آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

( مژده )انواع مدارات فلز یاب از راپیت شیر

ariubarzan_m

کاربر
2009-04-18
51
51
من این فلزیاب pulse 2رو تو یک سایت دیدم میشه درباره برد و عملکردش یکم توضیح بدید

joojoo0065

کاربر
2007-08-12
75
298
bojnord
با سلام

دوستان من می خواستم از لینک یا فایلی که می زارم صد درصد مطمئن بشم ولی بخاطر عجله تعدادی از دوستان ( حتی با پیام خصوصی)بالاجبار چند تا لینک رایگان می زارم البته تا حدودی از اینا مطمئنم.ولی بعضی ها رو چک می کردم فایل موسیقی هم در میامد که چون دوستان دست اندر کاربا اسامی آنها آشنا هستند اگر موردی را دیدند لطفا اطلاع بدن

ممنونم

دوستان خیلی لینک گرفتم بعضی حجمشون بالاست مثل پایینی باید بگیرم و بعد از اطمینان اینجا آپلود کنم الان هم اصلا شارژ ندارم هرلحظه ممکنه تموم بشه .فعلا اینارو داشته باشید .شاید هم تکراری باشد در روزهای آینده اونقدر فایل چک شده آپلود کنم که دیگه از چشتون بیافته

Qhttp://rapidshare.com/files/12561827/......Det..Mtal..._.rar | 59168 KB

موفق باشید

دوست عزیز لینکو کامل نزاشت.بین ادرس چند تا نقطس!!!!!:boos:

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,843
TEHRAN
دوست عزیز لینکو کامل نزاشت.بین ادرس چند تا نقطس!!!!!:boos:

باسلام

این لینک منبع کامل نیست .تعمدی ناقص شده در

تایپک های بعدی آن . لینکها همه کامل وبدون اشکال هستند

موفق باشید

behrouz_t

کاربر
2009-06-04
32
54
باسلام.دوستان فلزیابی که درتاپیک 18معرفی شده ازنوع piاست وقطعات آن هم به وفور یافت میشوند بعلاوه ازقدرت خوبی هم برخوردار است وبه گفته کتاب توسط یک کمپانی معتبر ساخته شده.چندسال پیش خودم آنرا با قطعات مرغوب ساختم ولی بعد ازسروکله زدن های زیاد متاسفانه جوابی نگرفتم وتنها دلیلی که به ذهنم میرسید وجود اشکال عمدی یا سهوی درنقشه بود(نقشه اش را از کتاب ترجمه شده ای پیدا کردم)اگرکسی روی این مدار کارکرده وجواب گرفته خوشحال میشم که من را هم درجریان بگذارد. با تشکر

behrouz_t

کاربر
2009-06-04
32
54
سلام آقای محمودی .با وجود اینکه روزانه امکان دانلود حداکثر 10 فایل ازاین سایت درنظرگرفته شده اما پس ازدالود 3تا4فایل پیغام محدودیت دانلود داده میشود مشکل ازکجاست؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: esna88

rodemna

کاربر
2009-08-21
1
0
با سلام / من دنبال مدارات فلزیاب هستم
اما تو این صفحه همه از مدارات حرف میزنن اما نشونهای از مدارات نیست/ پس این مدارات کجان که من نمیبینم ؟؟؟؟
به منم نشونشون بدین لطفا"
با تشکر

mojavad

کاربر
2009-07-12
5
13
سلام به دوستان
من میکرو ماینر چهار رو می خوام ،از کجا می تونم بگیرم

DJ_AM777

کاربر
2008-06-15
19
42
سلام
Pulse-2همان فلزیاب GARYباسم صاحبش است و سایت معروفی داره هم تک سیم بیچ و هم دو سیم بیچ . کانون الکترونیک آنرا می فروشه و تو بروشورش میگه یک سکه را تو 30سانت زدند ولی کاملا دروغ میگن ساخته شده اش را دیدم خیلی ضعیف و طبق گفته طراحش یک در کاپوت ماشین را بالای نیم متر میزنه

DJ_AM777

کاربر
2008-06-15
19
42
سلام
فلزیاب اقتباس شده از مجله الکتور راه اندازیش سخته ولی اگر راه بیافته قدرت بهتری داره و تفکیکش هم بد نیست. (الکتور مدارش را معمولا می فروشه و آنچه که می بینید بدوش شک ضعیف و معیوب است) اگر کسی خواست بسازه توضیح فارسی اش تو یک از کتابهای فارسی فلزیاب موجود است. دوستان 2بار اقدام به ساخت کردند ولی ناکام ماندند.فرکانس کاریش را تا حد ممکن پایین آورده و 8khz است.مدار در واقع یک pi با تکنیک مشترک ib است.( pi induction balance) موفق باشید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: bantama
بالا