آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست مدار ردیاب انتنی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

AkAkbarAkbar

کاربر
2016-02-29
2
2
سلام خسته نباشيد استاد ايا،سيگنال توليدي سينوسي باشه بهتره يا مربعي؟؟با برنامه ويفورم جنراتور موبايل ميشه فركناس بديم؟؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: soraty

AkAkbarAkbar

کاربر
2016-02-29
2
2
سلام خسته نباشيد كسي ميدونه فركانس محرمانه دفينه چند هست؟

• Like

sovietiran

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2010-06-24
1,877
9,756
خراسان بزرگ!
[/QUO
attachment.php
nmbmnbTE]

درود و شادباش دوباره نوروز
این مدار بعنوان یک سیگنال ژنراتور هم بکار میرود
فقط ایرادی که دارد کوپلینگ مستقیم ورودی امپلیفایر است
که باید کوپلینگ الترناتیو شود تا کار کند
بدرود

http://www.irantk.ir/irantk18114/

به مدار مونتاژ شده دقت کنید

آخرین ویرایش:

mehryar

کاربر
2010-01-22
1
1
Mr Metal گرامی‌ درود بر شما . سپاس از اینکه اطلاعات تان را به دیگران منتقل می‌کنید. یک سوال داشتم و آن اینکه نقش کلید فشاریS3 و کلید S2 در این مدار چیه و مقدار دیود D1و D2 را لطفا بفرمایید چه هست. سپاسگزارم

• Like

allichitband

کاربر
2020-02-04
2
2
45
شما میدونید این مدار رو چه کسی طراحی کرده؟
آقای carl که خود ایشون در سایت geotech میگن همین مدار رو تولید میکردیم و با قیمت... میفروختیم!!!
این مدار به خوبی پاسخ میده و از مدل های رایج بازار هم بسیار بهتر و دقیق تر هست و خطای بسیار پایینی داره. اون سیستمی هم که میگید 20میلیون میفروشند فک نکنید 20میلیون تومان قطعه برده که اونقدر میفروشند!! از اون 20میلیون 10میلیونش هزینه قاچاقی وارد کردنش هست و بقیش هزینه طراحی و مقدار بسیار اندکش هزینه قطعاتش.

سلام من شخصااین مدارهاروردمیکنم به این دلیل میگم که اقایون به والله پولتون راخرج این مدارها نکنید به امید اینکه کمکی بشه درردیابی درزمانهای قبل ازبوجوداومدن الکترونیک ونبودن چنین مدارهای بازهم بااین روش کاووش میشده وکاووشگر خیلی دقیق حتی دقیقترازدستگاهای امروزی ردیابی وکشف میکردند ای مسئله چون برای خودم اتفاق افتاده وتجربشودارم عرض میکنم بنده حدودا سه ساله فقط تمرین داشتم چون اپراتوری گمانه زنی واقعا سخته به این سادگی که شما دست یک اپراتو رحرفه ای میبینید که انتن چگونه به طرف هدف متمایل میشه وجهتونشون میده نیست اپراتوری باانتن واقعا احتیاج به یک دوره طولانی تمرین داره تا بتونین تجربه کافی رو به دست بیارین حتی اگرفکرکنین که شما یک گمانه زن ایده حال هستید بازهم به راحتی دچاراشتبا میشید که هم شمارو خسته میکنه ازکاری که میدونم علاقه دارین وهم اطرافیان شمارا که همه چشم وامیدشونوبه شما دوختم بنده د اوازیل گمانه زنی وقتی میدیدم انتنها چطوری جهت میگیرند خیلی خوشحال بودم وبه خودم میگفتم دیگه تمامه تمام فن وفون گمانه زنی را یادگرفتم گمانه میزدم انتنها فقط منودو برخودم میچرخاندند وبی نتیجه باعث خستگی من میشدندولی این خستگی باعث دلسردی من ا این کا نشدند وقاطع استادم وحوصله بخرج دا دم یک گمانه زن خوب باید دروهله اول حوصله حضرت نوع داشته باشه وبعدبقیه کاراش ولی من تا ه بعدازسه سال گمانه زنی تا ه فهمیدم که گمانه چه نکتهای ریزی داره که ا چشم همه پنهانه واقعا دیده نمیشه که اونها اکثرازذهن وتمرکزانسان بالا میاد که دوتاانتنو به جایگاه ضربدری میرسونه تازه ضربدرشد ایا اونقدرتجربه دا ری که قاتعانه بگی اون زیرضربدرچیه فلز ابه عفره است یا که نه هیچی نیست نیست نیست نبست

hosein59a

کاربر
2020-12-25
11
10
دوستان عزیز برای ساخت یک ردیاب انتنی با کمی مطالعه در سایتهای خارجی متوجه میشیم که کمترین کاربرد رو در کشف فلزات مدفون در زمین ایفا میکنه و بیشتر از فلزیابهای پالسی و غیره استفاده میشه .دوستان عزیزی که علاقه مند به ساخت ردیاب انتنی هستن به سادگی میشه یک مدار دقیق طراحی کرد البته با انتن معمولی <ماژول تولید فرکانس از یک هرتز تا 150 مگاهرتز رو تو بازار تهیه کنید چون حتما باید رو انتن فرکانس ارسال بشه >حالا به یک مدار جداگانه احتیاج داریم تا فرکانس برگشت فلزات رو تشخیس بده که توسط یک ایسی امپی امپ که تو بازار موجود هست ساخته میشه مدار خیلی ساده هست جواب هم میده از مهندس عزیز مستر متال هم تشکر میکنیم بابت زحمات فراوان . ادرس سایت اموزش 5L0380/dr. Best Ultimate Single Chip Two Antennas LRL - LongRangeLocators Forums.html

mori666

کاربر
2020-05-03
22
13
33
IMG_۲۰۲۱۰۶۰۹_۰۹۳۸۲۷.png. سلام دوستان لطفا طریقه وصل پایه های ایسی 339 رو بفرمائید متشکرم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Ebmh

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,095
74,081
48
ایران
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mori666
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا