آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

( مژده )انواع مدارات فلز یاب از راپیت شیر

ilinili

کاربر
2014-08-28
5
5
سلام دوستان وقت بخیر من خیلی از مطالب سایت رو تو این زمینه خوندم و مدارهای جالبی دانلود کردم .ولی نمیدونم برای 3 یا 4 متر زیر زمین اونم شرایط ییلاقی و کوهستانی.کدوم مدار جواب میده؟ هرکدومو ک خواستم بسازم یه منتقدی داشت ک گفته این و اونو من ساختم جواب نداده و ول کردم.و این چیزا از مدیریت محترم عاجزانه تقاضا دارم چند نمونه رو ک از روی همون pcb ک تو سایت قرار داده شده و جواب داده رو معرفی کنند با کمی جزعیات از قبیل برد و موارد مصرف.تا من از این سردرگمی چند ماهه در بیام و بلاخره بتونم شروع کنم و بسازم.علی یارتون

آخرین ویرایش:

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,801
39
تهران-مشهد
سلام دوستان وقت بخیر من خیلی از مطالب سایت رو تو این زمینه خوندم و مدارهای جالبی دانلود کردم .ولی نمیدونم برای 3 یا 4 متر زیر زمین اونم شرایط ییلاقی و کوهستانی.کدوم مدار جواب میده؟ هرکدومو ک خواستم بسازم یه منتقدی داشت ک گفته این و اونو من ساختم جواب نداده و ول کردم.و این چیزا از مدیریت محترم عاجزانه تقاضا دارم چند نمونه رو ک از روی همون pcb ک تو سایت قرار داده شده و جواب داده رو معرفی کنند با کمی جزعیات از قبیل برد و موارد مصرف.تا من از این سردرگمی چند ماهه در بیام و بلاخره بتونم شروع کنم و بسازم.علی یارتون
هیچ دستگاهی بیش از 3 متر قدرت کاوش ندارد. اما بهترین نقشه و مدار قابل ساخت همون طور که ده ها بار در تاپیک های مختلف گفتم و اگر خونده بودید می دیدی مدار دلتاپالس آنالوگ هست به شرطی که اصولی و با رعایت نکاتی که گفتم بسازید.
موفق باشید

ilinili

کاربر
2014-08-28
5
5
ممنونم از پاسخ صبورانه شما.خوندن ک خوندم.انقدر مطالب زیاده آدم میمونه.الان میشه بفرمایید تفاوت دلتا پالس 1 با 2 چیه؟ هردوش آنالوگه ؟ اون مقداری ک تو پست ها گفته شده.مثلا النگو در 30 سانت .منظور درون خاکه یا بیرون و حالت عادی؟

آخرین ویرایش:

mohammad far

کاربر
2009-02-14
24
95
سلام من یه ماینر4 ساختم ولی یک مترم نمیزنه
کسی میتونه کمک کنه
باید چیکارکنم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: d.rmardin

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,801
39
تهران-مشهد
اگر ماینر را اصولی و با قطعات اصلی ساخته اشید و از همه همتر کوئل اون رو خوب پیچیده باشید تا 2.5 متر می تونید جواب بگیرید

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,801
39
تهران-مشهد
لوپ مناسب ماینر در سایز های زیر هست:
210سانت
280 سانت
320 سانت
با سیم لاکی بپیچید مقداری که ظرفیتش بشه 470 میکرو هانری و اهمش بین 1.5 تا2.5 خوبه. یک مقاومت با مقدار 2.2کیلو اهم هم با دو سر لوپ موازی کنید.جنس مقاومت حتما متال فیلم باشه با وات حداقل3

mohammad far

کاربر
2009-02-14
24
95
لوپ مناسب ماینر در سایز های زیر هست:
210سانت
280 سانت
320 سانت
با سیم لاکی بپیچید مقداری که ظرفیتش بشه 470 میکرو هانری و اهمش بین 1.5 تا2.5 خوبه. یک مقاومت با مقدار 2.2کیلو اهم هم با دو سر لوپ موازی کنید.جنس مقاومت حتما متال فیلم باشه با وات حداقل3

باتشکر از شما

بالا