آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

جي پي اس آفلاين و دقيق ايران براي سيستم عامل آندروئيد | Navitel Navigator 5.0.0.1069

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,679
176,828
iRanTK.iR

جي پي اس آفلاين و دقيق ايران براي سيستم عامل آندروئيد | Navitel Navigator 5.0.0.1069​

داشتن يك جي پي اس در گوشي آندرويد يكي از مهمترين ابزار گوشي هاي به روز به حساب مي آيد .

نرم افزار Navitel Navigator 5.0.0.1069 يك نرم افزار بسيار قدرتمند در زمينه جي پي اس آفلاين مي باشد كه قدرت و برنامه نويسي آن همانند نرم افزار گارمين مي باشد كه براي آندرويد منتشر شده است و به همراه آن نقشه كامل ايران قرار دارد كه مي توانيد بصورت جداگانه دانلود نماييد .

سيستم ناوبري قدرتمند با قابليت هاي فراوان و نمايش در كل كشور ايران بصورت دقيق براي سيستم عامل هاي آندرويد نسخه هاي 1.5 به بالا كه با نصب آن برروي گوشي خود GPS و مسيرياب دقيقي را در دستان خود خواهيد داشت .

Navitel Navigator 5.0.0.1069.jpg

Navitel Navigator 5.0.0.1069_01.gif

Navitel Navigator 5.0.0.1069_02.jpg

دانلود نرم افزار :

[hide]مشاهده فایل‌پیوست Navitel.v5.0.0.1069.Android.1.5.apk.zip[/hide]

دانلود نقشه ها :

[hide]مشاهده فایل‌پیوست Navitel.v5.0.0.1069.Iran.Map.Android.1.5.apk.zip[/hide]

مصطفی رحمانیان

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
سلام
من این نرم افزار رو نصب کردم و تونستم نقشه ها رو بدم به نرم افزار
فقط نمی دونم چرا به ماهواره جهت مکان یابی وصل نمی شه ؟
از جی پی اس و نحوه کار کردن هم هیچی نمی دونم
گوشیم هم htc desire هست
ممنون می شم راهنماییم کنید

شعبانيان

VIP+ افتخاری
کاربر
2006-12-24
745
7,070
تهران
tvserviceiran.com
سلام
گوشیم هم htc desire هست

سلام
دوست عزیز این برنامه افلاین هست و به ماهواره احتیاج نیست
اگر گوشی شما جی پی اس داشته باشد به این برنامه احتیاج ندارید با ترافیکی که از شبکه خط تان دریافت میکنید وپرداخت هزینه راحت به مکان یاب شما وصل و ادرس مورد نظر یا نقشه مورد نظر به گوشی شما به صورت انلاین انتقال میابد

tamirrat.pc

کاربر
2012-06-21
6
17
سلام من گوشیم یکی داره که با اینترنت وصل میشم وبصورت آنلاین همه جارو می بینم می خوام بدونم این همون نرم افزاره چون به همین نامه گوشی گلکسی ایس ACE هست یا این آفلاین هست ودیگه نیازی به اینتر نت نیست لطفا راهنماییم کنید باتشکر

sam_electronic

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-30
500
4,135
میناب
www.irantk.ir
سلام
گوشیم هم htc desire هست

سلام اقا مصطفی شرمنده دیروز تو جاده بودم ...
این برنامه در اصل روسی هستش همون طور که دوستمون گفتند این به صورت افلاینه ونیازی به اینترنت نداره
خودم نزدیک به یک ساله ازش استفاده میکنم بنظرم خیلی عالیه نسبت به برنامه های مشابه ...
اما ...
طریقه استفاده از نقشه :
اول اخرین ورژن برنامه رو نصبش کن ..
برای استفاده از نقشه، بعد از اینکه نقشه رو دانلود کردین، اون رو از حالت فشرده خارج کنید.
حالا نقشه ها که تعدادی فایل با پسوند NM2 هست رو داخل یک فولدر بریزید و به مموری کارت گوشیتون
در مسیر NavitelContent/Maps انتقال بدید

برنامه نویتل که قبلا نصب کرده بودید رو اجرا کنید و در صورتی که برنامه به صورت اتوماتیک نقشه هارو ایندکس نکرد
در برنامه به مسیر "Menu/Settings/Map/User maps" رفته و روی آیکونی که پایین صفحه در وسط قرار گرفته کلیک کنید و و از کشویی که در بالا وجود داره آدرس نقشه هایی که روی مموری گوشی کپی کردید رو پیدا کنید
روی پوشه ای که نقشه ها رو توی اون ریختید کلیک کنید و Create Atlas رو بزنید و Ok کنید تا برنامه پس از اتصال گوشی به GPS نقشه و محل استقرار شما روی نقشه رو نشون بده و بتونید از امکانات بیشمار برنامه از جمله مسیریابی استفاده کنید.

