آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آيا قراردادن مدار فلزياب در داخل جعبه فلزي مشكلي ايجاد ميكنه

iranmicro

کاربر
2011-11-09
4
12
سلام من يه مدار فلزياب دارم ميسازم و ميخوام اونو بزارم توي يه جعبه فلزي . البته بوبين اونو نميزارما و فقط مدار الكترونيكي و ولوم هاشو. آيا اشكالي داره؟

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,099
74,086
48
ایران
سلام من يه مدار فلزياب دارم ميسازم و ميخوام اونو بزارم توي يه جعبه فلزي . البته بوبين اونو نميزارما و فقط مدار الكترونيكي و ولوم هاشو. آيا اشكالي داره؟

سلام
اگه داخل قاب پلاستیکی بذاری خیلی بهتره. قاب فلزی ممکن روی القاعات سیم پیچ تاثیر بذاره و موجب اختلال بشه. با تشکر

SYBOT

کاربر
2009-09-21
225
342
سلام
قرار دادن کیت فلزیاب توی جعبه فلزی خصوصا در محیط هایی که برق شهر است خیلی بهتر از جعبه پلاستیکی است.ولی نباید در حوزه مغناطیسی فلزیاب قرار بگیرد

iranmicro

کاربر
2011-11-09
4
12
سلام
قرار دادن کیت فلزیاب توی جعبه فلزی خصوصا در محیط هایی که برق شهر است خیلی بهتر از جعبه پلاستیکی است.ولی نباید در حوزه مغناطیسی فلزیاب قرار بگیرد

ممنون. من ميخوام با استفاده از يه لوله پي وي سي دستگاه نهايي رو بسازم . بوبين اون پايين و مدار الكترونيكي يك متر بالاتر توي جعبه فلزي. اشكالي نداره؟
حالا اگه برد فلزياب 10متر باشه چي؟

farza_ab

کاربر
2009-05-25
59
90
ممنون. من ميخوام با استفاده از يه لوله پي وي سي دستگاه نهايي رو بسازم . بوبين اون پايين و مدار الكترونيكي يك متر بالاتر توي جعبه فلزي. اشكالي نداره؟
حالا اگه برد فلزياب 10متر باشه چي؟
شتر در خواب بیند پنبه دانه حالا دستگاه کار بکنه بعد تو بیابان کاربکنه ده متر که هیچی دومترم خودش نعمتیه

بالا