آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست کمک فوری! مشکل نبود صدا با وجود نصب کارت صوتی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

faranak

کاربر
2009-11-09
4
7
سلام دوستان
من امروز سیستم دوستمو که بالا نمی اومد از فرط ویروس ، ویندوز جدید خودمو نصب کردم ویندوز اکس پی سرویس پک دو رو !
همین سی رو در همیشه به سیستم خودم نصب میکنم و مشکلی پیش نمیاد
اما تو سیستم دوستمم بعد از نصب کارت صوتی بازم صداش در نمیاد ! اهنگ توی مدیا هم پخش نمیشه ! اما تو کا ام پلیر پخش میشه اما صدا نداره !
نمیدونم این مشکل رو چطوری میتونم حل کنم خیلی ممنون میشم زودتر راهنماییم کنین#$V686:smilie_help:

pedram

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-07-11
1,756
19,942
Country. iran
باسلام
دوست عزيز ممكن هست .خوب نصب نشده باشه شما نرم افزار صدا را unistalكنيد وسپس cdنصب صدا را با حوصله فرم به فرم مطالعه كنيد وعمليات نصب را انجام بدهيد .اگر باز هم مشگل داشتيد پنجرهاي صوت را باز كنيد وارد peropetesشويد وگزينهاي خروجي صوت را كنترل كنيد و اگر باز هم مشگل داشتيد .مشخصات مين برد را بذاريد .تا كمكتون كنم. اگر حوصله داريد ويندوز را يك بار درايو Cرا فرمت كنيد .نتيجه را با مشخصات مين بردتون اعلام بفرماييد
سپاس

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,095
74,081
48
ایران
با سلام
ممکن که بصورت سخت افزاری نصب نشده باشه با چندبار نصب کردن سیستم برای شناسایی آن سخت افزار مشکل پیدا می کنه .ابتدا روی My Computer کلیک راست کنید و گزینه properties را انتخاب کنید وبعد از آن بترتیب hardware و device manager را کلیک کنید . اگر بصورت صورت سخت افزاری شناسایی نشده یا نرم افزار آن با مشکل نصب شده باشد.علامت سوال روی نام قطعه سخت افزار مورد نظر مشاهده خواهد شد. ابتدا uninstall کنید بعد دوباره نصب نمائید.
موفق باشید.

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,476
اهواز
در مورد این نکته از مشاهده تجربی خودم صحبت می کنم
همیشه بعد از اتمام نصب ویندوز با نصب درایور ها مشکل داشتم که در بیش از 95 درصد مشکل با نصب کارت صدا رو داشتم- و در بعدضی اوقات درایور مودم هم نصب نمیشد
این مشکل رو در بیش از 500 نمونه از کیس های مشتریم به چشم خودم دیدم
که با طی کردن یکی از مراحل ذیل به نتیجه می رسیدم
امتحان اول - با نرم افزار فوق العاده Driver.Genius.Professional.11 کارت صدا رو حذف میکردم-کامپیوتر رو ریستارت میکردم-و از دوباره درایور رو نصب میکردم
امتحان دوم - استفاده از فول درایور خیلی قوی Driver Pack Solution 12 بود-فقط کافی بود نرم افزار رو اجرا میکردم -به صورت اتوماتیک تمام درایور ها رو تحت نظر میگره ( داریوهایی که درست نصب نشدن-درایوهایی که به درستی اجرا نمیشن- و از همه مهتر ، سخت افزار هایی که با درایور قدیمی نصب شده اند و نیاز به آپدیت دارن رو صورت آفلاین آپدیت میکنه )
امتحان سوم - تعویض مجدد ویندوز است که در 99 درصد مواقع جواب گو است
روز خوش

Arash44

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-06-29
386
2,861
درود به شما اساتيد و همكاران محترم //دانلود منيجر من پيام ميداد كه زمان اين نرم افزار پايان يافته و براي خريد نسخه جديد اقدام نماييد. آن را ريموو كردم ونسخه جديد آن را از همين سايت دانلود نمودم كه بازم اجرا نميشه وپيام ميده اين نسخه جعلي ميباشد ! لطف راهنمايي بفرماييد . سپاسگذارم

Kambiiz

کاربر
2013-04-27
4
10
سلام دوستان
من امروز سیستم دوستمو که بالا نمی اومد از فرط ویروس ، ویندوز جدید خودمو نصب کردم ویندوز اکس پی سرویس پک دو رو !
همین سی رو در همیشه به سیستم خودم نصب میکنم و مشکلی پیش نمیاد
اما تو سیستم دوستمم بعد از نصب کارت صوتی بازم صداش در نمیاد ! اهنگ توی مدیا هم پخش نمیشه ! اما تو کا ام پلیر پخش میشه اما صدا نداره !
نمیدونم این مشکل رو چطوری میتونم حل کنم خیلی ممنون میشم زودتر راهنماییم کنین#$V686:smilie_help:

احتمال داره درایور کارت صدایی که دارید سازگار با xp2 نیست د رکل ویندوز سرویس پک 2 xp خیلی وقته که از رده خارج شده و مایکروسافت هم هیچگونه پشتیبانی در مورد این ویندوز نداره

BLOOD STONE

کاربر
2013-10-16
1
2
سلام دوستان...
شديدا ب كمك نياز دارم...
ويندوزمو عوض كردم ولي سي دي نصب كارت صدامو گم كردم... ميتونيد كمكم كنيد ك چجوري كارت صدارو نصب كنم؟؟ قابل دانلود شدن هس؟؟؟
اينم مدل مادربوردمهP5GPL-X SE

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
سلام دوستان...
شديدا ب كمك نياز دارم...
ويندوزمو عوض كردم ولي سي دي نصب كارت صدامو گم كردم... ميتونيد كمكم كنيد ك چجوري كارت صدارو نصب كنم؟؟ قابل دانلود شدن هس؟؟؟
اينم مدل مادربوردمهP5GPL-X SE

دوست عزیز شما باید یا از سایت سازنده مین بردتان درایور را دانلود کنید و یا از سی دی درایور پک سولوشن استفاده کنید که در بازار موجود می باشد

با تشکر

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا