آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

آمدن آرم ايسوس و بالا نيامدن مادربرد ايسوس مدل ASUS P5KPL-AM SE

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,505
ایران
با درود خدمت شما
دوست گلم ، اگر میخواهید زودتر به نتیجه برسید باید اطلاعات دقیق دهید چون کسی به سیستم شما دسترسی ندارد
کارهایی که میگویم را با آرامش انجام دهید و نتیجه را اعلام کنید
اول از همه قطعات جانبی را از سیستم جدا کنید مثل هارد و دی وی دی و مودم . حالا سیستم را روشن کنید ببینید آیا دوباره هنگ میکند
با پاور دیگر هم تست کنید و فن cpu را هم تعویض کنید
اگر دیدید باز همانگونه است باید بایوس را با پروگرامر ، پروگرام کنید چون سیستم بالا نمی آید که بخواهید نرم افزاری بایوس را آپدیت کنید
موفق باشید

reza-ali9

کاربر vip
کاربر
2008-04-28
33
40
سلام
من تمام قطعات جانبی را از مین جدا کردم و همینطور با پاور ، رم ، cup ، گرافیک دیگه هم امتحان کردم
ولی باز هم نتیجه نگرفته ام و چون این مین آی دی فلاپی ندارد من نمی دانم چطوری با فلش یا cd بایوس را آیدیت کنم .
با تشکر از شما دوست عزیز

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست عزیز شما کلیر سیموس کردین؟می شه یه ولتاژگیری هم انجام بدین و اعلام بفرمائید؟

SkyCity

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2010-08-23
975
3,882
021
لطفاً یکی از دوستان کمک کنه
جهت آپدیت کردن بایوس مین ASUS P5KPL-AM SE
باید چکار بکنم واقعاً کیج شدم دیگه هر کاری که راهنمایی کردید انجام دادم
با تشکر فرآوان
:63000000:
درود
دوست گرامی شما به منظور پروگرام کردن آیسی بایوس میتوانید از مدل رایج TNM 2000 استفاده کنید که کار با آن بسیار راحت است
این قضیه را مد نظر داشته باشید که بدون پروگرامر تعمیرات به جایی نمیرسه و باید حتما تهیه کنید
با تشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: yx700

kh@sh

کاربر
2011-10-22
285
991
62
اهواز - کرج
سلام ، همکار عزیز لطفآ چند بار روشن کنید وتا خاموش شدن زمان بگیرید ، اگر هر بار با زمان قبلی بود بد نیست که دقت کنید ارور خواستی میدهد یا نه مثلآ ارور 15 ثانیه بعد خاموش . موفق باشید .

بالا