آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست مدار الکترونیکی ماشین لباسشویی

kavooshgar

کاربر vip
کاربر
2009-06-28
44
105
جناب استاد رجبی با سلام و عرض ادب
من عضو جدید این سایت هستم که با الکترونیک در حد مبتدی آشنایی دارم
حقیقتش من حیرت کردم از این همه انرژی و حوصله قابل ستودنی که خدا به شما داده ، حقیقتا خدمتتون تبریک میگم و براتون آرزوی سلامتی و کامیابی در سراسر زندگی را دارم ، استاد ارجمند من پاسخهای شما به درخواستهای دوستان را تا صفحه 50 خواندم بخاطر اینکه اگه مدارات درخواستیم وجود داشت دیگه وقت ارزشمندتونو نگیرم که جواب مشکلات سایر دوستان را بدید اما یه مدار لباسشویی نیاز دارم که پیدا نکردم ممنون میشم اگه مدار فرمان ساده ای( الکتونیکی) برای لباسشویی بذارین ضمنا ماشین مورد نظر شامل موتور( راست گرد و چپ گرد) ، شیر آب سرد و گرم و یک پمپ تخلیه(درین) میکروسوئیچ درب که با باز شدن درب موتور را متوقف میکن و یک هیدروستات(سنسور فشار) ، مدل آن سامسونگ sw727fx درب از بالا هست که اطلاعاتشو نه در این سایت و نه هیچ جای دیگه نتونستم پیدا کنم در ضمن من با کار با میکروکنترلها و میکروپروسسورها آشنایی زیادی ندارم و لذا اگه مقدور باشه براتون یه مدار فرمان شامل تایمرهای الکتونیکی باشه و حتی الامکان از نرم افزار و پروگرامرها استفاده نشه در ضمن یک یا چند برنامه ساده برای شستشو داشته باشه کافی خواهد بود( لازمه عرض کنم که در مدار فرمان لباسشویی فقط آیسی میکرو کنترلر آن که دارای شماره lsc4054160p هست آسیب دیده که حتی نتوانستم دیتاشیت اونو پیدا کنم چون یه مدل قدیمی هستش) ، استاد ارجمند هر گونه کمکی در این رابطه بکنی بسیار سپاسگذار خواهم بود ، قبالا از اینکه حوصله فرمودید و این متن طولانیو مطالعه فرمودید بسیار ممنون و سپاسگذارم ، خدا نگهدار.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ma1369

chaovrash

کاربر
2016-11-27
1
0
سلام دوست عزیز بدون میکروکنترلر نمیشه برنامه برا ماشین نوشت چون موتور باید چپ گرد وراست گرد بشه و همچنین زمان چرخیدن موتور و تخلیه و ورودی اب زمانبندی بشه.
ای سی تایمر 555 هستش که یه تایمر زمانی هست و به برنامه نویسی و پروگرم کردن نیازی نیست
و اینکه شماره ای سی رو اشتباه نوشتی اگه عکس داری بفرست

بالا