آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

باتری جارو برقی شارژی

mahdimb

کاربر
2010-08-29
3
11
باطری جارو برقی های شارژی رو از کجا تو تهران (به غرب تهران نزدیکتر باشه)میشه تهیه کرد؟ از کجا میشه فهمید که کدوم جنسش بهتره و دیرتر خراب میشه؟:)
مدل باتری هم اینه(پاناسونیک):http://www.batterydoctor.net.au/resources/55/341/resized/0E/15954190_200x200.jpg

4.jpg

alireza geram

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-09-04
230
825
پاناسونیک کاشان
دوست عزیز این باتری که عکسشو گذاشتی همه جا گیر میاد قیمتش هم زیر 10 هزار تومن هستش من از پاساژ امجد میخرم مارک سانی بات باگارانتی -توی چراغ های شارژی مصرف داره.

jsm

کاربر
2010-08-18
6
25
ببخشید موضوع را اینجا مطرح کردم چون با مشکل من جور در میاد.جاروبرقی شارزی هستش بنج تا باطری 1.2ولت 1500میلی امبربا هم سری کرده که میشه 6ولت ..شارز نمیگرفت باطریش را تکی خریدم با هم سری کردم باز هم شارز نمیگیره تا جارو را روشن میکنیم مکش عالیه در عرض1دقیقه مکش کم میشه و جارو قابل استفاده نیست ولتاز شارزش 5.9 متناوب و190میلی امبرهستش که با یک دیودIN4007 سرراهش موازی میشه رو باطری من دیود راچک کردم سالمه موتورهم جدا ولتاز بهش دادم به نظر سالم میادبا اسبری تمیزش کردم اتصالات هم درسته فقط شارزررا وقتی اوردند دو سیم خروجی قبل از دیود بهم اتصال داشت و توبرق زده بودند ولتاز شارزررا هم با ولتمتر گرفتم درسته این عیب از چیه ایا باز هم میتونه از شارزر باشه اگه بخوام با شارزر دیگه امتحان کنم با چه ولتاز و امبری مجاز به امتحان هستم که باطری خراب نشه چون نمونه شارزرش تو بازار نیست.متشکرم

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,785
25,718
ببخشید موضوع را اینجا مطرح کردم چون با مشکل من جور در میاد.جاروبرقی شارزی هستش بنج تا باطری 1.2ولت 1500میلی امبربا هم سری کرده که میشه 6ولت ..شارز نمیگرفت باطریش را تکی خریدم با هم سری کردم باز هم شارز نمیگیره تا جارو را روشن میکنیم مکش عالیه در عرض1دقیقه مکش کم میشه و جارو قابل استفاده نیست ولتاز شارزش 5.9 متناوب و190میلی امبرهستش که با یک دیودIN4007 سرراهش موازی میشه رو باطری من دیود راچک کردم سالمه موتورهم جدا ولتاز بهش دادم به نظر سالم میادبا اسبری تمیزش کردم اتصالات هم درسته فقط شارزررا وقتی اوردند دو سیم خروجی قبل از دیود بهم اتصال داشت و توبرق زده بودند ولتاز شارزررا هم با ولتمتر گرفتم درسته این عیب از چیه ایا باز هم میتونه از شارزر باشه اگه بخوام با شارزر دیگه امتحان کنم با چه ولتاز و امبری مجاز به امتحان هستم که باطری خراب نشه چون نمونه شارزرش تو بازار نیست.متشکرم

با درود .////دوست گرامي يا باطريها خراب هستش يا امپر انها كم هست و از باطري با امپر بالاتر استفاده كنيد در ضمن بعضي از باطريهاي نيكل كادنيوم را بهتره بصورت تكي يا موازي شارژ كرد و از شارژ انها بصورت سري خوداري كنيد ///پيروز باشيد

jsm

کاربر
2010-08-18
6
25
با تشکر از راهنمایهای شما.باطریها را نمونه اش را بردم و خریداری کردم از نظرولتاز و امبر دقیقا با باطری فابریک یکی هستش به صورت جدا هم نمیشه شارز بهش داد چون با هم سری میشه و در داخل جارو در یک باکس به صورت فشرده و ثابت قرار میگیره و قبل از سری کردن جداجدا تستشون کردم از نظر جریان و ولتاز عالی بودندحالا با همین ولتاز و امبر که فرموده اید بهش شارز میدم امیدوارم مشکل حل بشه.موفق باشید

بهینه

کاربر
2012-10-27
12
34
با تشکر از دوستان باطری های جارو های شارزی به صورت جفتی ، چهار تایی - شش تایی و هشت تایی متصل به هم که طبق مدل و چیدمانش در قاب بدنه جارو شارژی در بازار موجود می باشد شده و قابل باز یافت نیست که در صورت عدم شارژ طولانی خراب و یک سری باطری های کتابی مشکی رنگ که قابل باز یافت بوده و با باز کردن درب بالای باطری سوراخهایی مشاده می شود که مثل باطری اتومبیل آب باطری می خورد پس از پر کردن اسید مخصوص باید حدقل 12 ساعت زیر شارز بماند

091267835311

کاربر
2013-01-02
14
27
سلام به همه. یه جارو شارژی فیلیپس هست که یه حرف اسم مدلش پاک شده ( Dai ? y)ماله7سال پیشه.به هر حال مشگلش اینه که بعضی وقتا در حال کار سرعتش افت میکنه درحدی که دیگه حتی خاکستر رو هم نمیکشه بعضی وقتا هم از همون اول سرعتش کمه لطفا راهنمایی بفرمایید از باطریشه یا از اون دیودها چون هر چی دقت کردم به غیر از اون دیودها چیز دیگه ای نداره همه اتصالات هم محکم وتمیز هستند مرسی::bounce::

رشيدی

Banned
2012-05-31
593
4,547
مشهد
سلام اگر موتور بي حال كار ميكند در دوسر كلكتور دو عدد بلبرينگ يا بوش قرار دارد امكان خراب شدن آنها وجود دارد كه ميتوان با تكان دادن كلكتور متوجه چالي آن شد در مورد ديود وباطري هم ميتواني با اهم متر آنها را چك كني از نظر سالم بودن و... موفق باشيد

بالا