آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

پروژه ساخت دیباگر مادربرد

saghi88

کاربر vip
کاربر
2009-08-06
132
269
سلام به همه کسایی که یه دستی تو سخت افزار دارن واونایی که ندارن....
یه راهنمایی میخوام برا پروژه و پایان نامه خودم که درباره ساخت دیباگر با قابلیت نمایش فارسی مشکلات مادربورد.
کار به این صورته که یه دیباگر معمولی که کد هگذ میده رو باید کاری کنم که بجای این کدها بیاد مشکل رو فارسی , روی یه lcd نمایش بده ......
گرفتن کد و تبدیل به تکس فارسی که خیلی سادس فقط اون اولش مشکل دارم.
که برنامه نویسیه داخل خود دیباگر رو می خوام و کدهای معتبر که ترجمشون کنم و بدم به میکرو ..
.................................................................................................................................................................................................
چیزایی که لازم دارم .
اطلاعات کامل از اسلت pci که هر پینش چکار میکنه و.........
اصول کار دیباگر و برنامه نویسی اون و.......
توضیح کدهای خروجی دیباگر البته از نوع معتبر و ......
................................................................................................................................................................................................
اگه یه جایی رو هم بگین که تمام پین های اسلت pci رو نوشته باشه (دیتا شیت)که خیلی عالی میشه.

اساس کار و برنامه داخلی کارت رو اگه کسی داره و نمی خواد رایگان شیر کنه بگه من هزینشو میدم .
................................................................................................................................................................................................
حالا کسی اگه اطلاعاتی داره از بنده حقیر دریق نکنه ..

مر c

بالا