آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

پروژه ای کامل در مورد پاور کامپیوتر در قالب فایل

پدیده نو

کاربر vip
کاربر
2020-06-04
17
25
سلام خدمت مهندسین عزیز
یه پاور گرین 430 دارم همه ولتاژهای پاور درست هستن و روی سیستم میزارم سیستم روشن میشه ولی هر از چند گاهی سیستم ریستارت میشه لطفا
راهنماییم کنید چطوری تعمیر کنم

Balmoral

کاربر vip
کاربر
2021-03-07
16
4
پاسخ : پروژه ای کامل در مورد پاور کامپیوتر در غالب فایل

با سلام خدمت اساتید و بزرگواران
دوستان لازم نیست همه فایل هارا اکسترکت کنید همه پارت هارا یکجا بگذارید و فقط شماره یک را اکسترکت بفرمایید و یک فایل نشان میدهد که محتوی همه پارت ها می باشد.

Balmoral

کاربر vip
کاربر
2021-03-07
16
4

ارور میدهد! D:\Documents and Settings\Mohammad\Desktop\Power Supply\power.part3.rar: Packed data checksum error in power.pps. The volume is corrupt
! D:\Documents and Settings\Mohammad\Desktop\Power Supply\power.part4.rar: Packed data checksum error in power.pps. The volume is corrupt
! D:\Documents and Settings\Mohammad\Desktop\Power Supply\power.part5.rar: Checksum error in the encrypted file power.pps. Corrupt file or wrong password.

دوستان لازم نیست همه فایل هارا اکسترکت کنید همه پارت هارا یکجا بگذارید و فقط شماره یک را اکسترکت بفرمایید و یک فایل نشان میدهد که محتوی همه پارت ها می باشد.

Balmoral

کاربر vip
کاربر
2021-03-07
16
4

ضمن تشکر از زحمات شما دوست عزیز، بنده همه فایل های فوق را دانلود کردم ولی متاسفانه با پسورد gadraj باز نشدند،

بالا