آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

روش تشخیص قطعات اصلی و نظامی با قطعات قلابی ماینر 4

joojoo0065

کاربر
2007-08-12
75
298
bojnord
من 2باز از تهران قطعه تهیه کردم اما جواب نداد.آخر سر از یکی تو مشهد خریدم که قطعات نظامی داشت معمولی هم داشت.خودش میکروها را پروگرام کرده بود و نکات ساخت و راه اندازی را هم نوشته بود و حتی لوپ هم اماده داد و سیم ال سی دی و کی بورد هم فیش زده داد. خیلی راحت راه افتاد و الان خیلی عالی 3 متر را میزنه براحتی شما از کجا قطعه خریدی که 1متر میزنه مهندس

soghra65

کاربر
2011-11-18
9
17
مهمترین قطعه که قلابی بودنش باعث خرابی میشه lm4040 هست که دو سرش 2.5 ولت رو نداره.
تراکو پاورهایی هم که هست قلابی هستن چون تو سایت سازنده تراکو پاور نوشته قیمتش 55دلار یعنی حدود 88هزار تومان ولی اینجا بعضی ها 30تومان هم میفروشن

soghra65

کاربر
2011-11-18
9
17
135600 جان آی سی ad8055 کجاش با tl081 یکی هست و چه تشابهی با هم دارند که شما الکی میگی بجاش از اون بزارید؟ اینهمه آدم اینجا به خاطر حرف شما از رو سادگیشون پامیشن هلک و هلک میرن بازار الکی آی سی میخرن میزارن رو مدار جواب نمیگیرن به خاطر اینکه شما اینجا دروغ میگید. مگر طراحش دیوانست که وقتی tl081 که دونهای 200 تومانه رو ول کنه بجاش یک آپ امپ حداقل 12000 تومانی بزاره رو مدار؟
دوستانبه شکل استاندارد مدار خودتون رو بسازید و از همون قطعاتی که خود کمپانی پالس دتکتور گفته استفاده کنید به خوبی هم جواب میده.

در ضمن شما چطور با لوپ 35 سانتی یک سی نی 30*30 رو در عمق یک مترو هفتاد زدی؟ خود سازندش نگفته اینقد میزنه!!!!
چیزی بهت میدن مردم رو سر کار میزاری؟ مثل اون آقای دیگه که الکی گفته بود اگه بدون لوپ دستگاه رو روشن کنید igbt میسوزه!!!1000نفر سر کار رفتن با یک حرف الکی یک نفر.
چیزی رو که نمی دونی نگو دوست عزیز

در مورد قطعات اصلی و قلابی هم باید بگم کارخونه سازنده تراکو پاور تو سایتش قیمت تراکو پاور را در مالزی 68 دلار اعلام کرده که اینجا دونه ای 50 تومان هم میدن!!! این نتیجه این نیست که قلابیه؟ آقای مهندس MEE هم در یکی از پست هاشون توضیح دادن که "اگر تراکو پاورهاتون اورجینال باشه".

naserziyaeei

کاربر
2012-02-02
4
11
من از مشهد خیابان سعدی گرفتم. تو پاساژ مهتاب مشهد همه دارند.یکیشون که هم قطعات معمولی یا همان قلابی را دارد هم قطعات اصلی یا نظامی.حتی باز میکنه نشون هم میده و اگر بخواید آزمایش هم میکنه تراکو پاورها رو و با تضمین میده. فقط قطعات اصلی یکم گرون تر بود اما به هر حال مدارم بدون درد سر کار کرد.یک سری هم قبلا از تهران گرفتم کار نمیکنن اگه کسی خواست همین طوری میفروشمش.پیام خصوصی بدین اگه خواستین.

naserziyaeei

کاربر
2012-02-02
4
11
اسلام دوست عزیز منم از مشهد به نام صالحی داستگاهمو واسش فرستادم تا درست کنه دستگاهم بعد از روشن شدن خوب بالا می اید اما چیزی سنس نمی کند خاستم بپرسم دستگاه شما بعد از روشن شدن چه طور کار میکند ممنون ا
می شم از شما

دوست عزیز اگر قطعات اصلی باشه حساسیت مدار فقط به طلا و کلا فلزات قدیمی هست.اگر پیغام دمو نمیاد 100% مدار شما سالم و آماده به کار است.

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,800
39
تهران-مشهد
کسی آدرس یا شماره تلفن فروشنده قطعات اصلی که مشهد پاساژ مهتاب هستن رو داره؟
340 تومان هزینه کردم قطعات قلابی بدرد نخور دادن 3هفتس اعصابم به هم ریخته. کسی میدونه کدوم قطعات رو عوض کنم؟

بالا