طریقه استفاده از ابزار های فارسی :

در ورژن جدید منو فارسی و همچنین صدای راهنمای فارسی به فایل نصب برنامه اضافه شده و با برنامه نصب میشوند و دیگر نیازی به اضافه کردن آنها به صورت دستی به برنامه نیست
برای استفاده از منوهای فارسی در صورت تمایل، بعد از اجرای برنامه به منوی Menu/Settings/Regional Seetings/Language رفته و زبان فارسی رو انتخاب کنید
البته اگر همچنان با گزینه زبان فارسی مشکل دارید، هنوز از Espanol Spanish هم میتونید استفاده کنید چون اون هم منو ها رو فارسی میکنه.

برای انتخاب صدای فارسی در صورت تمایل به منوی Menu/Settings/Regional Seetings/Voice رفته و گزینه IR Persian رو انتخاب کنید.

برای استفاده از صفحه کلید فارسی به منوی Menu/Settings/Regional Seetings/Keyboard رفته و گزینه های زبان فارسی و English را انتخاب کنید.
بدین صورت در هنگام نیاز به صفحه کلید ، دکمه IR را در سمت راست صفحه کلید برنامه زده تا صفحه کلید فارسی شود و برعکس دکمه EN صفحه کلید را انگلیسی می کند.

تذکرات:
1. چنانچه از ورژن دیگری روی گوشی خودتون استفاده میکنید حتماَ قبل از نصب برنامه، ورژن قبلی رو Uninstall کرده و یک بار گوشی خودتون رو ریست کنید و سپس اقدام به نصب این ورژن کنید.

2. بعد از نصب برنامه چنانچه از شما خواسته شد گوشی خودتون رو ریست کنید حتماَ دکمه تایید رو بزنید تا گوشی یک بار ریست بشه و چنانچه پیغامی مبنی بر این عمل نمایش داده نشد شخصا گوشی رو ریست یا خاموش و روشن کنید.

3. فرایند نصب برنامه بر روی گوشی و همچنین ساختن اطلس از نقشه بر روی گوشی های مختلف و با توجه به قدرت گوشی ممکنه کمی زمان بر باشه پس تحمل داشته باشید.

4. برای اولین باری که برنامه اجرا میشه ممکنه برقراری ارتباط و متصل شدن به GPS کمی طول بکشه که البته این زمان نیز بر روی گوشی های مختلف و با توجه به قدرت GPS گوشی متفاوت هست و پس از اولین اتصال دفعه های بعد سریعتر به GPS متصل میشوید.

5. پس از اولین اجرا چنانچه از شما درباره زبان برنامه سوال شد فیلد های تنظیم زبان برنامه رو رو از گزینه Russian به English یا فارسی تغییر بدید.

6. در هر بار اجرای برنامه پیغامی مبنی بر اینکه به برنامه اجازه اتصال به GPRS را میدهید برای شما نشان داده میشود. چنانچه نمیخواهید این پیغام دیگر به نمایش در آید گزینه سوم "Never Use GPRS" را انتخاب کنید. و همچنین به منوی Menu/Setting/Online Services/Application Update رفته و گزینه Enable Auto Updates رو غیر فعال کرده و کشوهای پایینی رو روی گزینه Forbid قرار دهید.

نکته : در ضمن برای استفاده از GPS حتما در فضای باز قرار بگیرید ...

اگر باز هم مشکلی بود در خدمتم....

بازم شرمنده که اینترنتم زغالیه ونمیتونم برنامه هارو اپلود کنم چون حجمشون بالای 50 مگه ....

موفق باشید ...

شعبانيان

VIP+ افتخاری
کاربر
2006-12-24
745
7,070
تهران
tvserviceiran.com
[FONT=&quot]سلام با اجاره اربابان[/FONT]
[FONT=&quot]فکر کنم این را که من رفتم خیلی ساده تر باشد[/FONT]
[h=2][FONT=&quot]اول برنامه [/FONT][FONT=&quot]Navitel Navigator 5.0.0.1069[/FONT][FONT=&quot] را نصب میکنیم [/FONT][/h] [FONT=&quot]بعد گوشی را به وسیله کابل به کامپیوتر وصل میکنیم پوشه [/FONT][FONT=&quot]مسیر [/FONT]NavitelContent/Maps[FONT=&quot] رفته وتمام فایل های [/FONT][FONT=&quot]با پسوند [/FONT]NM2 [FONT=&quot] هست[/FONT][FONT=&quot] را که قبلا دانلود کرده باز و مستقیم به [/FONT]Maps[FONT=&quot] کپی کنید احتیاج به فولدر نیست و گوشی را ری استار کنید و برنامه را اجرا کنید تنظیمات زبان را انجام و استفاده کنید[/FONT]
[FONT=&quot]گزینه های بالا نرم افزار هم برای اجرا در محیط انلاین هست که میتوانید با کلیک برروی ان از ان به صورت انلاین به صورت دقیقتر استفاده کنید[/FONT]
[FONT=&quot]تشکر[/FONT]

بالا