آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سفارش خريد از فروشگاه امير آي سي Amir IC

pejman1368

کاربر vip
کاربر
2015-09-01
89
131
سلام به دوست عزيزمان اقاي
amiric از اينكه تجربه شما بالا هست شكي در ان نيست منظور بدي نداشتم . حتمان شما يك كاره ايشان هستيد كه اينجوري عصباني شديد . يك عكس از در اوردن اي سي رم ال اي دي دربياريد ويك رم ديگر سر جاي ان بزنيد اگر اين كار ر ا كرديد من باور دارم كه شماه تعمير كار ماهري هستيد و ايمان مي ارم به شما . من هم مي توانم 100پست بزنم كه درجه بالا يا ارشد را بگيرم اميد وارم از حرف من ناراحت نشيد ومنطقي با شيد چون هر دو اي سي از اقاي زارع خريداري شده واز هر دو نتيجه مثبت گرفتم ودوست ندارم با ناراحتي جواب من را بديد

pejman1368

کاربر vip
کاربر
2015-09-01
89
131
سلام amiric نبايد ناراحت بشي خيلي از قطعات شما گرانتر از همه هست من يكي از خريداران پر پا قرص شماه هستم بيشتر اي سي هاي بورد تيكان شما اوجينال نيستن شما بايد اعلام كنيد گفتم من دوست شماه هستم ولي جاي تشكر از شما هست اين چنين مجتمع از اي سي ها را جم اوري كرديد . فقط يك كم دلگير بودم از دستتان چون چندين ال سي دي بخاطر قطعات نامرغوب شما معيوب شد از شما خواهش مي كنم كه اعلام كنيد . حتمان خواهيد سوال كرد چه قطعه اي چه چيزي . خودتون بهتر مي دانيد . با تشكر از شما .

amiric

ناظم انجمن
2007-09-29
2,998
29,012
سلام amiric نبايد ناراحت بشي خيلي از قطعات شما گرانتر از همه هست من يكي از خريداران پر پا قرص شماه هستم بيشتر اي سي هاي بورد تيكان شما اوجينال نيستن شما بايد اعلام كنيد گفتم من دوست شماه هستم ولي جاي تشكر از شما هست اين چنين مجتمع از اي سي ها را جم اوري كرديد . فقط يك كم دلگير بودم از دستتان چون چندين ال سي دي بخاطر قطعات نامرغوب شما معيوب شد از شما خواهش مي كنم كه اعلام كنيد . حتمان خواهيد سوال كرد چه قطعه اي چه چيزي . خودتون بهتر مي دانيد . با تشكر از شما .

سلام
چرا باید ناراحت یشوم؟؟ من از انتقادات وپیشنهادات همه مشتریان استقبال می کنم ولازمه موفقیت هر کسب وکاری شنیدن انتقادات مشتریان است

هر تعمیرکار الکترونیک بخوبی میداند قطعات الکترونیک هیچ گونه ضمانطی ندارد
وما هم در
شرایط فروشگاه قید کردیم -
با اینکه سعی داریم قطعات ارجینال تهیه وعرضه نماییم اما قطعات الكترونيك ارائه شده در فروشگاه به هيچ وجه شامل گارانتي ،خدمات پس از فروش و يا امكان عودت نمي باشد

{مگرکالاهایی که دارایگارانتی قید شده وخدمات انها به عهده شرکت مربوطه است}

و مسئوليتي از بابت كاركرد صحيح قطعه ، چگونگي كار با قطعه و يا آموزش هاي مربوطه به عهده فروشگاه نمي باشد شرایط فروشگاه

اما شاید تنها فروشگاهی بودم که تمامی سعی وتلاشم را جهت عرضه بهترین کیفیت قطعات و بهترین خدمات رسانی جهت رضایت به مشتریان انجام دهم وبارها به تمامی مشتریان وتعمیرکاران خود اعلام کرده ام که هر موقع در کیفیت قطعات ما مشگلی مشاهده کردن حتما به اینجانب اطلاع دهند تا فروش ان متوقف شود
دوما خیلی از موارد از قطعه ارسالی ما نیست بلکه عیب در خود دستگاه تعمیری می باشد که بعضی از همکاران متوجه عیب نمی شوند
بارها پیش امده که همکاری از کیفیت قطعه گله کرده وبا پیگیری ما مشخص شده قطعه ارسالی ما هیچ مشگلی نداشته و حتی خود خریدار بعدا اعلام کرده عیب در جای دیگری بوده

