آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشابه آی سی PIC16F676

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,634
اصفهان
دوستان عزیز ایا کسی مدونه به جای ای سی pic16f676چی میشه انداخت ممنون
به نام خدا

سلام آقای رحمانی. اما این آی سی باید برنامه ربزی شود و اگر قرار است آی سی دیگری به جای آن استفاده کنید برنامه آن باید تغییر کند.
آی سی های زیادی هستند که دارای پورتهای خروجی بیشتری بوده و قادر به انجام کارهای خروجی این آی سی باشند. منتها برای استفاده از آنها باید برنامه ای هم برای آن بنویسید تا جواب دهد.

xl150

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-10-01
1,393
13,753
USD
ممنون از شما ولی هر چی گشتم نتونستم پیداش کنم البته تو شهر خودمون بازم از شما ممنونم یه سری شماره دوست عزیزم اقای شاطی زاده دادن برم بگردم ببینم به کجا میرسیم

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,550
ممنون از شما ولی هر چی گشتم نتونستم پیداش کنم البته تو شهر خودمون بازم از شما ممنونم یه سری شماره دوست عزیزم اقای شاطی زاده دادن برم بگردم ببینم به کجا میرسیم
با سلام :
دوست عزیز جناب رحمانی : این ایسی یک میکروکنترل PIC میباشد و همونطور که دوستان اشاره کردند بطور مستقیم هیچ ایسی میکرو دیگری جایگزین این ایسی نخواهد بود مگر اینکه با توجه به پورت های استفاده شده از نظر ورودی یا خروجی در برنامه ریزی ان تغییرات لازم داده شود و از طرفی باید فایل HEX و یا سورس برنامه را داشته باشید و بدونید که تحت چه زبانی نوشته شده و از کدوم کامپایلر .....
همین ایسی میکروکنترل هم اگر پیداش کنی { که در بازار موجود هست } تا پروگرام نکنی هیچ کاری برات انجام نمیده در نتیجه یک راه در پیش دارید که به طراح و شرکت سازنده مداری که در ان این میکرو استفاده شده مراجعه و یک میکرو اماده را بخرید و مستقیما جایگزین مدار کنید .
اینم بگم معمولا این میکرو ها به این اسانی از بین نمی روند مگر قفل .... مرحله ای داشته باشند و شما بخواهید با شکستن انها در برنامه ان دخل و تصرفی کنید .
محل مصرف و کاربرد مدار را بزارید تا در صورت امکان بیشتر در خدمتون باشم .
موفق باشید .

xl150

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-10-01
1,393
13,753
USD
ممنون دوست عزیز والا اینجا هر چه گشتم پیدا نکردم کارم هم گیر مونده برا همین یکی ای سی نمیدونم از کجا تهیه کنم گفتم شاید مشابهی داشته باشه کارم راه بیفته ممنون اگه کمک کنید

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,016
اصفهان
با عرض سلام

با توجه به راهنمایی های آقایان رجبی و صابری شما اگر هگز برنامه را دارید که هیچ فقط یک آی سی دیگر با همین شماره باید استفاده کنید و اگر فایل ASM یا C این آیسی را دارید و با برنامه ریزی آشنا هستید میتوانید با کمی تغییر از آیسی دیگر استفاده نمایید ( مشابه ) و اگر آیسی شما سوخته دیگر زحمت نکشید و دنبال مشابه حتی از فروشندگان در صورتی همین شماره را داشته باشند به خودتان ندهید چون بی نتیجه است .
این آیسی مربوط به چه دستگاهی است ؟

xl150

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-10-01
1,393
13,753
USD
دوست عزیز فایل ای سی رو دارم ولی کهhexهستش ولی ای سی رو ندارم هر چی هم بازار اینجا رو گشتم گیرم نیومد مشکل اصلی من نبود ای سی یه فروشگاه تو تهران زنگ زدم داشت اما باید 50تومن جنس ازشون بخری تا برات ارسال کنن ممنون از همگی

بالا