آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست مدار ردیاب انتنی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,800
39
تهران-مشهد
mr metalعزیز مجددا سلام درمورد انتن ها باید شل باشند یا سفت دستشون باید عایق از تماس بدن باشد یا مشکلی ندارد

دسته باید به خود آنتن وصل نباشد.در این حالت تماس دست شما با دسته ایرادی نخواهد داشت.بالا و پایین هر دو دستته را دو واشر یا ... عایق گذاشته تا میله انتن براحتی داخل آن گردش کند و تا جای ممکن شل و آزادانه حرکت کند

با سلام خدمت شما جناب آقای MR METAL عزیز از بابت گذاشتن این ردیاب آنتنی در سایت از شما متشکرم اما با توجه به دانسته های من شماتیک این مدار هیچ تشابهی با پی دی بی آن ندارد و این دو کاملاً با هم مغایرند خواهشمندم در این زمینه به من کمک کنید و در ضمن نحوه ی دقیق راه اندازی و کارکرد آن را توضیح دهید (منظورم مراحل نصب و استفاده ی از آن است.) و همین طور می شود توضیح دهید که چگونه آنتن ها به هیچ جا متصل نمی شوند ؟ با تشکر.:nevreness:

bad-boy

کاربر
2013-01-11
82
171
زیر اسمون خدا
دسته باید به خود آنتن وصل نباشد.در این حالت تماس دست شما با دسته ایرادی نخواهد داشت.بالا و پایین هر دو دستته را دو واشر یا ... عایق گذاشته تا میله انتن براحتی داخل آن گردش کند و تا جای ممکن شل و آزادانه حرکت کند
سلام دوست عزیز منم سوال دوستمونa.t.r.zراتوذهنم دارم مداری که ساختم خارج شهر تو منطقه مطمئن تست کردم انتن ها حرکت نمیکنند تویه جا دیدم که انتن ها هم به یک مدار به غیر از ژنراتور وصل میشن واین نوع ردیاب با دوتا مدار یکی ژنراتور ودیگری مدار انتن ها کار میکنه ایا باید مدار دوم را هم بسازیم اگه میشه شماتیک کامل در اختیار ما بگذارید ببخشید اگه پرحرفی کردم

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,800
39
تهران-مشهد
برای آنتنها می تونید از همین مدار استفاده کنید به این شکل که اون دو خروجی که گفتم آزاد و بلا استفاده هستند را هر کدام به یک انتن وسل کنید. ردیاب نباید با فلزات جدید تحریک شود.

bad-boy

کاربر
2013-01-11
82
171
زیر اسمون خدا
برای آنتنها می تونید از همین مدار استفاده کنید به این شکل که اون دو خروجی که گفتم آزاد و بلا استفاده هستند را هر کدام به یک انتن وسل کنید. ردیاب نباید با فلزات جدید تحریک شود.

سلام دوست عزیز منظورتون اینکه دوتا از این مدار ژنراتور بسازیم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: soraty

mohsen beni

کاربر
2012-12-31
107
219
سلام.فکر نکنم بشه با یه مدارمشابه دیگه بشه کاری کرد چون که این مدار فرستندس اگه به دیتا شیت ای سی 8038مراجعه کنید خواهید دید که سه تا خرو جی داره پایه های 2 و3و9که پایه 2 موج سینوسی پایه3موج دندانه اره ای و پایه 9موج مربعی میفرستن که تو این مدار از پایه 2 که موج سینوسی تشکیل میده استفاده شده.در ضمن پی سی بی مدار اشکال داره که من خودم صحیحش را درست کردم فقط نمیدونم چطور باید تو سایت بذارمش.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: papus

bad-boy

کاربر
2013-01-11
82
171
زیر اسمون خدا
00.jpg

تو همین جا که پاسخ میدی اون قسمتی که دورش خط قرمز کشیدم را بزن بعد در صفحه باز شده قسمت اضافه کردن از کامپیوتر را بزن بعد مسیر عکس را بده سپس آپلود فایل را بزن تا بیاد تو صفحه
تمام

bad-boy

کاربر
2013-01-11
82
171
زیر اسمون خدا
سلام.فکر نکنم بشه با یه مدارمشابه دیگه بشه کاری کرد چون که این مدار فرستندس اگه به دیتا شیت ای سی 8038مراجعه کنید خواهید دید که سه تا خرو جی داره پایه های 2 و3و9که پایه 2 موج سینوسی پایه3موج دندانه اره ای و پایه 9موج مربعی میفرستن که تو این مدار از پایه 2 که موج سینوسی تشکیل میده استفاده شده.در ضمن پی سی بی مدار اشکال داره که من خودم صحیحش را درست کردم فقط نمیدونم چطور باید تو سایت بذارمش.

سلام دوست عزیز طریقه اپلود کردن رو براتون گذاشتم اگه زحمتی نیست کامل مدار رو که خودتون تست کردید برای بقیه هم بزارید باتشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: papus

mohsen beni

کاربر
2012-12-31
107
219
سلام دوسته عزیز نمیشه میزنم مینویسه که ادرس سایت را بنویسید.در ضمن من تا از چیزی مطمن نشم اونا نمیسازم منم سوال های شما تو ذهنم بود وتا حالا نساختمش اما پی سی بی مدار را دیشب اصلاحش کردم اگه مطمن بشم که مدار درسته حتما میسازمش ونتیجه را بهتون میگم.یه روش دیگه یکی از دوستان ادرس ایمیلش را با پیام خصوصی برام بفرسته تا من عکس را براش ایمیل کنم .عزت زیاد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا