آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مدار شارژر اتوماتیک

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,544
پاسخ : طراحي شارژر

سلام من يه شارژر براي باطري 14.4 ولت 2.2 آمپر ميخوام.البته مشكل اصلي من در قطع كن مداره.اگه كسي كمكم كنه ممنون ميشم
با سلام :
ابتدا در سطح سایت یک جستجویی بکنید اگر موجود نبود پست بزنید !!! در تاپیک ارشیو مدارات الکترونیک و همین تاپیک و.... کلی مدارات شارژر اتوماتیک موجود هست .
موفق باشید .

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,544

من توسایت چیزی که به درد بخوره ندیدم.اگه میشه کمکم کنید
با سلام :
دوست عزیز تاپیک هایی که قبلا اشاره کردم هر کدام شامل ده ها صفحه هستند باید بگردید و مدار مورد پسند خود را انتخاب کنید .
برای اینبار چند لینک را براتون میزارم ولی { هلو تو گلو نیست } باید خودتان تلاش کنید تا باب طبع خود را پیدا کنید .
[hide][/hide]
[hide][/hide]
[hide]http://www.irantk.ir/irantk16965/ [/hide] و [hide] فایلی که تقدیم میشود شامل مدارات مختلفی جهت شارژ باطری میباشد [/hide][hide][/hide][hide]http://www.irantk.ir/irantk2823/ [/hide]
در تاپیک های فوق تمام صفحات را بگردید .
موفق باشید .

parse gade

کاربر
2010-09-26
326
556

دوست عزيز ما كه اينجا هلويي نديديم كه بپره تو گلو.من تو خيلي تو سايتهاي مختلف چرخيدم ولي شارژر مورد نظر رو پيدا نكردم.در ضمن من اينجا لينكي نميبينم.نوشته براي ديدن لينك تشكر كنيد.كه بعد از تشكر چيزي نمياد

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,544

دوست عزيز ما كه اينجا هلويي نديديم كه بپره تو گلو.من تو خيلي تو سايتهاي مختلف چرخيدم ولي شارژر مورد نظر رو پيدا نكردم.در ضمن من اينجا لينكي نميبينم.نوشته براي ديدن لينك تشكر كنيد.كه بعد از تشكر چيزي نمياد
با سلام :
دلیلش این هست که هنوز زحمت جستجو و گشتن در بین مطالب را بخودتان ندادین !!!
قبلا نیز اشاره کردم و لینک ها ی موجود که گذاشتم جزیی از چند تاپیک میباشد وگرنه در سطح سایت انواع متعددی شارژر موجود هست همون پست لینک ها را رنگی کردم بلکه راحت تر مشاهده کنید اگر مدارات را دیدید ولی باب طبع نبود نسبت به تغییرات لازم هر مدار {لینک همون مطلب یا شماره پست و صفحه مربوطه} را بزارید تا براتون انجام دهم .
موفق باشید .

موفق باشید .

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,544

سلام من يه شارژر براي باطري 14.4 ولت 2.2 آمپر ميخوام.البته مشكل اصلي من در قطع كن مداره.اگه كسي كمكم كنه ممنون ميشم
با سلام :
با توجه به تعدد این گونه مدارات در سایت .... با توجه به عنوانی که برای تاپیک انتخاب کرده اید .....
این هم مدار شارژر ساده و با کارامد توان بالا { 13.2V 4~ 5 A } مخصوص باتری های خودرویی که بطور اتوماتیک بعد از شارژ کامل جریان شارژ قوی را قطع کرده و به ملایمت فقط جریان شارژ نگهداری را در حد میلی امپر بر قرار میکند . توضیحات در متن امده است .
موفق باشید .

پیوست‌ها

• 10 کیلوبایت بازدیدها: 362

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,544

سلام
استاد ببخشید مزاحم شدم فایل پیوست حذف شده لطفا بررسی کنید