آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

اساس کار و طریقه ساخت فرستنده و گیرنده وایرلس (هماننذ موس وایرلس)

western2be

کاربر
2010-01-10
1
1
سلام دوستان
اگه امکان ذاره میخواستم بدونم sender va reciver Wireless رو میشه ساخت یا امادش تو بازار هست
همونی که تو موس وایرلس به کار رفته
مرسی از لطفتون

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: CINAPA

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,542
سلام دوستان
اگه امکان ذاره میخواستم بدونم sender va reciver Wireless رو میشه ساخت یا امادش تو بازار هست
همونی که تو موس وایرلس به کار رفته
مرسی از لطفتون
با سلام:
برای وایرلیز های مصرف خانگی { تلفن بیسیم و دستگاه های کنترلی و.... ماژول های اماده HF , UHF ,... در بازار به قیمت مناسبی موجود هست علاوه بر خروجی مهار شده از نظر هارمونیک قابلیت اتصال به میکروکنترل را نیز دارند و ترانزیت دیتا را ساپورت میکنند فکر نکنم ارزش دست ساخت داشته باشند اماده اش را تهیه کنید .
موفق باشید .

Elord

کاربر
2012-09-26
5
2
سلام
دوستان من یک موس بیسیم دارم که فرستنده و گیرنده ای که یو اس بی هستش و به کامپیوتر وصل میشود (اسمش را نمی دونم :دی)
خراب شده،ایا میشود کاری کرد؟کیتش را ساخت یا از جایی تهیه کرد؟ممنون :)

reza_476

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-19
4,007
45,266
ایران
با سلام شما عکسهای واضحی از مدار ماوس فوق در این تاپیک قرار دهید تا هرکس توانست پاسخ دهد.

Elord

کاربر
2012-09-26
5
2
نمی دونم چرا نمی تونم عکس مدار موس را قرار بدم؟!

آخرین ویرایش:

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,095
74,081
48
ایران
نمی دونم چرا نمی تونم عکس مدار موس را قرار بدم؟!

دوست عزیز
شما کابر vip نیستید امکانات آپلود در سایت رو ندارید . تو یه سایت آپلود سنتر آپلود کنید لینک بذارید.

Elord

کاربر
2012-09-26
5
2
دوست عزیز
شما کابر vip نیستید امکانات آپلود در سایت رو ندارید . تو یه سایت آپلود سنتر آپلود کنید لینک بذارید.
سلام
توی یک سایت دیگه آپلود کردم،ولی نمی تونم توی پستم قرار بدهم و پیغام زیر را نمایش می دهد:

1. Post denied. New posts are limited by number of URLs it may contain and checked if it doesn't contain forbidden words.

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,095
74,081
48
ایران

دوست عزیز
اینهم مدار موس شما. آپلود گردید.

qhr4l9bh0c2z11pg6hs9.jpg

بالا