آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تعمیر دی وی دی رام لپتاپ

arvinfx

کاربر
2010-12-16
17
24
سلام

من این رو DVD- Rom رو دارم که مال لپ تاپه ایسر هستش

http://up.iranblog.com/images/xgincbhjt4khp3mejq_thumb.jpg

http://up.iranblog.com/viewer.php?file=wxwr4m2ni8jxqljrnxe.jpg

مشکلشم اینه که فقط قسمتهای اولیه یه سی دی یا دی وی دی رو میخونه و هر چی به سمت ترکهای بیرونی دیسک میره سرعت خوندنش کمتر میشه و بعد هم دیگه نمیتونه فایل های روی دیسک رو بخونه وقتی هم که گوشم رو میبرم سمت این دارایور بنظر میاد هی داره سی دی رو نگه میداره و دوباره میچرخونه من یه کارگاه الکترونیک دارم تو خونه چون طراح الکترونیک هستم ولی در زمینه تعمیرات کامپیوتر چیز زیادی نمیدونم لطفا" راهنمایی کنید این سی دری رام اگر هم گیر بیاد 50-60 تومن قیمنشه

آخرین ویرایش:

arvinfx

کاربر
2010-12-16
17
24
کسی کمک نمیکنه!!! اقلا بگین مشکل از کجاس میرم سراغ همون تیکه درستش کنم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: akbarof

~H03in~

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-08-20
899
7,084
سلام

من این رو DVD- Rom رو دارم که مال لپ تاپه ایسر هستش

مشکلشم اینه که فقط قسمتهای اولیه یه سی دی یا دی وی دی رو میخونه و هر چی به سمت ترکهای بیرونی دیسک میره سرعت خوندنش کمتر میشه و بعد هم دیگه نمیتونه فایل های روی دیسک رو بخونه وقتی هم که گوشم رو میبرم سمت این دارایور بنظر میاد هی داره سی دی رو نگه میداره و دوباره میچرخونه من یه کارگاه الکترونیک دارم تو خونه چون طراح الکترونیک هستم ولی در زمینه تعمیرات کامپیوتر چیز زیادی نمیدونم لطفا" راهنمایی کنید این سی دری رام اگر هم گیر بیاد 50-60 تومن قیمنشه

با سلام
دوست عزیز من دقیقا متوجه مشکلتون نشدم و تا الان این مشکل برای من پیش نیومده ولی احتمال میدم مشکل از موتور پیک آپ(اسلد) باشه که باعث حرکت عرضی چشم برای خواندن ترکها میشه چون گفتین هر چی به سمت ترکهای بیرونی دیسک میره ............
به نظر من یکسره دی وی دی رام و عوض کنید خیلی بهتره.

یا علی

آخرین ویرایش:

arvinfx

کاربر
2010-12-16
17
24
ممنون دوستان

این موتور اسلید رو از کجا میتونم گیر بیارم دوست عزیز؟

~H03in~

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-08-20
899
7,084
ممنون دوستان

این موتور اسلید رو از کجا میتونم گیر بیارم دوست عزیز؟
دوست عزیز بهترین راه اینه که از مغازه های تعمیرات تخصصی لپ تاپ یه دونه اوراقی این دی وی دی رام و بگیری و موتور مربوطه رو در بیاری اینجوری فابریک هم هست اگه تو تهران ساکن باشی کارت راحت تر از ما شهرستانیاست.میتونی بری مجتمع پایتخت یا .........

یا علی

amooamir2008

کاربر
2011-08-27
10
21
تهران
دوست عزیز سلام

قطعات یدکی دی وی دی رو از تمسه گرفته تا اپتیک و موتور و...
می تونی از تهران واقع در توپخانه بازار پشت شهرداری در طبقات بالا با ارزان ترین قیمت تهیه کنی
در ضمن فروشگاههای توی سایت هم باید از این نوع قطعات داشته باشند
اگه موفق به درست کردن آن شدی به من هم یه ندای بده
موفق باشی.

alibas.20

کاربر
2012-04-14
5
1
سلام
منم این مشکل رو دارم من لپتاپم asus هست و تازه خریدم موقع نصب برنامه های حجیم که چند تا دی وی دی میشه اخرای کار دی وی دی رام از حرکت وایمیسه !! چرخش دی وی دی زیاد میشه و هی کم میشه . آخرش هم وای میسه !!!
نمایندگی هم میگه مشکلی نداره و مشکل از دی وی دی هست و...
یه سوال دارم میشه هر نوع دی وی دی رام رو برای لبتاپ نصب کرد یعنی سایز استاندارد دارن دیگه !! و اینکه چه دی وی دی رامی مناسبه ؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: jac
بالا