آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

آموزش تهیه فیبر مدار چاپی بوسیله چاپگر لیزری و اتو بصورت pdf

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,687
62,015
اصفهان
پاسخ : آموزش تهیه مدار چاپی بوسیله چاپگر لیزری و اتو بصورت pdf

با عرض سلام
با اجازه جناب رسولی من کاغذ هایی که در بین طلق های ترانسپنت بکار بره شده جهت چاپ استفاده کرده، انصافا محشر جواب داد و از کبفیت بسیار بالایی برخوردار بود[hide]:24000000:[/hide]

پیوست‌ها

• 32.7 کیلوبایت بازدیدها: 286

p electronic

کاربر vip
کاربر
2014-06-05
55
80
بندر عباس

با سلام خدمت مدیر محترم
روش اتو یک روش خیلی راحت و بی دردسر هست من امتحان کردم خیلی جالبه ولی دوست دارم روش لامینت هم یاد بگیرم میشه اموزش این روش هم روی سایت بزارین راستی یک اسپری سبز رنگ هم پشت فیبر مدار چاپی می زنند اسمش چیه واز کجا باید (این دوتا اسپری ولامینت)تهیه کنم لطفا منو راهنمایی کنید با تشکر از مدیر محترم

آخرین ویرایش:

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,096
74,083
48
ایران

با سلام خدمت مدیر محترم
روش اتو یک روش خیلی راحت و بی دردسر هست من امتحان کردم خیلی جالبه ولی دوست دارم روش لامینت هم یاد بگیرم میشه اموزش این روش هم روی سایت بزارین راستی یک اسپری سبز رنگ هم پشت فیبر مدار چاپی می زنند اسمش چیه واز کجا باید (این دوتا اسپری ولامینت)تهیه کنم لطفا منو راهنمایی کنید با تشکر از مدیر محترم
سلام دوست عزیز
با لامینت کار نکرده ام . متخصص این کار استاد اصفهانی هستند انشاالله
خودشون جواب پست شما رو خواهند داد.

GABRIEL

کاربر vip
vip
کاربر
2008-02-13
73
212
یزد

با عرض سلام خسته نباشید من یه تجربه شخصی از روش چاپ برد با اتو دارم که خیلی مطمئن تر از روش معمول می باشد.دوستان اگر مایل بودن این روش را تو تاپیک میفرستم . با این روش دیگر احتیاجی به پرینتر با تونر مرغوب ندارید و با هر تونر و یفیتی جواب میدهد ضمن اینکه در بیشتر موارد کارها بعد از اتو نیاز به ترمیم ندارد.
میخواستم از دوستانی که یک روش برای ساخت فیبر دو رو دارند خواهش کنم که آن را در تاپیک بنویسند ممنونم

jfrras

مدیر تالار
2007-04-13
3,096
74,083
48
ایران

با عرض سلام خسته نباشید من یه تجربه شخصی از روش چاپ برد با اتو دارم که خیلی مطمئن تر از روش معمول می باشد.دوستان اگر مایل بودن این روش را تو تاپیک میفرستم . با این روش دیگر احتیاجی به پرینتر با تونر مرغوب ندارید و با هر تونر و یفیتی جواب میدهد ضمن اینکه در بیشتر موارد کارها بعد از اتو نیاز به ترمیم ندارد.
میخواستم از دوستانی که یک روش برای ساخت فیبر دو رو دارند خواهش کنم که آن را در تاپیک بنویسند ممنونم

سلام
این تایپیک برای بالا بردن مهارت همه است .
می تونید تجارب خودتون رو ارسال کنید.
موفق باشید.

reza_476

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-19
4,007
45,270
ایران
باسلام

با اجازه از دوست گرامی آقای رسولی:
برای فیبر دو رو یک طرفش فیبر را با ماژیک تینری کاملا رنگ میکنی
طرف دیگرش را همانند فیبر یک رو انجام میدهی حتی میگذاری با اسید مدارچاپی حل شود و سوراخهایش را نیز میزنی وقتی یک طرف کامل شد طرف دیگر که دست نخورده است رنگ تینری را بطور کامل پاک میکنی سپس همان طرف اول که قبلا آماده کردی روی قسمتهای مس آنرا که در اصل آماده است کاملا با ماژیک تینری رنگ میکنی حالا طرف دوم فیبر که بکر و کاملا مسی است سوراخ به سوراخ الگوی این رویه را با فیبر زیر باهم مچ میکنی و همانند طرف اول عمل کرده و بعد داخل اسید مدارچاپی قرار میدهی چون فبلا رویه اول را که رنگ کردی سالم میماند بعد از حل شدن مس هر دو طرف را با اسکاج میشوری و فیبر دو رویت آماده است

mehdifull

مدیر بخش تعمیر پخش های ماشین و ستاپ باکس
مدیر تالار
2007-10-28
3,333
50,515
شوش شهر دانیال نبی (ع)
خیلی ممنون از این همه تجربه های مفید
ایا پودر جوهر چاپگر های سیاه و سفید canon از پلاستیک است ؟
و برای اینکار مناسب است؟

آخرین ویرایش:

jfrras

مدیر تالار
2007-04-13
3,096
74,083
48
ایران
خیلی ممنون از این همه تجربه های مفید
ایا پودر جوهر چاپگر های سیاه و سفید canon از پلاستیک است ؟
و برای اینکار مناسب است؟

سلام
بله کلیه پودر های چاپگر های لیزری از همین جنس با اندک تفاوتی استفاده می کنند.
می تونید امتحان کنید.

بالا