آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آموزشی: نحوه ارسال مشخصات قطعات جديد در نرم افزار پروگرامر TNM نسخه 8 به بعد ...

adell

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-13
93
44
خدا خیرتون بده دوست عزیز ای سی که بنده دارم نیز مال همین شرکته که بااین اسم معرفی شده FM 25q32A جناب tnm حداقل یه جواب بدید که ما امیدوار باشیم-دیتا شیت این ای سی هم در سایت شرکتش هست جناب سرویس منویل هم میتونند جواب بدند که خیلی کار مون لنگه
البته بجای 0ظاهرا Q درسته نه 0

آخرین ویرایش:

reza388

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-09
296
658
خدا خیرتون بده دوست عزیز ای سی که بنده دارم نیز مال همین شرکته که بااین اسم معرفی شده FM 25q32A جناب tnm حداقل یه جواب بدید که ما امیدوار باشیم-دیتا شیت این ای سی هم در سایت شرکتش هست جناب سرویس منویل هم میتونند جواب بدند که خیلی کار مون لنگه
با سلام
دوست عزیز با انتخاب ای سی en25q32a و فعال کردن گزینه (ادامه عملیات در صورت عدم تطابق کد شناسایی ای سی ) در منوی عملیات فایل و تنظیمات من موفق به پروگرم ای سی شدم و مرتب هم جواب داد.
موفق باشید.

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,670
176,779
iRanTK.iR

با سلام
دوست عزیز با انتخاب ای سی en25q32a و فعال کردن گزینه (ادامه عملیات در صورت عدم تطابق کد شناسایی ای سی ) در منوی عملیات فایل و تنظیمات من موفق به پروگرم ای سی شدم و مرتب هم جواب داد.
موفق باشید.

سلام

خوبه که دوست عزيزمون موفق به پروگرام آي سي شدند :)

من که قبلش به شما توضيح دادم که با همين روش آي سي پروگرام ميشه اما نميدونم شما ؟

البته ظاهرا آي سي شما چهار مگ هست و اگر قصد Read کردن آي سي را داريد بايد با نمونه هاي 25x32 اينکار را بکنيد يعني نمونه هاي SPI که ابتداي آنها 25 و انتهاي آنها 32 باشد ، مثل همين نمونه اي که مسئول فني شرکت محترم TNM معرفي فرمودند .

قبل از انجام اينکار هم بايد وارد قسمت Setup نرم افزار پروگرامر شويد و گزينه :

Continue when The Device ID is not present

را علامت بزنيد و بعد شروع به خواندن آي سي کنيد .

ظاهرا اينها رو نخونديد ؟!

ضمنا اضافه کردن قطعه جديد تازه وقتي قطعه مورد نظر در بازار ايران نيست به همين سادگي که شما فکر مي کنيد نيست !

باد که نيست توي شيشه کنند ..............

شما اين ويدئو رو ببين تا متوجه بشي بايد چکار کني / يا حق

پیوست‌ها

TNM

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-11-08
826
3,752
قطعه برای ورژن بعدی (یکهفته بعد) اضافه خواهد شد.
تا آنزمان از همین روش ارائه شده در پستهای قبلی استفاده کنید
فرقی هم نمیکند. تمام فلشهای سریال 8 پایه هم ظرفیت با هم مشابه اند.

TNM

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-11-08
826
3,752
در کدهای ارسالی شما
ReadSigST25XX: ffffff
در صورت سالم بودن پروگرامر بروی بقیه فلشهای 8 پایه نشاندهنده اینست که قطعه فلش نیست یا قطعه خراب است یا در جهت صحیح روی سوکت نیست.
بهتر است از یک قطعه 4 مگ دیگر استفاده کنید.
AT25320 را هم چک کنید
نهایتا اگر هیچیک جواب نداد قطعه را ارسال کنید.

hamidsed

کاربر
2010-03-16
106
725
مشهد
سلام
من با tnm 2000 کار میکنم و برای read or program آی سی 68 پین epm7064lc68 احتیاج به کمک اساتید دارم چون این آی سی خودکار دتیک نمیشه و در داخل پروگرامر هم فقط epm7064a and epm7064s موجود هست .
میشه کسی کمک کنه که چهجوری میتونم این شماره آی سی رو به داخل پروگرامر اضافه کنم . ؟

TNM

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-11-08
826
3,752
این آی سی توسط پروگرامرهای ما قابل پروگرام نیست
اگر برای تعمیرات است ، دارای قفل بوده و حتی اگر سوکت و پروگرامر آنرا تهیه کنید معمولا قابل خواندن نیست
اگر هم فایل آنرا دارید از مدلهای A,S آن که توسط پروگرامر ما با کابل پروگرام میشود استفاده کنید

بالا