اینکه می گویید قطعات ما گران است به نظرم شما کسی هستید که می خواهید کالایی را هم با کیفیت خوب و هم ارزان بخرید که خودتان بخوبی می دانید این کار شدنی نیست
تمامی ایتمهای ما در فروشگاه فیمت خورده و می توانید فیمتهای ما را با فروشگاه های دیگر مفایسه کنید
فیمنهای خیلی ها به ارجینال وغیر ارجینال قید شده
قیمتهای ما صدرصد از همه فروشگاه ها مناسب تر است واگر خیلی از موارد اگر در فروشگاهی قیمت پایینتر از ما مشاهده کردید تنها دو دلیل دارد
1- کیفیت فطعات
2- رقابت نادرست فروشگاه همکاران { با اینکه قطعات وایتمهای را موجود ندارند در رقابت ناسالم قیمت را پایین میزنند }
موفق باشید

آخرین ویرایش:

amiric

ناظم انجمن
2007-09-29
2,998
29,012
سلام دوباره

چند نکنه لازم دیدم یاداوری کنم

اکثر همکاران بخوبی می دانند من شخصا عمرم وزندگی ام با تعمیرات گذشته وبا تعمیرات بزرگ شدم و در کنار کار تعمیرات فروشندگی قطعات می کردم

بخوبی مشگلات کاری قشر زخمت کش تعمیرکاران را می دانم
از عیب یابی وتهیه قطعات تا اجرت گرفتن زحمت کار را از مشتری بخوبی همیشه حس کرده ام

اما پس از سالها فعالیت در نت وبا راه اندازی فروشگاهم خداوند را شاکرم

هر چند شاید بعضی ها بی انصافی کنند اما وشما مشتریان و همکاران تعمیرکار بخوبی اگاه هستید
اولا سعی کردم در حد توانم بهترین خدمات را با بهترین کیفیت قطعات ارایه دهم

دوما انهایی که سابقه تعمیرات دارند بخوبی می دانند اکثر قطعات الکترونیک از پاکستان ویا کشورهای همسایه
به نامرغوبترین کیفیت وارد وتوزیع می شد که الحمدالله الان همین کشورهای همسایه از فروشگاه های ایران خرید می کنند

سوما با اینکه می دانم خیلی از ایتمهای فروشگاه مرا هیچ فروشگاهی ندارد و می توانم انها را به چندین برابر قیمت عرضه کنم
اما همیبشه سعی وتلاشم را در رضای خداوند ورضایت شما قشر تعمیرکاران وهمکاران قررار دادم
خوشحالم شما تعمیرکاران مجبور نیستید قطعات مورد نیازتان را با قیمت خیلی بالاتر از افراد سود جو تهیه کنید

سعی کردم با حدافل هزینه ودر اسرع وقت کالای موردنیازتان را بدستتان برسانم و مانع اتلاف وقت وتعطیلی کسب وکارتان شوم

چهارما حوشحالم خیلی از فروشندگان برای رقابت مجبورا همراه با کاهش قیمت مشتری مداری را لازمه کسب وکارشان قرار دهند

وشما همکاران اکنون می توانید اگاهانه در جهت خرید قطعات مورد نیازتان تصمیم بگیرید

ما بهترین نیستیم اما سعی کردیم بهترین یاشیم
یا حق

mehrdad4746

کاربر vip
کاربر
2014-09-11
29
35
با سلام
نیازمند
ترانزیستور z1212 (در امیر آی سی موجود بود) (مربوط به نانو استیشن )
یک آی سی با شماره HN16614CG (آی سی لن نانو استیشن)
و بورد مین مانیتور سامسونگ LS19A300
هستم
در مورد بورد مین که تاپیک هم زدم اما جوابی نگرفتم
https://www.irantk.ir/irantk89808/

