آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: طول کشیدن رایت و کپی سیدی و دی وی دی در دی وی دی رایتر

esmail20

کاربر
2011-06-15
23
76
kurdistan
سلام.مشکلی که با دی وی دی رایتر دارم رایت و کپی سی دی و دی وی دی خیلی طول می کشد. دی وی دی در حدود 30 دقیقه و سی دی حدود 15 دقیقه.با هر دو برنامه nero و clone cd همینطوره.دی وی دی رایتر 5 سال از عمرش میگذره.مشکل از کجاست؟

~H03in~

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-08-20
899
7,084
دوست عزیز سرعتتون البته با در نظر گرفتن حجم فایل و سرعت رایت فکر کنم طبیعیه ولی اگه مطمئنین که سرعتتون قبلا بیشتر بوده این بر میگرده به چند چیز:
1.مهمترین چیز از کثیفی و ضعیف شدن لنز میتونه باشه که با الکل با گوش پاک کن میتونی پاکش کنی
2.از ورژن 8 به بالای نرو استفاده کن
3.آپدیت بایوس رایتر
4.سازگاری بعضی از رایترها به سی دی و دی وی دی های خاص
5.که گفتم سرعت رایت
یا علی

majid_tech

کاربر vip
vip
کاربر
دوست عزیز سرعتتون البته با در نظر گرفتن حجم فایل و سرعت رایت فکر کنم طبیعیه ولی اگه مطمئنین که سرعتتون قبلا بیشتر بوده این بر میگرده به چند چیز:
1.مهمترین چیز از کثیفی و ضعیف شدن لنز میتونه باشه که با الکل با گوش پاک کن میتونی پاکش کنی
2.از ورژن 8 به بالای نرو استفاده کن
3.آپدیت بایوس رایتر
4.سازگاری بعضی از رایترها به سی دی و دی وی دی های خاص
5.که گفتم سرعت رایت
یا علی

با سلام . به هیچ وجه نباید به لنز الکل و سایر مواد زده شود
همون با پنبه پاک بشه کافیه

~H03in~

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-08-20
899
7,084
با سلام
استاد گرامی به جز الکل نباید از هیچ ماده شوینده ای استفاده شود البته الکل ایزوپروپیل رقیق شده چون لنز آسیب میبیند.البته این دوستمون میتونه از سی دی های تمیز کننده لنز هم استفاده کنه.

یا علی

rozi_zoli

کاربر
2008-05-28
72
302
سلام دوست عزیز
اصلا از الکل اسپری و... برای تمیزی لنز استفاده نکنید
بهترین راه با اب دهان و دستمال نرم کاغذی که به لنز اسیب نرسونه استفاده کنید

esmail20

کاربر
2011-06-15
23
76
kurdistan
سلام. من لنز را با پنبه تميز كردم.قبل از اين تميز كردن كپي دي وي دي 30 دقيقه طول مي كشيد. الان كه تميز كردم بيشتر از 30 دقيقه طول مي كشد فكر نمي كنم تميز كردن لنز تاثيري روي اين مشكل داشته باشد.

~H03in~

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-08-20
899
7,084
با سلام و ادب
دوستان همانطوری که نظرات و سلیقه ها متفاوته تجربه ها هم مختلف میتونه باشه برای مثال اگر از الکل اتانول استفاده بشه باید برای رقیق شدن با آب مقطر مخلوط بشه و..............منم سعی میکنم اگه وقتم اجازه بده با جستوجو برای شما دوستان حرفم و اثبات کنم .
ما همه با هم اینجا جمع شدیم که راحت ترین و بهترین تجربه رو برای دوستان عزیز و خودمان معرفی کنیم.
یا علی.

آخرین ویرایش:

~H03in~

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-08-20
899
7,084
سلام. من لنز را با پنبه تميز كردم.قبل از اين تميز كردن كپي دي وي دي 30 دقيقه طول مي كشيد. الان كه تميز كردم بيشتر از 30 دقيقه طول مي كشد فكر نمي كنم تميز كردن لنز تاثيري روي اين مشكل داشته باشد.
با سلام اگر لنز شما کثیف باشد مثلا در اثر گرد و غبار با تمیز کردن حل میشود ولی اگر ضعیف شده باشد با تمیز کردن حل نمیشود باید لنز تعویض شود که به نظرم مقرون به صرفه نیست.
یا علی

esmail20

کاربر
2011-06-15
23
76
kurdistan
از همه دوستان بابت نظرات ممنونم. مشكل از ضعيف شدن لنز بايدباشه. كه هيچ كاريشم نميشه كرد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ICT-ELEC

pedram

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-07-11
1,756
19,942
Country. iran
سلام
عرض خسته نباشيد .دارم خدمت شما. اسماعيل خان شما نفرموديد .در مورد پخش اين DVDكه چگونه پخش ميكنه ضمنا از DVD ,CD كم كيفيت جهت پخش استفاده بفرماييد .نتيجه را اعلام بفرماييد ممنون ميشويم بتوانيم كمك كنيم.

سپاس

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: esmail20
بالا