آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

پا را زیت در باتری خودرو

استاد

کاربر
2010-01-21
77
367
سلام دوستان ایرانتیکی
من یک ***** برای خروجی برق خودرو نیاز دارم زمانی که خودرو روشن هست علارغم تمامی تدابیر درخروجی ******* دیده میشود وبرای لوازم حساس مضر است نمونه بارزش زمانی که وایرهای خودرو دچاراشکال میشود صدای پخش خودرو هم دچار اختلال می شود واین نمونه های ******* گیرهای بازاری هم موثر نیستند دوستان اگر ***** تغذیه کارا وموثری دارند لطفا قرار بدهند تاهمه استفاده کنیم

استاد

کاربر
2010-01-21
77
367
پاسخ : ***** تغذیه خودرو

سلام دوستان عزیز
درمتن بالا اونجاهایی که با ستاره مشخص شده ف ی ل ت ر یا همان پا را ز ی ت گیر منظورم هستش اشکال از من نبود سیستم اینجوری مشخص کرده باتشکر

آخرین ویرایش:

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,553
پاسخ : ***** تغذیه خودرو

سلام دوستان ایرانتیکی
من یک ***** برای خروجی برق خودرو نیاز دارم زمانی که خودرو روشن هست علارغم تمامی تدابیر درخروجی ******* دیده میشود وبرای لوازم حساس مضر است نمونه بارزش زمانی که وایرهای خودرو دچاراشکال میشود صدای پخش خودرو هم دچار اختلال می شود واین نمونه های ******* گیرهای بازاری هم موثر نیستند دوستان اگر ***** تغذیه کارا وموثری دارند لطفا قرار بدهند تاهمه استفاده کنیم

با سلام :
دوست عزیز بهترین راه مقابله با pa را زیت از بین بردن منبع تولید ان هست این قطعات و مدارات عادی صرفا برای خنثی سازی اثر ان میباشند که pa را زیت در صورت داشتن توان یا دامنه بالاتر هیچ قطعه یا مداری موثر نخواهد بود { مقرون به صرف هم نیست } سعی کنید منبع تولید نویز را پیدا کرده و از بین ببرید انگاه همین قطعات ساده هم براتون کافی خواهد بود هم چنین مطمین باشید که از بین بردن منبع تولید نویز ارزانتر و ساده تر از مدارات درخواستی خواهد بود و خودرو نیز به حالت استاندارد در میاد .
موفق باشید .

عصر ارتباط

کاربر
2011-12-04
164
749
مشهد
سلام دوستان ایرانتیکی

با سلام دوست عزیز وگرامی .
شما نوع خودرو را قید نکردید .
و به گفته دوست عزیزمان شما باید منبع را پیدا کنید .
شما سیمی که از داخل متور ماشین به دستگاه برق دلکو میرود را برسی کنید .
درضمن از دینام هم باید مطمیین باشید چون در موقعی که بالیشتکهای دینام هم خراب باشد تولید ******* میکند . در صورت ممکن دینام را به یک سیم کش اتومبیل نشان دهید و یک دینام نو جایگذین کنید موفق باشید جواب را پست کنید .

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,099
74,086
48
ایران
سلام
من این عیب رو از درب دلکو که ترک داشت پیدا کردم. شما میتونید موقع شب کاپوت رو بالا بزنید ودر تاریکی ملاحظه کنید ببینید که جرقه نا خواسته دور اطراف دلکو و کویل دارید. موفق باشید

Padashi

VIP+ افتخاری
کاربر
سلام دوستان ایرانتیکی
با سلام دوست محترم به توصیه های استاد رجبی عمل کرده و منبع تولید انرا پیدا کنید ودر ضمن جنابعالی فرمودید که وقتی وایر خراب است پس سعی کنید از یک وایر نخی استاندارد استفاده کنید و در بعضی مواقع قطعی اتصال بدنه نیز باعث این مشکلات می شود

Shami

مدیر بخش تعمیرات تخصصی
ناظم انجمن
2009-07-12
5,770
80,451
تو همین نزدیکی ها
دوستان به نکته های خوبی اشاره کردند بهترین راه پیدا کردن منبع ان هست
اما تا به حالا که دیدم علت هایی که موجب پ ا ر ا ز ی ت شدن برق خودرو میشود
وایر شمع ها
دینام خودرو
اگر هم سیستم برق خودرو قدیمی باشد دلکو