آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست فايل ايپرام برد الكترونيكي فريزر پارس

جمشيدا

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-03-13
4,048
19,264
تهران - ساوه
درخواست فايل ايپرام برد الكترونيكي فريزر پارس
IC PIC16C62B-04-SP + EPROM 24LC01B
IC  PIC16C62B-04-SP  +  EPROM  24LC01B (3).JPGIC  PIC16C62B-04-SP  +  EPROM  24LC01B.JPGIC  PIC16C62B-04-SP  +  EPROM  24LC01B (1).JPGIC  PIC16C62B-04-SP  +  EPROM  24LC01B (2).JPG

alireza geram

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-09-04
230
825
پاناسونیک کاشان
سلام دوستان من این پست رو دیدم به یاد ایراد فریزر خونه خودمون افتادم لطفا راهنمایی کنید.
هر موقع در فریزر باز میشه شروع میکنه به خاموش و روشن شدن کل سیستم -لامپ داخل فریزر کمپرسور و صفحه سگمنت نمایشگر دما هر یک ثانیه روشن میشه دوباره خاموش میشه و همینطور ادامه پیدا میکنه تا درب فریزر رو ببندی ولی توی حالت درب بسته هیچ مشکلی نداره ماهم مجبوریم واسه چیزی برداشتن داخل فریزر کلید درب را نگه داریم تا کمپرسور گیر نکنه چون ممکنه بسوزه لطفا راهنمایی بفرمایید. با تشکر.

جمشيدا

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-03-13
4,048
19,264
تهران - ساوه
سلام دوست عزیز
من این مدل را زیاد تعمیر کرده ام ولی تا حالا مشکل خرابی ایپرام نداشته ام
مشکل شما در این فریزر چی هست؟
با تشكر . از صاحب فريزر پارس كه سوال كردم صداي تق تق كه مربوط به رله زني پي در پي مي باشد همراه با به هم خوردگي (روشن و خاموش شدن پي در پي ال اي دي ها) اظهار كردند ولي من يك دقتي كه به برد از لحاظ ظاهري كردم ديدم خيلي تميز است يعني من حدس ميزنم كه به برد يا آب رسيده يا رطوبت و به خاطر همين است كه برد تميز است حدس من اين بود تا نظر اساتيد گرانقدر در اين زمينه چه باشد همچنان منتظر راهنمايي شما هستم

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,672
176,782
iRanTK.iR
سلام

قبلا يکي از همکاران بردي شبيه به اين براي من آورد و گفت ايپرامشو کپي کن و روي يک آي سي ديگه بريز من هم اينکار رو کردم و فايلشو نگه داشتم ، حالا من هم نميدونم به چه دردي ميخوره چون تا به حال خرابي روي اين آي سي در اين مدل برد نديدم .

پیوست‌ها

جمشيدا

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-03-13
4,048
19,264
تهران - ساوه
مديران محترم در مورد اين آي سي
IC PIC16C62B-04-SP 28-Pin 8-Bit CMOS Microcontrollers
و درصد احتمال سوختن آن در اين برد و بردهاي مشابه تجربه هايتان در اين زمينه در صورت امكان بيان فرماييد

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,672
176,782
iRanTK.iR
مديران محترم در مورد اين آي سي
IC PIC16C62B-04-SP 28-Pin 8-Bit CMOS Microcontrollers
و درصد احتمال سوختن آن در اين برد و بردهاي مشابه تجربه هايتان در اين زمينه در صورت امكان بيان فرماييد

سلام

احتمالا مشکل از همون آي سي ميکرو باشه ، نمونه سالم هم که داشته باشي نميتوني کاريش بکني ، چون آي سي قفل هست و نميشه کپي کرد .

فکر مي کنم برد نو داخل بازار باشه .........

جمشيدا

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-03-13
4,048
19,264
تهران - ساوه
سلام

احتمالا مشکل از همون آي سي ميکرو باشه ، نمونه سالم هم که داشته باشي نميتوني کاريش بکني ، چون آي سي قفل هست و نميشه کپي کرد .

فکر مي کنم برد نو داخل بازار باشه .........
جناب بردش هست ولي به مبلغ بيست و هشت هزار تومان
يعني هيچ راهي براي تعمير اين برد وجود ندارد الا با تعويض برد مذكور ....

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,672
176,782
iRanTK.iR
جناب بردش هست ولي به مبلغ بيست و هشت هزار تومان
يعني هيچ راهي براي تعمير اين برد وجود ندارد الا با تعويض برد مذكور ....

سلام

تمام قطعات روي برد قابل تعويض هستند ، اما اگر آي سي ميکرو خراب شده باشد و شما اطلاعات روي اون رو نداشته باشيد فايده اي ندارد ، چون آي سي بايد به صورت پروگرام شده روي برد قرار بگيرد تا کار کند ........

جمشيدا

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-03-13
4,048
19,264
تهران - ساوه
سلام

تمام قطعات روي برد قابل تعويض هستند ، اما اگر آي سي ميکرو خراب شده باشد و شما اطلاعات روي اون رو نداشته باشيد فايده اي ندارد ، چون آي سي بايد به صورت پروگرام شده روي برد قرار بگيرد تا کار کند ........
با تشكر . آخرين سوالم اين هست كه اطلاعات ما در استخراج فايل از اين آي سي كم هست يا اصلا در هيچ جا امكان پذير نيست .
اميدوارم منظورم را كامل بيان كرده باشم

بالا