در مورد 2 تا قطعه دیگه هم در عکس زیر مشخص کردم
9cyl_nanoloco_23.jpg

لطفا در صورت موجود بودن اعلام بفرمائید اگه امکانش هست قیمت هم بدید

ممنونم
[h=2][/h]

mehrdad4746

کاربر vip
کاربر
2014-09-11
29
35
با سلام
نیازمند
ترانزیستور z1212 (در امیر آی سی موجود بود) (مربوط به نانو استیشن )
یک آی سی با شماره HN16614CG (آی سی لن نانو استیشن)
و بورد مین مانیتور سامسونگ LS19A300
هستم
در مورد بورد مین که تاپیک هم زدم اما جوابی نگرفتم
https://www.irantk.ir/irantk89808/

در مورد 2 تا قطعه دیگه هم در عکس زیر مشخص کردم

لطفا در صورت موجود بودن اعلام بفرمائید اگه امکانش هست قیمت هم بدید

ممنونم

دوستان
این تاپیک غیرفعاله ؟

amiric

ناظم انجمن
2007-09-29
2,998
29,012
دوستان
این تاپیک غیرفعاله ؟
سلام خیر عیر فعال نیست اگر به جوابهای قبلی توجه می کردید می دید که بارها اعلام شده سعی کنید در فروشگاه فروشگاه امیرآی سی قطعه خود را جستجو کنید اگر مشگلی داشتید اینجا اعلام نمایید اگر قطعه ای درخواست داشتید وچنانچه در فروشگاه موجود نبود پس از برسی برای تهیه ان اقدام می شود

mehrdad4746

کاربر vip
کاربر
2014-09-11
29
35
سلام خیر عیر فعال نیست اگر به جوابهای قبلی توجه می کردید می دید که بارها اعلام شده سعی کنید در فروشگاه فروشگاه امیرآی سی قطعه خود را جستجو کنید اگر مشگلی داشتید اینجا اعلام نمایید اگر قطعه ای درخواست داشتید وچنانچه در فروشگاه موجود نبود پس از برسی برای تهیه ان اقدام می شود

درود بر شما
دوست و استاد عزیز ، بنده جواب ها رو دیدم
شما هم اگر دقت کنید سوال در مورد مین بورد مربوطه به 10 روز پیشه ولی احتمالا بررسی یا نشده یا بررسی ها بی نتیجه بوده اما در هر حال جوابی به پست بنده (مثبت یا منفی) داده نشد
در مورد فروشگاه هم شما درست می گید ، من چک کردم و دیدم و نوشتم که یه دونش موجوده ، اون دومی هم اینجا نوشتم که بررسی بشه امیدوارم پیدا بشه که با مین بورد بتونم با هم سفارش بدم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amiric

amiric

ناظم انجمن
2007-09-29
2,998
29,012
درود بر شما
دوست و استاد عزیز ، بنده جواب ها رو دیدم
شما هم اگر دقت کنید سوال در مورد مین بورد مربوطه به 10 روز پیشه ولی احتمالا بررسی یا نشده یا بررسی ها بی نتیجه بوده اما در هر حال جوابی به پست بنده (مثبت یا منفی) داده نشد
در مورد فروشگاه هم شما درست می گید ، من چک کردم و دیدم و نوشتم که یه دونش موجوده ، اون دومی هم اینجا نوشتم که بررسی بشه امیدوارم پیدا بشه که با مین بورد بتونم با هم سفارش بدم
سلام دوست عزیزم من همه پستها و مطالب را دقیقا نگاه میکنم حتی انهایی که به فروشگاه ربط نداشته باشه چون از وظایفم در این سایت همین است اگر مطلبی بلد باشم راهنمایی میکنم واگر مطلبی در مورد فروشگاه باشد هم رسیدگی میکنم مطمعن باش اگر موجود داشتم اطلاع می دادم

بالا