آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آموزش تهیه فیبر مدار چاپی بوسیله چاپگر لیزری و اتو بصورت pdf

ghoshiry

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-09-01
1,724
7,475
دامغان
پاسخ : آموزش تهیه مدار چاپی بوسیله چاپگر لیزری و اتو بصورت pdf

جناب رسولی در مورد کاغذ به کار رفته میشه بیشتر توضیح بدی
ایا از کاغذ معمولی هم میشه استفاده کرد ؟

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,097
74,085
48
ایران

جناب رسولی در مورد کاغذ به کار رفته میشه بیشتر توضیح بدی
ایا از کاغذ معمولی هم میشه استفاده کرد ؟

سلام
به این تایپیک ها مراجعه کنید . قبلا در این مورد پستهای زیادی زده شده .
[hide]http://www.irantk.ir/showthread.php?t=20216

http://www.irantk.ir/showthread.php?t=20216&p=108203&viewfull=1#post108203

http://www.irantk.ir/showthread.php?t=20216&p=133103&viewfull=1#post133103 [/hide]

موفق باشید.

ghoshiry

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-09-01
1,724
7,475
دامغان

جناب رسولی من دیروز یه برد میخاستم بزنم روی گاغذ گلاسه چاپ کردم و همون طوری که گفتید عمل کردم منتها در پایان برای برداشتن کاغذ مشکل داشتم یا مقداری از کاغذ لابلای خطوط باقی میموند یا خطوط بلند میشد حدودا 5برق کاغذ انجام دادم تا اینکه اخری با حرارت بیشتر و مدت بیشتر خطوط محکم به فیبر چسبید و دیگه موقع برداشتن کاغذ بلند نشد (برای برداشتن کاغذ از همون روشی که گفتید استفاده شده)ولی همونطور که گفتم مقداری از کاغذ لابلای خطوط میمونه که نمیدونم چیکار باید کرد تا اینطوری نشه ممکنه از نوع کاغذ استفاده شده باشه

speder

کاربر
2013-02-09
12
143
ایران-مشهد

جناب رسولی من دیروز یه برد میخاستم بزنم روی گاغذ گلاسه چاپ کردم و همون طوری که گفتید عمل کردم منتها در پایان برای برداشتن کاغذ مشکل داشتم یا مقداری از کاغذ لابلای خطوط باقی میموند یا خطوط بلند میشد حدودا 5برق کاغذ انجام دادم تا اینکه اخری با حرارت بیشتر و مدت بیشتر خطوط محکم به فیبر چسبید و دیگه موقع برداشتن کاغذ بلند نشد (برای برداشتن کاغذ از همون روشی که گفتید استفاده شده)ولی همونطور که گفتم مقداری از کاغذ لابلای خطوط میمونه که نمیدونم چیکار باید کرد تا اینطوری نشه ممکنه از نوع کاغذ استفاده شده باشه
سلام دوست عزیز
فک میکنم مشکل شما به خاطر اینه که کاغذی که دارین استفاده میکنین کیفیت خیلی خوبی داره و لایه های کاغذ به راحتی از هم گسسته نمیشه و در محل هایی که خطوط خیلی به هم نزدیک میشن کاغذ روی فیبر میمونه و شما رو اذیت میکنه.
من خودم در چنین مواقعی به یه سوزن متوصل میشم و با یه ذره بین میوفتم به جون اون کاغذ های باقیمونده
مثلا کاغذی که بین دوتا خط مونده با کوچترین برخورد سوزن جدا میشه(البته اگه خوب خیس خورده باشه).
موفق باشید

ho3in

کاربر
2009-04-20
48
136
درود
بنده حق عضویت رو پرداخت کردم،ولی نمیتونم این مطلب یا مطالبی شبیه این مورد رو که محتوای پنهان دارند مشاهده کنم.لطفا برای حل این موضوع راهنمایی بفرمایید.
سپاس

FREE MAN

کاربر
2008-07-14
8
14
بهترین نوع کاغذ برای اینکار کاغذی هست که پشت کاغذ دیواریها و برچسبهاست و زرد رنگه . البته نوع سفیدش هم خیلی خوبه و تنها عیبشون هم اینه که یه خورده بد میرن توی پرینتر .

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,016
اصفهان

با عرض سلام
ضمن تشکر از جناب رسولی گل جهت آموزش با استفاده از پرینتر لیزری ، امروز یک نمونه مدار آداپتور آی سی ساختم ، از دقت خوبی برخوردار بود یک نمنونه با استفاده از لامینیت و نمونه دیگری با استفاده از روش جناب رسولی در عکس مشخص است ، بسیار چاپ مدار سریع تر میباشد ، ظرافت لامینیت بهتر است ولی سرعت عمل پرینتر بسیار قابل توجه میباشد

پیوست‌ها

• 61.3 کیلوبایت بازدیدها: 295
بالا