آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

اموزش مدار چاپي.براي شروع تبليغات كاري در زمينه اموزش تقديم ميگردد

pedram

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-07-11
1,756
19,942
Country. iran
سلام

عرض ادب احترام دارم .خدمت .مديريت محترم سايت جناب اقاي محمودي كه همكاري شاياني جهت راه اندازي اين بخش را كه در خصوص اموزش مدار چاپي طراحي .ونهوه اصولي قلع كاري .شامل هيت . بالا وپايين واموزشهاي كلان شركتهاي بزرگ وهمچنين اموزشهاي قطعات با ابزارهاي دقيق كه بيشتر به صورت ويديو تقديم حضور شما ميگردد.

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:

pedram

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-07-11
1,756
19,942
Country. iran
PBC وبكار گيري درست در زمينه هيت گرفتن ونهوه اصولي ان

دوستان سپاسگزارم بنده را عف بفرماييد.از طلا گشتن پشيمان گشته ام مرحمت فرموده ما را مس كنيد
سپاس

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,542
با سلام و تشکر از فعالیت های بیدریغ شما دوست عزیز جناب اقای pedrame2
اما اگر خودتون نیز به عنوان تاپیک دقت کنید متوجه خواهید شد که این فایل های اموزشی ربطی با عنوان تاپیک ندارد شما میتونید مطالب اموزشی خود را در تاپیک های اموزش ویدیویی... قرار دهید تا تاپیک های فوق پر بارتر گردد البته بخش هایی از همین فایلها {16} نیز هنوز ناقص هستند .
هدف از ایجاد این تاپیک کندکاو در اموزش طراحی pcb و مطرح نمودن مشکلات دوستان در رابطه با طراحی pcb مدارات توسط نرم افزار های مربوطه میباشد .اگر پیشنهاد یا راهکارهایی در رابطه با عنوان تاپیک دارید ممنون میشیم تا همنوعان خود را در همین تاپیک مساعدت و یاری کنید .
با تشکر .
موفق باشید .

pedram

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-07-11
1,756
19,942
Country. iran
سلام
دوست عزيز جنابرجبي از معلم خوب مثل شما نهايت تشكر را دارم .عرض بحضور شما حداقل بايد صبر ميكرديد تا من چپ راست كار را ياد ميگرفتم .بعدا معلم خوش اخلاق ميشديد .ميدونيد شايد شما درست بگوييد .ابتدا چنين متني را در خصوص ارسال ميدارند.خوب اگر چشم بصيرت داشته باشيم وتحمل همديگر را ميداشيم خيلي بهتر بود من كي به شما برسم ادعايي نكردم .ونخواهم كرد. از غلط املايي هم تشكر ميكنم .خوب اگر ادم بگرده ؟.. بي عيب كجاست راستش هنوز گنگ وگيج هستم .اگر پست نديم يك حرفه اگر بديم كه اينجوري دنبال غلط املايي ميگرديد .در نتيجه از همه چيز ممنون متشكرم .نه پست نميزنم متشكرم
سپاس

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: satvat

pedram

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-07-11
1,756
19,942
Country. iran
سلام مجدد

من راستش در حال حاضر درست نميتونم تصميم بگيرم .چون ميترسم اخرش تصميم كبري از اب در بيايد.اما در اين رابطه متوجه يك چيز مهم شدم .اگر اين ويديو ها اموزش نيستند .پس به چه دليلي ساختند .اشگال اپلود هم من تازه وارد هستم امروز كلي مزاهم بزرگ مرد كامپيوتر جناب اقاي نكويي شدم تا راهنمايي كردند خوب براي شما ابتدا هيچ مشگلي پيش نيامده يا از مخابرات دكتراي كامپيوتر گرفتيد وبه اين سايت فقط خدمات اراعه كرديد ما تازه وارد هستيم .امديم دستمون را بگيريد نه اينكه از بيخ بن ببريد زبان تند بسيار دل ازار دهنده هست .شما اگر مطلبي بود هم پيام خصوصي براي همين جاها ست .جناب رجبي شخصا احترام خاصي برايتان قايل بودم.وميل داشتم كه به شيوه زيباتر نقد بيان بفرماييد.نميشود همه را به يك نگاه وديد انگاشت چون خصوصيات افراد هما نند ظاهر افراد متفاوت هست.در ضمن .هر اشگالي هم اگر بود عرض شد در خصوص براي بهبود سايت اگر باشد.بهتر هست كه انتقادهاي سازنده هم در خصوص باشد .شما فكر نكرديد كه ممكن هست يكي با كوچكترين حرف نيشدار اذيت بشود وهمين حرف به ديگري اثر نكند. شما مدير سايت معرفي شديد پس منش وروش ايجاب ميكند كه برابر فرا خور افراد برخورد كنيد من كه كار زشتي نكردم كه شما در جمع اينگونه ميپنداريد كه مهم نيست .حالا؟... فعلا من مديرم دوست گلم شما ديگه ماشاا... پخته هستيد اينجور صحبتها جاي خودش را دارد.اگر منظورتون اين بود كه بنده فعال نباشم هم بنده در خصوص با كمي دلسردي ميپذيرفتم اما الان ديگه راستش شوك شدم اول باورم نشد كه از سوي شما باشه .البته ممنونم اين مسوليت سنگين را از دوشم برداشتيد.جناب اقاي محمودي مديران اين بخش را معرفي كرده بودند شما ودوست ديگري كه اتفاقا قصد داشتم در رابطه با راهبردي اين بخش با شماها صحبت خصوصي داشته باشم .ولي شما تحمل يك روزه ميكرديد متوجه ميشديد كه به كمك شما نياز داشتم .خوب با اين موضوع متوجه شدم كه طراحي مدار چاپي وقلع كردن اصولي واموزشهاي قدم به قدم SMDاموزشي نيستند كه فرا گرفت .ومهم هم نيست .برويد جايي ديگر اپلود كنيد .از راهنمايي بموقع شما دوست گرام نهايت اسفاده را كرديم .ممنونم از همت شما .سپاس قربان

بالا