آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

كيفيت يخچال الكترواستيل

alireza2266

کاربر
2011-10-20
1
0
سلام من مي خواستم يخچال و فريزر الكترواستيل مدلESR 23 چرمي بخرم به نظر شما از لحاظ كيفيت خوب است و موتور خوبي دارد

mehrabloof

کاربر
2011-10-11
1
0
مارک الکترو استیل بنظرم خوبتر از اکثر یخچال ها هستش.

angle_88

کاربر
2014-01-14
15
12
34
قروه
به نظر من الکترواستیل عالیه.هم از نظر کیفیت هم خدمات پس از فروشش

ree

کاربر
2015-04-26
2
0
با سلام الکترو استیل اصلا به درد نمیخوره - سر و صدا زیاد داره - کار مفیدش یک ساله بعدا مدام خراب میشه .من خریدم از اول تابستون تا شهریور یکسره تعمیرگاه است حال خود دانیم .

ajamee

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-09-14
1,727
4,739
من دوعدد یخچال پارس خریدم خوب نیست وقتی گارانتی تمام شد یخچال هم تمام شد پارس خیلی خوب بود ولی حال نه موتور هم چینی شداست
الجی خوب است lg::Bumsmile::

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mmelecom

mmelecom

کاربر
2014-11-07
153
435
اراک
خدابیامرزفیلیپس....لامصب۳۳سال همسن خودمه,هنوز تابستون آب خنک و یخ میسازه توپ...امان از وقتی کیلویی ساختن دستگاه توسط ی مشت سودجو شروع شد.!!الان بنظرم مارک بوش,بعد ال جی وسامسونگ و دوو بد نیست...بشرطی که تهویه هوا بخوبی صورت بگیره!!!بحث تهویه هوا ازاین تایپیک جداست,فقط درهمین حد که وقتی مس گرون شد,آلیاژ کاری گل کردو رادیاتورها رادیاتور نیستن دیگه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: یاطا

م.زبردست

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
من دوعدد یخچال پارس خریدم خوب نیست وقتی گارانتی تمام شد یخچال هم تمام شد پارس خیلی خوب بود ولی حال نه موتور هم چینی شداست
الجی خوب است lg::Bumsmile::
من العان یخچالی سراغ ندارم که موتورش چین نباشه،بزرگترین توزیع کننده غرب کشور(بازرگانی بخشی نظر) میگه همش چینه حتی اون که روی اروپایی ها هست ولی چون تحت لیسانسه چین نمی نویسه روش-ال جی کجا ایرانی ها کجا؟؟؟چه قیمت چه کیفیت

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: یاطا

sabalan-co

کاربر
2012-06-23
101
279
آذربایجان
دوستان درمواقعی که میخواهیم برندی رابابرند دیگر مقایسه کنیم آرمانگرا نباشیم ورعایت انصاف رابکنیم دراین شرایط تحریمی که تکنولوژی جدیدی واردکشورنمیشود انصاف نیست که مثلا الکترواستیل را از نظرکیفیت با LG مقایسه کردکه قیاس مع الفارق میشودبا یدبه محصولات تولیدی کشور اعتماد کرد محصولات قدیمی الکترواستیل مانندمدل های 23فوت و26و30فوت چیزی برای گفتن نداشتندوانواع ایرادها درآنها دیده میشد ولی شرکت روند روبه رشدی درتولید محصول گرفته که درمحصولات دیجیتال جدید قابل دیدن است وتمامی اهل فن که ازقدیم با الکترواستیل کار میکنندبه این روند روبه رشد اذعان میکنند موتورACC محصولات الکترواستیل چون با گاز600کارمیکند از شرکتی که دراتریش تولید میکند خریداری میشودبرخلاف مدل های134که درچین تولید میشودوضمنا خدمات شرکت درموردتهیه قطعه عالی است وبرچسب انرژی بالاوقیمت مناسب درکمتر یخچال ایرانی وجود دارد

بالا