عکس روي Ckayatb کليک کرده
در صفحه بعد عين حروف و اعداد را نوشته و دوباره دکمه Ckayatb
منتظر دانلود بمانید.
تمـــــام.

شاهي طلبي برو گداي همه باش
بيگانه ز خويش و آشناي همه باش
خواهي که تو را چو تاج بر سر گيرند
دست همه گير و خاک پاي همه باش

یا علـــــــــی

~H03in~

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-08-20
899
7,084
با سلام
دوستان اینم یادم رفت بگم اگر با نرم افزار اولی جواب نداد نرم افزارهای بعدی را هم تست کنید.

اگر با توجه به توضیح بازم با سایت مشکل داشتید PID و VID فلشتون رو همینجا اعلام کنید تا نرم افزارهای مخصوص این مقادیر را که مختص فلش مموری شماست را براتون آپ کنم.
دست علـــــــی نگهدارتان.

ali8889

کاربر
2010-10-22
447
1,823
با سلام ممنون از آموزش خوب شما من یک فلش سیلسکون پاور دارم که فرمت نمیشه و پیغام رایت پروتکت میده

vid:3822

pid:590c

از طرق سایتی که فرمودید رفتم اون نرم افزار که زده بود گرفتم اما فلش نمیشناسه

ممنون میشم راهنمایی فرمایید

با تشکر

sardarshams

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-06-20
1,076
25,016
44
Azarbayjan-Miandoab
با سلام
دوستان اين آموزش براي فلشهايي استفاده ميشه که توسط کامپيوتر شناخته ميشه و به هر دليلي با عدم فرمت شدن يا پيغامهاي خطا مواجه هستيم مثلا شما فرض کنيد يک گوشي رو ميخواين فلش کنيد و اين گوشي به عنوان مثال به دليل آب خوردگي اصلا بوت نميشه در نتيجه اول بايد مشکل سخت افزاريش را حل کنيد (مثلا سرويس با تينر و هيترکشي>>>> براي از بين بردن سولفات و ..)و بعد فلش کنيد.
در نتيجه براي فلشهايي که شناخته نميشوند ابتدا بايد مشکل سخت افزاريش را حل کنيم بعد وقتي که کامپيوتر فلش را شناخت اقدام به حل مشکل فلش مموري با روش زير کنيم.
براي مشکل سخت افزاري خود من 2 تا کار انجام ميدم اول اينکه بعد از باز کردن, برد فلش و با تينر سرويس ميکنم ........
اگر جواب نگرفتم مقاومتهاي اس ام دي کم اهم و فيوزي رو چک ميکنم .......

زياد وارد جزئيات نميشم
ابتدا برنامه chipgenius را دانلود کرده و بعد از اينکه فلش و به کامپيوتر وصل کردين برنامه رو باز کرده VID و PID رو توسط برنامه ميگيريد و به سايت روسي زير ميرويد و VID و PID رو در قسمت مورد نظر نوشته و نرم افزارهايي که توسط اين سايت ليست ميشود (به رنگ آبي)را دانلود کرده و بعد فلش مموريتون و توسط اين برنامه ها تعمير ميکنيد

نکته:در فلش مموري هايي که با حجم اسمي زياد فروخته ميشن با اين روش ميتوانيد به حجم واقعي خودشان برگردانيد.

مشاهده فایل‌پیوست 43996مشاهده فایل‌پیوست 43997

سایت:http://flashboot.ru/index.php?name=iflash

دست علــــــــی نگهدارتان
سلام
با تشکراز زحمات شما
این را هم من اضافه کنم که داخل کادر نرم افزار chipgenius آدرس سایت ساپورت کننده فلش مموریتان را نیز معرفی می کند که می توانید نرم افزارهای مورد نیازتان را دانلود کنید

~H03in~

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-08-20
899
7,084
با سلام ممنون از آموزش خوب شما من یک فلش سیلسکون پاور دارم که فرمت نمیشه و پیغام رایت پروتکت میده

vid:3822

pid:590c

از طرق سایتی که فرمودید رفتم اون نرم افزار که زده بود گرفتم اما فلش نمیشناسه

ممنون میشم راهنمایی فرمایید

با تشکر

با سلام
ببینید با این برنامه جواب میدهد.اگر نداد مشخصات کامل فلش رو با برنامه چیپ جنیوس و قرار بده.

پیوست‌ها

fabienmartin

کاربر
2010-05-21
121
476
Shiraz
من که نتونستم چیزی پیداکنم.این هم مشخصاتش؟

Device Name: ?[J:]?USB Mass Storage Device(Kingmax USB2.0 FlashDisk USB Device)

PnP Device ID: VID = 1687 PID = 6213
Serial Number: 7770B011800101BBD54F53AD
Revision: 1.00

Device Type: Standard USB device - USB2.0 High-Speed

Chip Vendor: skymedi(??)
Chip Part-Number: SK6213

Product Vendor: Kingmax
Product Model: USB2.0 FlashDisk​

http://www.irantk.ir/newreply.php?do=newreply&p=111232

بالا