آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل در مدل سامسونگ SW 1050

azacr

کاربر
2009-12-18
53
168
سلام خدمت اساتید

مدتی است که این ماشین لباسشویی ( مدل سامسونگ SW 1050 ) بعد اتمام کار و بعد از مراحل آبکشی و تخلیه و خشک کن ، کارش وقتی تمام میشود و خاموش که می کنم .

بعد از 1 الی 3 روز بعد در زمانی که در آن بسته است در آن آب جمع میشود و مخزن آن تقریبا تا نصف آب جمع میشود .

البته از اتمام تخلیه آب در حین کار و بسته بودن ورودی آب بعد اتمام مراحل کار اطمینان دارم .

شیلنگ خروجی آب هم باز است و نگرفته و چک شده است .

البته نه همیشه گاهی این اتفاق می افتد .

لطفا راهنمایی بفرمایید با تشکر .

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,636
اصفهان
سلام خدمت اساتید

مدتی است که این ماشین لباسشویی ( مدل سامسونگ SW 1050 ) بعد اتمام کار و بعد از مراحل آبکشی و تخلیه و خشک کن ، کارش وقتی تمام میشود و خاموش که می کنم .

بعد از 1 الی 3 روز بعد در زمانی که در آن بسته است در آن آب جمع میشود و مخزن آن تقریبا تا نصف آب جمع میشود .

البته از اتمام تخلیه آب در حین کار و بسته بودن ورودی آب بعد اتمام مراحل کار اطمینان دارم .

شیلنگ خروجی آب هم باز است و نگرفته و چک شده است .

البته نه همیشه گاهی این اتفاق می افتد .

لطفا راهنمایی بفرمایید با تشکر .
به نام خدا

سلام دوست عزیز. بهتر بود عنوان بهتری برای تاپیک انتخاب میکردید.
اما این عیب مربوط به نشتی شیر برقی های آب سر و گرم میباشد که احتمالا گچ گرفته اند و گاها وقتی فشار آب بالاست باعث نشت آب به داخل مخزن میشوند.
شما میتوانید آنها را عوض کنید و یا اگر قابل سرویس و تمیز کاری هستند آنها را تعمیر کنید.

hamidzare200

کاربر
2009-06-13
1
0
با سلام لباسشوی سامسونگ مدل 1050 به محض روشن شدن error میدهد

Amir11334

کاربر
2020-10-26
3
0
سلام
خسته نباشید یه لباسشویی sw1050 سامسونگ دارم که خاموش شده و دیگه روشن نمیشه لطفا راهنمایی بفرمایید

بالا