آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوالات مربوت به برق

avr

کاربر
2008-10-23
35
60
خواهش میکنم به سوالات من جواب بدهید

ali_r714

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2008-08-25
404
2,338
خراسان رضوی
راهنمایی

من این سوالات رو امتحان دارم.خواهش مندم کمک کنید در حل این مسله
مدارات زیر است:

1)http://amir2p3p.persiangig.com/image/Scan10010.JPG
2)http://amir2p3p.persiangig.com/image/Scan10009.JPG
3)http://amir2p3p.persiangig.com/image/Scan10011.JPG
4)http://amir2p3p.persiangig.com/image/Scan10012.JPG
متشکرم
دوست عزیز این سوال ها مربوط به کتاب ماشینهای الکتریکی (ac و dc) دوره هنرستان رشته الکتروتکنیک می باشد که می توانی در صورت گیر نیاوردن کتاب از سایت تبیان دانلود کنی
اگر باز هم مشکلت حل نشد بگو حساب کنم جواب را برات بزارم
البته بیشتر سوال ها (بجز مورد 3) بقیه را میتوانی در کتاب ماشین dc پیدا کنی

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,542
خواهش میکنم به سوالات من جواب بدهید
با سلام :
با تشکر از دوست گلم ali_r714 که به پاسخی اشاره نمودند ومنابعی را برای راه حل ذکرکردند ولی بنده فکر نمیکنم چنین کاربرانی بتوانند از منابع فوق مشگل خود را مرتفع کنند زیرا این منابع معمولا به احاد و ارقام فرمولها اشاره میکنند که این دوستان در حال تحصیل هستند و معمولا حضور ذهنی قوی و از این نظر امادگی کامل را باید داشته باشند .
دوست عزیز شما ابتدا شروع کنید و محاسبات لازم را انجام دهید هر جا به مشگل برخورد نمودید مشگل خود را مطرح کنید تا باذکر مثال های ساده راهنمایی کنیم حل کردن کامل مسا یلی که گذاشتید از عهده پاسخ به یک سوال خارج و ساعتها وقت و فرصت و امادگی ذهنی نیاز دارد تازه امکان دارد استادی که برای منظور خاصی سوالی را براتون مطرح میکنه در پاسخ ما به این مشگل شما منظور نگردد ( در سوالات تستی و امتحانی حتی یک رقم کم یا زیاد حل غلط مسله تلقی میشه ) و انوقت این احتمال هم پیش میاد که از راهنمایی ما دلسرد شوید .
کلیه کاربرانیکه چنین درخواست هایی دارند خواهشا خود شون راسا به حل مسایل خود اقدام کنند و فقط نکات ضعف و مشگلی که برمیخورند را در سایت مطرح کنند تا راهنمایی گردند .
با تشکر .
موفق باشید .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Tanesh

ali_r714

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2008-08-25
404
2,338
خراسان رضوی
با سلام :
با تشکر از دوست گلم ali_r714 که به پاسخی اشاره نمودند ومنابعی را برای راه حل ذکرکردند ولی بنده فکر نمیکنم چنین کاربرانی بتوانند از منابع فوق مشگل خود را مرتفع کنند زیرا این منابع معمولا به احاد و ارقام فرمولها اشاره میکنند که این دوستان در حال تحصیل هستند و معمولا حضور ذهنی قوی و از این نظر امادگی کامل را باید داشته باشند .
دوست عزیز شما ابتدا شروع کنید و محاسبات لازم را انجام دهید هر جا به مشگل برخورد نمودید مشگل خود را مطرح کنید تا باذکر مثال های ساده راهنمایی کنیم حل کردن کامل مسا یلی که گذاشتید از عهده پاسخ به یک سوال خارج و ساعتها وقت و فرصت و امادگی ذهنی نیاز دارد تازه امکان دارد استادی که برای منظور خاصی سوالی را براتون مطرح میکنه در پاسخ ما به این مشگل شما منظور نگردد ( در سوالات تستی و امتحانی حتی یک رقم کم یا زیاد حل غلط مسله تلقی میشه ) و انوقت این احتمال هم پیش میاد که از راهنمایی ما دلسرد شوید .
کلیه کاربرانیکه چنین درخواست هایی دارند خواهشا خود شون راسا به حل مسایل خود اقدام کنند و فقط نکات ضعف و مشگلی که برمیخورند را در سایت مطرح کنند تا راهنمایی گردند .
با تشکر .
موفق باشید .
با تشکر از دوست عزیزم آقای رجبی
من منابعی را معرفی کردم که به زبان ساده درس را توضیح داده بود تا ایشان مطالعه کنند. وگرنه منابع بهتری چون کتاب چاپمن نیز وجود دارد؛ ایشان حل خواسته بودند. اگر راهنمایی خواسته بودند من روش حل کردن را به ایشان میگفتم
وگرنه حل کردن این سوالها برای من مشکلی ندارد. باز هم میگوییم اگر ایشان خود اقدام به حل مسله نکنند در آینده دچار مشکلات عدیده ای میشوند

avr

کاربر
2008-10-23
35
60
سلام علی آقا
من دانشجو هستم
وقت ندارم
اگه میشه زحمتش رو بکشید
ممنون میشم
و تا تاریخ 30/10/87 بیشتر فرصت ندارم

avr

کاربر
2008-10-23
35
60
با تشکر از دوست عزیزم آقای رجبی
من منابعی را معرفی کردم که به زبان ساده درس را توضیح داده بود تا ایشان مطالعه کنند. وگرنه منابع بهتری چون کتاب چاپمن نیز وجود دارد؛ ایشان حل خواسته بودند. اگر راهنمایی خواسته بودند من روش حل کردن را به ایشان میگفتم
وگرنه حل کردن این سوالها برای من مشکلی ندارد. باز هم میگوییم اگر ایشان خود اقدام به حل مسله نکنند در آینده دچار مشکلات عدیده ای میشوند
سلام علی آقا
من دانشجو هستم
وقت ندارم
اگه میشه زحمتش رو بکشید
ممنون میشم

ali_r714

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2008-08-25
404
2,338
خراسان رضوی
سلام علی آقا
من دانشجو هستم
وقت ندارم
اگه میشه زحمتش رو بکشید
ممنون میشم
این سوالهلی شما قابل محاسبه توسط من نیست چون پارامترها ناقص است بهتر است نظر جناب آقای رجبی را جویا شوی

بالا